Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

rebeka33
4. feb 2010

ahojte splniečka,
vy ste toho ale popísali .
Kukulik ja idem v utorok na usg na 11 deň cyklu na kontrolu, možno sa stretneme. Ty už ideš na vklad. Budem ti držať palce, nech je to aspoň pre teraz posledný ket. 😵 😵 😵
katy dúfam,že Haničke tie ATB pomôžu a bude jej čoskoro lepšie. Ja si myslím, že ak je bakteriálna infekcia je super, že Pasteur náhodou našiel penicilín. Určite to pomôže.
pimma to je naozaj úrodisko, tak veľa pi a oddychuj. Gratulujem.
Lenuliatko- obe sú princezny, gratulujem. prekrásne.
Ja sa ešte stále neviem dostať do prípravy. idem si uvariť aspoň ženský čaj. Prajem pekný večer a dobrú nôcku.

sabina897
4. feb 2010

Ahoj Bukesanka,
adresa pre zaslanie žiadosti je:
Dôvera zdravotná poisťovňa, a.s.,
Generálne riaditeľstvo, Digital park II,
Einsteinova 25,
851 01 Bratislava.

Držím palce.

rebeka33
4. feb 2010

bukesanka ja som to posielala na karadžčovu, ak sa dobre pamätám, ale skús zavolať 02/57264179 P. Burátová . Ak to nezmenili je to pani zodpovedná za vybavovanie žiadostí. Ja som pri druhom sa s nou vybavovala. Mám aj iné čísla ,ale táto bola celkom milá.

ixi
autor
5. feb 2010

dobre ranko splniecka tak nocna bola ok nesla som ani spinusat uz som navarila a pojdem na gyndu po lieky 😉

kukulik30
5. feb 2010

ahojte 🙂
rebeka, ja mam prist do SPLNU az na 11tu hod., takze sa asi nestretneme ☹ skoda

mima263
5. feb 2010

ahojte žienky,
ako beriete lieky pred KET 2x1 etrimax a 2x2 utrogestan?

kukulik30
5. feb 2010

mima, ano a potom ti zmeni Estrimax po dalsom UZV na 1-1-1 🙂

mima263
5. feb 2010

kukulik ale ja som už mala uzv, v pondelok mám KET a stále mi ostal estrimax na 2x1.
Jedine že by to bol uzv po pozitívnom teste 😅

kukulik30
5. feb 2010

aha..tak mozno nie je nutne, ale on dava aj listocky, tam mas napisane tiez 2x 1 Estrimax?...no ja beriem od stredy , co som bola na uzv 3x1 Estrimax , od dnes 2x2 Utros...a endometrium si mala kolko naposledy?

kukulik30
5. feb 2010

ja mam KET v utorok

mima263
5. feb 2010

jej tak to budeme čakať spolu 🙂
Na lístočku mám 2x1 a presne to mi povedali.
Presne preto sa pýtam, lebo minule som mala po uzv 3x1.
Asi to súvisí s endometriom, mala som 7

mima263
5. feb 2010

A kontrolu som mala pred týždňom v piatok

kukulik30
5. feb 2010

tak potom to asi tak ma byt 🙂 ja som mala endo tiez 7mm, tak asi je to o inom.... 😉 my to asi nevyriesime, vie to len dr..ale teraz ma napadlo,mne vychadza ket na 17 dc..nevychadza ti teraz na neskorsi den, teda , ze dlhsie stimulujes? 😕

kukulik30
5. feb 2010

ja som bola 26. 1. 3 dc..vtedy som prisla pocas mrsky na uzv...potom o tyzden v stredu 3. 2. uzv a teraz v utorok 9. 2. transfer

mima263
5. feb 2010

ja som bola v SPLNE v 1. den ms, kontrolu som mala 29.1. a KET mám mať na 18 DC.
Fakt už dlho stimulujem

kukulik30
5. feb 2010

..ktovie preco mas inak lieky ako minule, ale pomylit sa isto nepomylil, lebo to by na listku bolo pisane inak, sak sestricka to pise, ked on diktuje..hmm

kukulik30
5. feb 2010

musim sa rozlucit, ale cez obed tu budem, idem do prace na chvilku nieco zariadit...papa zatial 🙂

marcelka82
5. feb 2010

Dobré ránko.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulik ďakujem za opýtanie. Horúčky klesli, z nosa mi prestalo tiecť. Ale hrdlo hrôza. Stále nemám svoj hlas. ☹

Ak mi viete poradiť niečo na hrdlo čo neuškodí maličkej budem rada. Ďakujem

ixi
autor
5. feb 2010

Kombinované lieky proti nádche, kašľu a teplote typu, ktoré sa často reklamujú, sa v tehotenstve neodporúčajú. Pri bolesti hrdla by sa tehotné ženy mali vyhýbať liekom obsahujúcim lokálne anestetikum. Vhodnými sú tinktúry z harmančeka alebo salinické kloktadlo. Vhodné je piť vlažný čaj s medom. Škodlivým pre plod je kloktadlo zo šalvie, ktoré sa počas tehotenstva nesmie používať.

ixi
autor
5. feb 2010

Boľavé hrdlo?
Cibuľa má protibakteriálne účinky a v kombinácii s medom pôsobí ako balzam na bolesti v krku. Na drobno nasekanú cibuľku zmiešajte v miske s medom. Liečivú zmes nechajte pár minút postáť a kedykoľvek počas dňa si dajte jednu lyžičku. Zaberá aj v prípade dráždivého kašľa.

ixi
autor
5. feb 2010

na bolave hrdlo teply obklad z masla. Rozpustis si maslo, das ho na vatu, zabalis do vreckovky a previazes satkou od starej mamy. Nam to ako detom vzdy zabralo, a vlastne aj teraz

ixi
autor
5. feb 2010

na bolest hrdla - kloktat slanu vodu

ixi
autor
5. feb 2010

...marcelik tak toto som nasla na nete dufam ze ti daco zabere... 😉

kukulik30
5. feb 2010

ixi , tak ta cibula s medom by u mna neobstala, pretoze ja nemozem med ani citit 😅 asi by vsetko islo rovno do zachodovej misy 😀 ..ani vonu medu nemam rada , ma z toho az napina 😝

marcelka, ked som bola tehu, tak som mala predpisany Bioparox, aj mi zabral a klasika cukriky Septolete, len to neviem, ci aj v tehu sa moze, ale v lekarni tetusky poradia...hlavne , ze teplota uz nie je, teraz uz len nech prejde aj to ostatne 🙂

ixi
autor
5. feb 2010

vyskusaj cukriky anticol
kukulik ja med ani na kilometre chapem ta moze sa tam dat aj cukor 😉

ixi
autor
5. feb 2010

bioparox mas antibiotikum s protizapalovym ucinkom

kukulik30
5. feb 2010

hej anticol som zabudla, jasne, to pouzivam tiez a zabera paradne 🙂

ixi
autor
5. feb 2010

ja som rano papkala antikol mam zapchaty nosan 😠 konecne som sa vratila z gyndy zasa ten dufaston a pridala mi aj acidum fol. tak uvidim.... kukulik tesis sa na ketik?

kukulik30
5. feb 2010

tesim tesim ako mala 😵 😵 😵to 2. IVF je nejake zakliate u nas 😖 ....to je posledna sanca a potom uz len 3. IVF 😒 tak mam troska obavy

zajacik...
5. feb 2010

Ahojte babulky, dakujeme ze ste na nas mysleli, prave som prisla domkov z nemocky, vyzera ze je vsetko OK, krvacanie-spinenie prestalo, ale nasadili mi pesar na krcok lebo sa im zdalo ze sa skracuje, hoci drzi pevne, no ale pre istotu...
Lenuliatko gratulujem k princeznickam 😵 😵
Katy Hanicke skore uzdravenie 🙂
Marcelka aj ty sa cim skor vyliec 🙂
Precitala som vas len tak z rychlika, dufam ze som nic dolezite neprehliadla. Cakatelkam drzim palce na // a vsetky SPLNiecka pozdravujem 🙂 Idem si lazkat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre