Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
29. nov 2011

@malaterezka jasnéééé, aj ja sa teším s tebou 😉

malaterezka
29. nov 2011

@haannka Dakujem ti velmi pekne ale aj ja tebe prajem aby ti to vyslo na 100percent nech ssu aspon dve 😀 😀

haannka
29. nov 2011

@malaterezka 😀 beriem všetkými 10-timi 😝

malaterezka
29. nov 2011

@haannka tak len ber a tebe este nedosla ta mrcha? 😝

haannka
29. nov 2011

@malaterezka nieeee, ešte je len 7.deň po injekcii 😖

malaterezka
29. nov 2011

@haannka no ja ked som mala pred IVF tak som dostala na 12 den a to som mislela ze budem musiet ist na druhu inekciu ale dosla

haannka
29. nov 2011

@malaterezka ježiš nestraš 😲

malaterezka
29. nov 2011

@haannka takto nemam ani vumisle, neboj dostanes 😒

haannka
30. nov 2011

ahojte babulky, to len ja tu stále oxidujem? 😀 pozerám, že nič nové, tak Vás aspoň všetky pozdravujem 😉

smallyell
30. nov 2011

@haannka och, to musis mat tazkde, odkial si hanka? niekedy ani kanc. praca nie je nic moc, hlavne ak tam je zly kolektiv 😒

haannka
30. nov 2011

@smallyell som od MI, a je pravda, že pokiaľ je okolie stresujúce, je taká aj práca 😖

haannka
30. nov 2011

@smallyell ty ako? testovala si? ktorý si deň po ET?

smallyell
30. nov 2011

@haannka preto som sa pytala, lebo viem co taka praca obnasa, tiez som vystudovala pedagogiku ale potom som presla na iny odbor ...takze ta chapem, co to je ..............ja som dnes 9. den od transferu, zial testy od 7. dna negativne 😀 uvidime, testnem este v sobotu, mozno sa neskor uhniezdili, my sme nemali PK, a vraj take embryjka sa uhniezduju na 6-10 den a ja som mala v pondelok v noci dva hrozne krce za sebou, az ma skrutilo, tak ktovie co to moze byt, verim tomu, ze v sobotu to tam uz bude, na krv idem az v pondelok 😒

haannka
30. nov 2011

@smallyell nemali ste PK? tak ktorý deň po odbere si mala ET? ja som myslela, že to robia automaticky...potom to je ešte skoro, naozaj. Ja som to už napísala x-krát ale ja som mala 6 dňovú PK a na 8.deň po ET, čiže 14.deň po odbere som mala iba / a potom mi povedali, že som tehotná 😀 . Veľmi na teba myslím a držím silno všetky palce, bude to pozitívne, uvidíš.

smallyell
30. nov 2011

@haannka nemali sme, ani to nenavrhol, v piatok bol odber a v pondelok hned transfer, nam sa oplodnili vsetky vajka a vravel, ze odporuca 2 embryjka a ze su dost kvalitne, a v tej sprave co mi dal tak tam bolo fertilizacia teda oplodnenie ICSI. Dakujem Hanka, ja tieto povzbudive slova vedia velmi posilnit, vdaka 🙂

nana123
30. nov 2011

ahojte dievcata, tak ja som bola dnes v praci prvy den... joooj jak to fajne 😀. Konecne som nesedela doma sama, mam lepsiu naladu a sa tolko nesledujem ... 😵

nana123
30. nov 2011

@smallyell to ste mali predlzenu kulitvaciu, lebo kratka je len 2 dni, to ani mne nepovedal ze mame predlzenu a ICSI a dal nam to urobit... a dobre urobil 😉 V splne to uz robia kazdemu automaticky ani nehovoria...

nana123
30. nov 2011

@smallyell a hanka ma pravdu niekedy ti test neukaze a si tehu to uz x-krat som taky pripad pocula... takze nezufaj 🙂 hlavu hore, budes tehu 😵 , plujem chytajte aj s hankou pfuj pfuj pfuj 😀

smallyell
30. nov 2011

baby chcem sa opytat este, boli ste alebo pojdete aj na krv do splnu? lebo sestricka mi vravela, ze staci ku svojej gyndoske a staci nahlasit vysledok, nemali by nas pocas tehotenstva aj oni sledovat?

smallyell
30. nov 2011

@nana123 mna uz tie testy vytacaju 😒 asi preto, ze neukazuju to co ja chcem 😀 😀 😀 😀

smallyell
30. nov 2011

@nana123 nanuska, ty si pisala, ze po niekolkych dnoch si uz nemala bolesti nie?

nana123
30. nov 2011

@smallyell nie to si poplietla... ides na 14 den do splnu na krv a ak je to pozitivne sleduju ta kym nebyje srdiecko a potom uz len tvoj gynekolog ta bude mat na starosti... mne tak povedali. V pondelok mi to potvrdili a na buduci utorok mam ist do splnu na prvy ultrazvuk

nana123
30. nov 2011

@smallyell 😀 😀 nooo asi preto. preto ja som sa bala ich robit lebo som sa presne toho obavala ze dopadnem ako ty ze budem dufat a dufat... 😠 Allleeeee ty sa vzopries a povies si ja som TEHOTNA a basta figly co ti tam dajake blbe testy ukazuje kasli na ne 😉 A uvidis v pondelok to bude pozitivne

nana123
30. nov 2011

@smallyell tak ja som mala na zaciatku bolesti potom asi 2 dni nic, potom ma pobolievalo len rano vecer, potom cely den, a teraz ma niekedy cely den a dnes napriklad za cely den jeden krc... tak si vyber... fakt to podla toho to neodhadnes...

smallyell
30. nov 2011

@nana123 tak to som prekvapena, mne sestricka vravela jednoznacne, nemusite chodit staci ked nahlasite vysledok telefonicky, tak ja neviem co mam robit.............no jasne, ze som tehotna 😀

smallyell
30. nov 2011

@nana123 pytam sa preto, lebo ja uz dnes 2. den tiez nic, len sem tam krc

nana123
30. nov 2011

@smallyell mozno preto ze vie ze nie si z ke aby si sa netrepala... Tak jej kludne brnkni a opytaj sa znova... ona je zlatusik povie ti 🙂

smallyell
30. nov 2011

@nana123 ja viem, ze je, zlata sestricka......no tak asi pojdem ku svojej, ja uz mam u nej termin a potom ked jej budem hlasit vysledky, ttak sa jej opytam , asi tak nie?

nana123
30. nov 2011

@smallyell mozes aj tak, a kedy ides k svojej?

smallyell
30. nov 2011

@nana123 v pondelok, zajtra je este len stvrtok, ach jo!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre