Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
15. dec 2009

a prave mi volal kurier, ze nam to zavesne kreslo nesie, tak za 5 min je u nas

katy2
15. dec 2009

tak to kreslo je super 😀 urcite sa mu bude velmi pacit 🙂

kukulik30
15. dec 2009

nam netreba text, Samko sa nudi, ked mu vela citam, on chce otacat strany rychlo, rozpravky ma rad, ale take strucne, nie obkecavacky 😀 a najradsej ma encyklopedie, a pozera tam na zvierata, take realne obrazky

kukulik30
15. dec 2009

no kreslo som uz rychlo nenapadne skryla 😀

zajacik...
15. dec 2009

Kukulik s tym testovanim ta chapem, aj ja som sa bala... no ved uvidis ako sa rozhodnes, ze kedy testnes, zelam krasne // 🙂
Katy veru ano, pekne tt ubiehaju, tesim sa 😉
A vybrali ste detickam krasne darceky 🙂

zajacik...
15. dec 2009

Kukulik a to kreslo vyuzijete aj vy, lebo to je aj pre dospelych, ze?

kukulik30
15. dec 2009

no prave zajacik, to bol aj umysel 😀 , moj hlavne

zajacik...
15. dec 2009

Kukulik 😀 😀 😀

kukulik30
15. dec 2009

je to od 3 rokov a limit do 120 kg 🙂

kukulik30
15. dec 2009

zajacik a ty , ako sa mas? citala som , ze si tehu uzivas, bez nevolnosti...tak to mas super 😵

zajacik...
15. dec 2009

Kukulik veru uzivam si to bez nevolnosti, niekedy mi ani nepride ze uz som tehulka 😅 A to som sa vzdy bala ze ked budem tehu, tak tych nevolnosti som sa bala, a ako krasne ma to obislo 🙂 Ale vydrzala by som aj to, hlavne aby babatko bolo zdravucke, no ale takto bez nevolnosti je to uplne super 🙂 Najkrajsie obdobie 😵 😵 😵

kukulik30
15. dec 2009

tak tak ...veru najkrajsie 😵 ja som mala slabe nevolnosti, len zrana troska ma napinalo, naprazdno...ale nic strasne to nebolo, tiez som si to uzivala 🙂 len cas sa mi akosi vliekol, uz ku koncu, ked bolo pekne a leto, jesen, to mi zbehlo, ale prve mesiace som sa len ocumovala v zrkadle, kedy uz mi brusko vykukne 😀

zajacik...
15. dec 2009

Kukulik mne to aj teraz rychlo bezi, skor dufam ze ked uz bude brusko tak ze to pojde pomalsie, nech si uzivam to velke brusko 😵

deny3
15. dec 2009

ahojte 🙂
tretia strana? ale nooo, tak to posuniem.
nespinkáme, len pozeráme, akákoěvek snaha uložiř do postele márna, ach ach.

kukulik držím mocno palce, ty si ešte netestovala? nechce sa mi veriť 🙂 😉

zajko to je fajn, že žiadne tehotenské problémy, ja som tiež nemala, až neskôr. A letí to rýchlo aj s bruškom, zrazu je drobec na svete.

kukulik30
16. dec 2009

dobre ranko, tak nechala som sa zlakat testom, mala som jeden v supliku...a samozrejme / ☹ 8.den po KET , citlivost 25, ani naznak ducha 😒 vyskusam este raz cez vikend ale, uz neverim velmi 😖

takyna
16. dec 2009

Kukulik skus mamatest , staci ale koncom vikendu v nedelu, drzim ti velmi,velmi palce 😵

kukulik30
16. dec 2009

taky 😵 , ak ho zozeniem, u nas je s nim dost problem, zatial iba v jednej lekarni ho mali a to ich mame v meste dost, pomali na kazdom rohu, ale mamatesty vacsinou nemaju 😒

lenuliatko
16. dec 2009

Ahojte splniečka 🙂
Kukulik, ďakujem za mail, ružička je krásna 😵 Chápem, že ťa test nepotešil, ale kľudne sa to ešte môže zmeniť, ešte je skoro. Tak ti držím palce, nech to konečne vyjde 😉
Tina, krásnych 7 vajok, musí to vyjsť 🙂
Mimka, aj mne sa zdá, že tie tt strašne rýchlo utekajú, veru, zachvíľu je 1. trimester za nami.
Katy, krásne, že tak od malička vediete Hanulku k Bohu. Bude aspoň okukovať obrázky.
Zajačik, super, že ti je stále dobre, sesternica mi minule vravela, že ona mala prvé 3 mesiace úplne bezpríznakové a po 3. mesiaci prišli také nevoľnosti, že ledva dokázala existovať. Tak snáď nám nič také nehrozí.
Takyna, tebe sa ako darí, tiež v pohode?
My sme boli včera trošku na nákupoch, pyšne som kupovala svoje prvé tehu rifle, lebo som sa zapla už len do jednych, aj to ma už veľmi tlačilo bruško 😵 A mali také darčekové sady oblečka pre bábätká, tak sme neodolali a kúpili obom pod stromček. Poobede sme boli spolu s drahým aj na UZV po fotku a drobci krásne narástli, hýbali sa jedna radosť, otáčali, podskakovali, bolo vidno rúčky, nôžky, no zážitok. A najväčší pre drahého, on ich videl prvýkrát a fakt bol ako malý chlapec, tak to prežíval. Doktorka sa z neho len úškŕňala 😅 Neskôr hodím fotky.

kukulik30
16. dec 2009

lenka, bodaj by si mala pravdu,a le mam divny pocit, ze 3. IVF nas neminie 😖

😵 som rada, ze ste mali uzasny zazitok z uzv, najma tatino buduci- muselo to byt mile 😵 tesime sa na fotecky 😉
ja som sa tiet tak vytesovala z prveho tehu oblecka 😀 nosila som ho aj napriek tomu, ze este brusko az tak netrcalo, ale bolo pohodlne, lebo netlacilo 😀

lenuliatko
16. dec 2009

Kukulik, musíš veriť, ešte je fakt skoro a test môže // ukázať. Ale zas je dobré, že rátaš aj s variantou 3. IVF, bodaj by ho už nebolo treba. Mne tiež bruško ešte veľmi nevykúka, ale keď sa dobre najem, je to už balónik. Už cítim, že sa tlačí von a fakt tie tehu nohavice sú super, nič netlačí. A začína to byť také "ozajstné" 😀 lebo fakt mi niekedy ani nepríde, že som tehotná 😅

zajacik...
16. dec 2009

Kukulik s citlivostou 25 sa ani necudujem ze este nic neukazalo. Nebojkaj bude dobre, skus zohnat ten mamatest. A nieco specialne pre teba: 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik...
16. dec 2009

Deny, Lenuliatko no dufam ze tie nevolnosti nepridu ani neskor 😅
Lenuliatko gratulujem k tomu ze su drobcekovia v poriadku, muselo to byt nadherne 😵 My ideme spolu s drahym az o 2 tyzdne, tak uz sa neviem dockat 🙂

deny3
16. dec 2009

zajko nevolnosti neboli žiadne, neskôr občas pálila žáha, ale hlavne puchli nohy. To som videla hlavne po pôrode, ked mi odpuchli, nevedela som sa vynadívať na ne, pekné odpuchnuté 🙂 ja si tehotenstvo pochvaľujem, mala som super vlasy, teraz hormóny pominuli a opäť plznem.

oacka
16. dec 2009

Ahoj zajko! Len sa chcem pochváliť, že som dnes bola u MUDr. Muránskej na 3D a mám v albume fotečku. bolo to úúúúúžasné! Máš sa načo tešiť!

zajacik...
16. dec 2009

Oacka nadherne fotecky, tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 Dal ti 2 fotky? Kolko si platila?

zajacik...
16. dec 2009

Aha pozeram ze je to jedna fotka, raz cela a raz detail 🙂

oacka
16. dec 2009

Je to jedna fotečka, je na foto papieri, tak stála 10 euro, na normálnom stojí 7. a vyšetrenie tiež 7 euro. Dúfam,že krv bude ok, radšej na to nemyslím... Ale mám myóm, ktorý sa zväčšuje, a vraj je v ňom placenta, neviem, čo to znamená, opýtam sa môjho gyndoša.

zajacik...
16. dec 2009

Inak mne sestricka pri objednavani nic nevravela o odbere krvi u nich... bola si nalacno, ci netreba?

oacka
16. dec 2009

ja som bola nalačno,lebo mi bolo od rána zle, ale neviem, či to treba. Mne už môj lekár povedal,že tam pojdem na krv a na ultrazvuk. Aj moj muž bol hrozne zlatý, dotrepal sa tam aj s barlami, tak nad ním doktorka krútila hlavou, že to si teda dal! Bolo to také dojímavé!

kukulik30
16. dec 2009

zajko dakujem 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre