Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
17. feb 2010

kukulik, dnes som si kúpila ešte 2 - samozrejme mamatesty.
Trošku som sa nad tým zamyslela a keď už tak dlho beriem tie hormóny, tak ma tých 5 dní navyše nezabije (dúfam 😅 )

kukulik30
17. feb 2010

mimka, no nikdy nevies, kedy sa mrazacikom uraci zahryznut 🙂 predsa len, ked si este iba 9. den...a pri KET su troska pomalsie zmrzlinky 😉

vevericka80
17. feb 2010

Ahojte zienky, stimulantky, cakatelky, tehulky aj mamicky 😉
Po dlhšom čase sa aj ja hlasim. 🙂 Dnes som bola na kontrole v SPLNe,dalej si mam pichat menopur a v pondelok idem asi na poslednu kontrolu. Dnes som si bola vybavit predoperacne na Masiarskej u Mudr.Kovacovej...Zajtra musim ist na kontrolny odber, lebo sa jej nepozdavala zrazanlivost.Ruky mam uz dost dopichane, normalne sa uz bojim zajtrajsieho odberu 😒
Trochu som si vas aj precitala 🙂
Dalidka blahozelam teraz uz oficialne 🙂
mima este nezufaj, mozno si testovala skoro
kukulik to by bol urcite krasny darcek 😵prajem ti to z celeho srdca

pimma
17. feb 2010

mima.. ja mozno zajtra urobim test, ale bojim sa sklamania. no uvidim..
vevericka,, ahoj 🙂

pimma
17. feb 2010

kukulik, trochu ma ukludnovalo, ze ms nedorazila, ale teraz som riadne napata 😖

dalida
17. feb 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. 🙂
Mimka, mne sa na 9 den sa objavil iba taky dusik, kt. som evidentne videla len ja..., nemohla som ho dat ani do albumiku, pretoze by nic nebolo vidno... Ciarocka sa objavila az na 13 den... Budem ti drzat palce 😉
Pimmka, Kukulik aj na vas myslim 😉
Zajacik, tesim sa, ze si aj so zajkom O.K. Mam z vas velku radost 😵 Len tak dalej 😉
Vevericka, dakujem... Ja sa este stale bojkam prijimat blahozelania..., ale cert to ber... teraz uz bude vsetko O.K. 😵 🤐

pimma
17. feb 2010

ahoj dalila.. 🙂 krasne ti tam svieti tt.. tesim sa s tebou 😵 😵

marcelka82
17. feb 2010

Ahojte. Lenka lekár mi odporúčal Košice. No je to troška zložité.

Chcem sa spýtať, tie čo ste rodili v Ke, kde a koľko vás stála nemocnica?

Zajtra by mi mal prísť balík pre malú. Objednávala som jej nejaké veci z netu. 😀

bonsai
17. feb 2010

dalidka, úprimne TI blahoželám a želám veľa šťastíčka..nech všetko dobre dopadne.. 🙂

deny3
17. feb 2010

marcelka ja som rodila na Rastislavke, pre mňa otrasná skúsenosť. Sú tam nadštandartné izby, až dve, jeden deň stojí cca 700, sk, ale je to beznádejne obsadené. Je dobré si tam zarezervovať izbu, aj keď to nie je isté, lebo keď tam bude nejaká, tak ju nevyhodia. Koľko stojí epidurlka a manžel pri pôrode neviem, mala som cs v plnej narkóze. Oficiáne zmluvnenie lekára 5000, sk, to je asi všade rovnaké.

zajacik...
17. feb 2010

Mima, Pimma, Kukulik, drzkam palce na // a pozitivnu krvicku v pondelok 🙂 Speci davka len pre vas:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
17. feb 2010

jejda, zajko, dakujemeeeeeeeeeeee 🤐

matulka7
17. feb 2010

Ahojte,...

Dalidka - úprimne blahoželám,... vidíš, konečne dobré správy tu medzi nami na MK,....

všetky pozdravujem,.. pekný večer,...

marcelka82
17. feb 2010

Ďakujem deny. Nejde mi o nadštardartnú izbu, iba aby všetko dobre dopadlo. A manžela pri pôrode nechcem. Ale teda stojí to dosť.

pimma
17. feb 2010

zajacik.. chytaaaaaaaaam 😵

kukulik30
18. feb 2010

pekny dnik prajem..nikde nikoho 😕 🙂

kukulik30
18. feb 2010

tak ja uz som doma, dnes som sice mala volno, ale bola som kuk v robote, ci nieco netreba a po jednym sme si vzali so Samkom obed do obedara, takze teraz tlacim 😀 ....a tu stale nikto 😕 😅

cmuk05
18. feb 2010

Ahoj kukulik držim palčeky aby ti to podarilo 😉

cmuk05
18. feb 2010

sem tam to tu čitam ale napišem.... 😨

kukulik30
18. feb 2010

cmuk, caves..ako sa mate a co krpane ? 🙂

kukulik30
18. feb 2010

uz su riadne slecinky...zlatunke 😵

Samko vola, ze mam prist k nemu lahnut..tak letim...uz to vidim, ako zaspim 😀 poobede ma tak berie , ze az 😅

kukulik30
18. feb 2010

😕 stale nikto 😕 ...aspon posuniem, ja som si pospala a Samko este chrapka 😵

dalida
18. feb 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. 😉 Posuvam nas.
Ja som dnes bola s manzelikom na taky mensi nakup 😝 Poviem vam len co sme vosli na predajnu plochu, mne sa chcelo cikat 😅 Prisli sme domov a ja som zase navstivila wcko... Mam dost aktivny mocovy mechur 🙄

dalida
18. feb 2010

Jeej, lenuliatko, ten vankusik sa mi velmi paci 🙂 Aj ja chceeeeeeeem takyyy 🙂

lenuliatko
18. feb 2010

Ahojte splniečka 🙂
Dalida, myslíš, ten kojaci? Kúpila som ho dnes v Kik za nejakých 10€ 😉 Krásne mäkkučký, nie príliš tvrdý, lebo čo som mala možnosť omakať iné, boli veľmi prázdne... A inak, majú tam nádherné vecičky pre detičky za super ceny, keď sa budeš chystať nakupovať 😉 Inak, krásnych 5tt 😵 A s tým mechúrom to dobre poznám, síce mňa to chytilo až o dosť neskôr, ale to som ledva vyšla z WC, trebalo mi zas 😅
Kukulik, Pimma, Mimka, držím palce na testovanie a krásne // želám 🙂
Zajko, ako doma, všetko v poriadku, bruško netvrdne? Mňa už doma mrle žrali, cítim sa fajn, tak som na dve hodinky vybehla von.
Pozdravujem aj všetky ostatné babulky...

kukulik30
18. feb 2010

jej, no konecne sem niekto zavital....veru v KIK maju prenadherne vecicky pre drobcov a za super ceny 🙂

katy2
18. feb 2010

Ahojte 🙂
dalidka 😵 😵 😵 krasne tt 🙂 aj ja som tak zacinala....
vsetkym cakatelkam na // drzim palce 😵 😵 😵 myslim na vas a prajem vam ten najkrajsi vysledok....
tehulky, drzte sa, opatrujte sa 🙂
mamicky, uzivajte si mamickovske starosti a radosti s vasimi ratolestami 🙂
snazilky, drzim palce do dalsieho boja 😵
vsetkym krasny den....

dalida
18. feb 2010

Katy, mas pravdu, tt su krasne, len nech pekne pribudaju 😵 🤐
Kukulik, 🙂
Lenuliatko, presne ten som mala na mysli. 🙂 Paci sa mi, ale ja s nakupovanim este pockaaaammmmmmm 😉

matulka7
18. feb 2010

Ahojte,..

Lenuliatko - super výbava,.. fakt na jedničku,..... 🙂

Dalidka - aj ja by chcela mať také starosti - radosti ako ty,... 🙂

Ixi - ako sa máš?

Všetky sa držte.... 🙂

zajacik...
18. feb 2010

Lenuliatko pozeram ze ty uz vo velkom nakupujes 🙂 Kde je ten KIK, to som ani nepocula 😅 Doma dobre, ajked brusko obcas tvrdne, tak 2-3x za den, ale nie velmi, len taka rychlovka a potom zas dobre. A uz asi citim pohyby, take jemne tuknutie tiez tak 2-3x za den 😵

Dalidka neboj tt budu krasne naskakovat, musia, nic ine si nepripustajme 🙂

Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre