Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

takyna
23. dec 2009

Milé babulky, zo srdca Vám prajem, príjemné prežitie vianočných sviatkov, plno rodinnej pohody, odychu, a krásnych prekvapení pod stromčekom, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

steva
23. dec 2009

Splniecka prajeme Vam krasne vianocne sviatky a hlavne splnenie vsetkych tuzob 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Som velmi rada ze Vas mam a velmi si Vas vazim.Dakujem,velmi ste mi tento rok pomohli,podrzali ma,ked mi bolo velmi tazko a tesili sa som nou ked som bola opat stastna.este raz velke DAKUJEM!!!!!!!!!!
Prajem vsetkym vam len to NAJ NAJ NAJLEPSIE. 😵

zajacik...
23. dec 2009

Jeej krasne vianocne zelania, tak aj ja sa s malym zajulkom pripajam a vsetkym SPLNieckam prajeme krasne sviatky plne rodinnej pohody, vela zdravicka, stastia a lasky, radosti z deticiek a snazilkam aby Jezisko buduci rok priniesol ten najkrajsi darcek do bruska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
23. dec 2009

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila. Ak dá človek viac čo v sebe skrýva. Ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz.
Padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas. Tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!
Krasne Vianoce Vam praje ixi 😵

marcelka82
24. dec 2009

Keď ti snehová vločka padne na noštek a ty pocítiš jej jemný božtek, usmej sa do neba, veď vieš, že tam niekde som ja a myslím na teba. Prajem krásne Vianoce.

katy2
24. dec 2009

KRASNE A POZEHNANE VIANOCE!!!!!! MYSLIME NA VAS, NA VSETKY AJ NA VASE RODINY.... 🙂

kukulik30
24. dec 2009

Pozehnané a milostiplne vianocne sviatky a Novy rok nech prinesie do vasich rodin to, po com najviac tuzite... 😵 😵 😵 Prezime ich v laske, pokoji a zdravi 🙂

lenuliatko
24. dec 2009

Ahojte, aj my vám všetkým prajeme krásne a pokojné vianoce, plné lásky, šťastia, pohody a radosti. A všetkým splnenie najkrajších snov... 🙂

melisska
24. dec 2009

trosku srandy:
Ahoj tu Ježiško. Celý rok ťa pozorujem a viem, že nekradneš, nepodvádzaš, netuneluješ. Tak ma neser a nauč sa to! Ja ti darčeky stále nosiť nebudem. 😀 😀 😀

statsne a veseleeeeeeeeeeeee 😵

mimusa4
24. dec 2009

ahojte prajem všetkým Šťastné a veselé Vianoce, a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa darčekov a k tomu množstvo lásky 😀

deny3
24. dec 2009

pekný večer 😵
prajem vám všetkým krásne a pokojné Vianoce a šťastný Nový rok 😵 😵 😵

piskota80
25. dec 2009

Ahojte babuľky,
prajem Vám všetkým krásny, Bohom požehnané sviatky plné lásky, pokoja a porozumenie. Ospravedlňujem sa , že sa ozývam až dnes, ale včera som bola v práci, takže som akosi nestíhala.
Marcelka, gratulujem ku dievčatku.
Ešte raz krásne sviatky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petronelka77
26. dec 2009

Ahojte 🙂 .
Tak sa aj ja hlasim po dlhsej dobe.
18.12.2009 o 20,50 hod sa nám narodil synček Davidko, s mierami 3300g a 49cm.
Dnes nás pustili z nemocnice.
Trošku sme sa potrápili, ale už je to fajn. Davidko je krásne, dobručké bábatko a pomaly si zvykáme na seba.
Takže máme najkrajší vianočný darček 🙂

steva
26. dec 2009

Petronelka gratulujem a prajem vsetko dobre.nezabudni na fotecky,aby sme sa mohli pokochat.naozaj krasny vianocny darcek 😵 ten najkrajsi 😵

rebeka33
26. dec 2009

Ahojte. Nemali sme internet 2 týždne. Takže úplne neskoro, ale z celého srdca pohodu , šťastie ,lásku, zdravie a hlavne zdravé detičky pre mamičky ktoré po nich túžia. 😵
Petronelka gratulujem, si super,že si to zvládla, prajem veľa zdravíčka a radosti 😵 😵 😵
Tak a idem si vás počítať.

deny3
26. dec 2009

petronelka gratulujem, hlavne veľa zdravíčka malému 🙂 áno pridaj foto, aj ja sa chcem pokochať. a veľmi pekná váha 🙂

a čo je s Lyndus ? tá tu nebola celú večnosť.

rebeka33
26. dec 2009

piškota su tu na internete 2 baby minimálne z Košíc,ktoré do Brna chodili, a ináč tehuľky. Skús ich na téme osloviť, sú veľmi zlaté určite ti poradia. Mne hovorili, že sa do dá riešiť 2-3 návštevami. To by ste mohli zvládnuť. Prajem veľa sily do tehulkovania.
Kukulik a bola si na krv? nikde som to to nenašla. Je mi to veľmi ľúto. Si bojovníčka, do tretice všetko dobré.
Ixi o nadbytku testorerónu som teraz čítala podrobný članok v bekdekri zdravia, alebo tak nejak sa to volá. Teraz došli 2 diely a toto je v tom skoršom. Mám ho v robote, pozriem sa ti presne.Dúfam, že sa čoskoro uzdravíš a budeš tehuľkovať.
Nech je už koniec tohto fuj roku,boli samé pohreby, potraty, vyhazovy z roboty. Tak sa už veľmi teším na nový rok ten musí byť lepší a mi budeme všetky mať alebo čakať zdravé detičky. Tak som sa rozhodla a takto bude. a basta. 😀 😀 😀 Pekný zbytok sviatkov.

petronelka77
27. dec 2009

Ahojte splniecka, dakujem za gratulacie 🙂 . Som velmi stastna,ze mam uz Davidka pri sebe a ze to mam za sebou.
Narodili sme sa skoro o mesiac skor, par dni sme boli v inkubatore, snad uz bude vsetko v poriadku. Neskor pridam foto.
Ozaj, co je s Lyndus?

steva
27. dec 2009

Petronelka tak si to s Davidkom uzivajte,straaaasne rychlo to leti.na to ze sa Davidko narodil skor o mesiac,ma krasnu vahu.Co sa stalo ze si rodila skor?
Pozdravujem vsetky Splniecka 😵

kukulik30
27. dec 2009

Ahojte 🙂 prisla som vas pozdravit a 😵 a co to tu za novinka.... mame dalsie malicke babo na svete Davidka 😵 😵 😵 to sa velmi tesim a prajem mu do zivota len to najkrajsie, blahozelam stastnym rodicom 🙂

mimusa4
27. dec 2009

petronelka aj ja gratulujeeeem k davidkovi..tak a ďalšia mamina je tu 🙂

melisska
28. dec 2009

Petaako to strasn rychlo uletelo a davidko je medzi nami 😵 blahozelaaaaaaaaaaaaaam 😉 😵

ixi
autor
28. dec 2009

petronelka gratulujem 😎 😀 😵 😵 😵 😵 😵

piskota80
28. dec 2009

aj ja sa pripájam a gratulujem k Davidkovi. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
28. dec 2009

petronelka, gratulujem 😵 😵 😵 nadherny vianocny darcek 😉

petronelka77
28. dec 2009

Dakujem Splniecka velmi pekne 🙂
Veru, preletelo to a to som mala rodit az okolo 11.1.
18.12. mi odtiekla rano plodova voda, porodila som o 21-ej vecer. Maleho hned brali do inkubatora, kvoli pluckam a problemom s dychanim. Ale uz je to fajn a sme doma.
Vsetkym Vam drzim palce pri snazilkovani, aby ste takyto batoztek mali coskoro pri sebe. Pripajam 1-e foto Davidka 🙂 .

lyndus
28. dec 2009

Ahojte babulky, dlho som tu nebola, nejako nestiham ci co 😀 😀 😀
My sme zatial stale 2V1, Jakubko sa konecne otocil gebulkou dole, tak uz len cakame, kedy to pride 🙂 Som vazne zvedava 🙂 Dufam, ze ste mali secky krasne vianoce a uzite si este paradneho silvestra 🙂 urcite sa ozveme, ked budeme na svete 🙂

mimusa4
28. dec 2009

no hurá kto prišiel, ja som bola v tom, že už si aj porodila 🙂 ...možno sa ti podarí tak ako si chcela 😉

zajacik...
28. dec 2009

Ahojte SPLNiecka 🙂
Petronelka zo srdca gratulujem k Davidkovi 😵 😵 😵 😵 😵 Naozaj na to ze sa narodil skoro o mesiac skor mal krasne miery, ako keby sa narodil v termine 🙂 Tak si to spolu doma pekne uzivajte a prajem vam vela zdravicka a mliecka 😵 A pozrela som foto - je krasnucky 😵

Lyndus no ahoooj, teda nebola si tu uz riadne dlho, tak sme mysleli ze Jakubko je uz na svete 😅 Tak este par dni vydrzte a mozno ta uvidime na Novy rok v telke ked bude Jakubko medzi prvymi tohtorocnymi detickami 😵

jespera
28. dec 2009

Ahojte,
Peti - srdecne blahozelam, uz si aj rada ze to mas za sebou nie? Zdravim Davidka - prajem hlavne vela zdravicka.., dufam ze aj ty si ok..
Lyndus - uz si ostala iba ty, tak drzim palce...
Inac my pohodicka - len v noci mame sem tam nocne
Prajem vsetko dobre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre