Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
20. okt 2011

Ahojte, no ja tiez cakam na krvacanie a idem v splne na ivf... tak dufam ze sa nam to vsetkym podariiiii 😉. Mate vysvetleny postup ako dalej po krvacani? Mne povedali ze len volat... prepokladam ze potom budeme musiet ziest vsetky tie lieky - mimochodom to akkaaaaa kopa ich je - a pichat injekcie ...

pavolazuzana
20. okt 2011

@lenisko1 si velmi perijemna to kazdemu tak prajes 😝 😝 hahaha

nejka41
20. okt 2011

milcsi 🙂

lenisko1
20. okt 2011

@pavolazuzana no jasne viem čo je to tužit po bábätku a byt 2x sklamana...takže babo fakt prajem kazdemu

lienka_1
20. okt 2011

@nejka41 Tak tomu vobec nerozumiem. A povedal preco az v pondelok????

lienka_1
20. okt 2011

@milcsi Parada! 😉 Drzim palce!

milcsi
21. okt 2011

Dakujem za palceky. Budem sa snazit 😉

smallyell
21. okt 2011

caute kocky, ja tiez cakam na krvacanie a tiez mam hned volat do splnu, a ze mi potom povie co bude dalej, tiez som vyfasovala kopec liekov, az som sa zlakla toho, som myslela, ze len injekcie a bude, takisto budem pichat menopur, no uvidime dufam, ze to rychlo zbehne 🙂

nejka41
21. okt 2011

lienka_1 no tak som sa dočitala že menopur sa má začať podávať do 7 dni od začiatku cyklu. Asi som už strašne nedočkavá. A ty už máš za sebou ET?
🙂
nana123,smallyell držím palce

lienka_1
21. okt 2011

@nejka41 Dnes som bola na kontrolny ultrazvuk. Tak sa tam vyklul aj 4 folikul, ale doky sa tak opatrne vyjadril, ze treba este pockat. Oproti minulemu IVF budem stimulovat dlhsie. V stredu dalsia kontrola a v piatok pravdepodobne odber. Bud rada, ze si dnes nebola, lebo bolo velmi vela ludi. Nastastie ma sestricka zavolala este predtym ako isli na salu. Minuly piatok som sa dostala na ultrazvuk az o pol 11.

ladenka77
21. okt 2011

@lenisko1 leni,nie nepodarilo,a bola som na IUI 3x....vsetko negat....ani naznak hcg....potom sme sli na IVF a v poho, aj utrogestan aj duphaston som brala....az do 13 tt.
dnes som poslala ziadost na 2.IVF tak som vo faze cakania na odpoved....teraz ma uz do IUI nenutil....predtym ano,ze musim vyskusat,kolko moznosti poistovna ponuka....
@milcsi @nejka drzim palecky.... 😉

daduliana
22. okt 2011

Ahojte,trosku sa vam vopcham do temy.Aj ja chodim do Kosic do splnu,je to moje prve IVF a v stredu ma uz caka Prenos embrijka.Vcera mi odobrali vajicka,bolo ich 34! tak dufam, ze z toho nieco bude. Doktor sice nie je velmi zhovorcivy,ale neva hlavne nech pomoze nie?Drzim vam vsetkym palce,nech to kazdej vyjde

lenisko1
22. okt 2011

@daduliana tak to si mala pekne 34 🙂 len nech sa vsetky ujmu, aby si mala aj na dalsie deturence hehe

smallyell
23. okt 2011

@nejka41 dakujem, aj tebe silno drzim palce, nech uz coskoro sme tehu 🙂

katy2
23. okt 2011

Jej, vidim, ze sa to tu krasne rozbieha 😵 😵 😵 Vsetkym drzim palce a prajem vela trpezlivosti, aby ste sa aj vy dockali tych vytuzenych batozkov.... Viem presne, co prezivate... Treba verit a nestracat nadej... oplati sa to....
Viem co pisem....
Na povzbudenie, ze aj v SPLNe sa dari prikladam foto nasich zazrakov zo SPLNu 😵 😵 😵

lienka_1
23. okt 2011

@katy2 Nech Vam krasne rastu! Blahozelam! 😉

lenisko1
23. okt 2011

@katy2 blahozelám...

haannka
23. okt 2011

waau žienky, teraz Vás je tu pekná kôpka, čo si budete každý deň porovnávať príznaky 😉 a ja mám dostať mrchu až okolo 5.novembra...vy ste mesiac pred tým boli iba na odbery krvi, alebo ste hned vhupsli nato? ja tam idem prvýkrát, takže bude ma asi prvý mesiac iba pozorovať, alebo nie?

haannka
23. okt 2011

ako to bude? pôjdem tam cca 3x, na začiatku, v polovicia na konci cyklu a podľa toho mi povie, čo si mám zháňať, s čím budem na ďalší mesiac stimulovať? ja som mala dve IVF-ká absolvované v Martine, takže neviem ako to tu prebieha.

deny3
23. okt 2011

@katy2 gratulujem 😵 😵 😵 videla som foto na fb, podľa mňa sú si Paľko s Hankou strašne podobný 😵

milcsi
24. okt 2011

@katy2 Blahozelam! Hlavne vela zdravicka!

nejka41
24. okt 2011

@katy2 Pridávam sa ku gratuláciám. 🙂

lauritka
25. okt 2011

@haannka ano odlseduje ti jeden cyklus, myslim ze aj mm urobia spermiogram . no a potom treba este napisat zmluvu pre postiovnu a pockat na schvalenie.

lauritka
25. okt 2011

@daduliana 34 😕 😕 😕 cim si stimulovala ???

lauritka
25. okt 2011

@katy2 uzasni su obidvaja. tak si naplnila svoje stastie 😵

kamillka100
25. okt 2011

ahojte, baby ked vam dr. kazal prist na 2DC mali ste uz injekcie predpisane? kedy ste zacali stimulovat? lebo ja ziadne lieky nema, povedal, ze za 15 dni stihneme aj vklad 😒

katy2
25. okt 2011

Vsetkym dakujeme 🙂

@kamillka100 a ty ides stimulovat na IVF? alebo na KET? Ak na IVF, uz si mala pichnuty decapeptyl? Ak ano, injekcie ti dr. predpise pri kontrole a hned ich vyberies v lekarni vedla...

timmka
25. okt 2011

@katy2 ano idem na prve ivf, nemala som nic pichnute, mam len predpisane gonal a cetrotide, mam asi kratky protokol, ze vraj mam slabsie liecbu

timmka
25. okt 2011

@katy2 to som ja kamillka, na tomto mene mam inzeraty, tak som sa pomylila, len aby si vedela 😉

katy2
25. okt 2011

@timmka @kamillka100
v kazdom pripade ti lieky predpise hned na kontrole a v lekarni ich vyberies.... pichat zacnes, ked ti povedia... predpokladam, ze ti vezme sestricka aj krv na hormony a poobede si zavolas, kedy zacnes pichat a ake davky....
mimochodom, lieky uz mas schvalene poistovnou? ak ano, vsetko je uplne o.k. a vsetko sa postiha.... na gonal si nezabudni pytat od dr. pozicat pero na pichanie..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre