Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
11. apr 2011

@uzlicek123 KET je transfer rozmrazenych embryi... Pri IVF byva viac vajicok, tie sa oplodnia (teda nie vsety sa podari), je dost embryi a tie co sa nevlozia pri ET (transfer cerstvych embryi po IVF) sa mrazia na dalsi pokus - KET..... Tam uz nie je naroca stimulacia, len par liekov... ale nam ani jeden KET nevysiel a mala som ich sest....

lauritka
11. apr 2011

@uzlicek123 a ake lieky ti daval pred IUI ?? 50 eur si platila po zakroku ??

lauritka
11. apr 2011

@katy2 myslis, ze Hredzi by odmietol urobit IUI, keby bol horsi spermio ?

katy2
11. apr 2011

@lauritka neviem, podla mna pre neho je to biznis tak ci tak... ked sa s nim dohodne.... jemu to moze byt jedno... akurat moze povedat, ze to neodporuca ale konecnom dosledku je to na pacientke...
aj mne bol ochotny spravit IVF soft ale patricne mi to vysvetlil, co si o tom mysli a nakoniec sme sli do normalneho IVF....

lauritka
11. apr 2011

@katy2 no tak neviem teda, ci nemam ist radsjej este raz do Splnu,.. predsa ma uz pozna.. a ta cena nie je zla. to ma prekvapuje, myslela som, ze sa plati viac hmmm 😕

katy2
11. apr 2011

@lauritka mne sa zda hredzi lacnejsi ako herman... u hermana sa plati aj nieco za vstupne vysetrenia, nejak jednorazovo...
je to tazka volba.... mozno skus tam skocit niekedy okolo obeda, to nema ludi a da sa s nim porozpravat....
akokolvek sa rozhodnes, nech to uz konecne prinesie urodu 😉

lauritka
11. apr 2011

@katy2 no uvidim, hodim rec s mm, financii nie je nazvys, uvidime.. 🙂

katy2
11. apr 2011

@lauritka drzim palce

katy2
11. apr 2011

Idem spat... Dobru noc vsetkym 🙂

lauritka
11. apr 2011

dakujem katy. dobru noc 🙂 ja tam teda zajtra asi zavolam a dohodnem sa . 😉

uzlicek123
11. apr 2011

@lauritka tych 50 eur platis hned po zakroku,inak sa platia este hormony cca 4 eura a injekcia pregnyl cca 5 eur.financne ok.ty uz mas skusenosti z ivf?

lauritka
11. apr 2011

@uzlicek123 ake hormony ? tabletky si brala ??

jasne, jedno IVF a jedno KET 🙂 po obidvoch som bola tehotna, ale potratila som. 😒

uzlicek123
11. apr 2011

@lauritka to ma mrzi..ja som brala tabletky clostilbegyt,a potom injekciu pregnyl,aby nastala ovulka. A ku komu chodis? Do splnu alebo herman? Ja som bola aj u hermim a teraz sme v splne

lauritka
11. apr 2011

@uzlicek123 ja som bola u Hermiho velmi davno, potom u Hredzaka, teraz som mala dva roky pauzu od lekarov.. 🙂

a coze si presedlala do Splnu ?

🙂

uzlicek123
12. apr 2011

@lauritka najprv sme zakotvili u Hermana, nakolko moj gynekolok mi povedal,ze mam PCO a nikdy nebudem mat deti prirodzene. Tak sme sa objednali u Hermiho,absolvovali vsetky vysetrenia....ti poviem sa mi nepacil jeho pristup,ako sa choval a taaak.No a co ma najviac nahnevalo bolo,ked som prisla na UTZ som tam lezala na tom stole ,robil mi UTZ a vtom vosla sestricka a pyta sa koho to tu mame, pozrela mi medzi nohy a hovori....aha uz viem......tak toto ponizenie mi stacilo.....

lauritka
12. apr 2011

@uzlicek123 tam je este stale taka starsia sestricka ?? 🙂 a stale sa tolko caka ??

V Splne to stale islo raz dva. a sestricka je uplne super 😉

uzlicek123
12. apr 2011

vies co u Herniho sme boli pred 2 rokmi,takze neviem aka sestricka tam je....ja si pamatam iba tu starsiu s okuliarmi.....juuuj a dnes UTZ dopadol dobre,mame folik 18mm,co je super ,dnes picham pregnyl a vo stvrtok IUI

lauritka
12. apr 2011

@uzlicek123 pregnyl ides pichnut na pohotovost ??? 🙂 jezis uz by som aj ja isla na IUI, len neviem ako dopadne spermio. pisala som email Hredzimu, tak uvidime kedy ma objedna. 🙂

uzlicek123
12. apr 2011

@lauritka pregnyl mi pichne kamoska vecer o 19stej...ona je sestricka,tak to pre nu nie je problem. Pocuj a ty si bola spokojna u Hermiho?

lauritka
12. apr 2011

@uzlicek123 ja som tam bola strasne davno,este v roku 2004 🙂
robil mi jedno IUI, ja uz velmi nepamatam, lem ma znervoznovalo to cakanie, on to vtedy mal tak blbo zorganizovane, odbehaval robit zakroky atd.. no strasne dlho som vzdy cakala. 😠

katy2
12. apr 2011

pregnyl si mozete pichnut samy... do bruska... do svalu len sestra... mam to odkonzultovane s hredzim... ja som si sama pichala....

uzlicek123
12. apr 2011

@katy2 ja som taky bojko, neodvazila by som si pichnut sama

lauritka
12. apr 2011

no na velki ihlu si ani ja netrufam 😅 ked som si pichala puregon, to bolo v pohode. lebo bola mala ihla... ale normalna 😕 😵

katy2
12. apr 2011

netreba velku ihlu... ked zozeniete bledomodre, to su take male ihlicky... velku treba na natiahnutie do striekacky...
ja som posledne stimulovala menopurom a tam som si tiez sama miesala a pichala normalnou ihlou (ale bledomodrou) je to v pohode a praveze vyhoda opúroti choragonu, ze netreba behat na pohotovost....

lauritka
12. apr 2011

KATY a pregnyl je iny ako choragon ?? ja som tusim predtym mala choragon. netreba to miesat atd ??

katy2
12. apr 2011

@lauritka pregnyl a choragon je to iste... treba ho miesat... ale to nie je problem... aj menopur som miesala... na to treba jednu hrubsiu ihlu a pekne natiahnes vodicku, streknes do ampulky s praskom, zatrepes, vytiahnes do striekacky, potom vstreknes do druheho prasku (ja som mala pregnyl 10 000j.), zasa vtiahnes do striekacky, vymenis za tenku ihlu a pichas 🙂 a vyhoda pregnylu je v tom, ze mozes sama do bruska... choragon len do svalu a to moze len sestra... 🙂

lauritka
12. apr 2011

@katy2 no a ihly normalne kupis v lekarni ? 😕

katy2
12. apr 2011

@lauritka jasne aj striekacky.... stacia tie uplne malinkate striekacky.... s tenkymi ihlami je niekedy problem, asi zdravotnicke potreby su na to lepsie... ale zvyknu mat aj v lekarni pri splne alebo v zeleznicnej a stoji to zanedbatelnu ciastku - doslova smiesnu, par centikov

lauritka
12. apr 2011

@katy2 no tak uvidim potom co mi da, este to je hudba buducnosti. 😅 ale dakujem za tip. je to pohoodlnejsie doma, ako sa trepat na pohotovost 🙂

uzlicek123
12. apr 2011

@lauritka ahojky stacia ti na injekciu 5 ml striekacky,mozno aj 2 ml a kup si oranzove ihly,mne povedali ,ze su najtensie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre