Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
1. máj 2009

Ahojte babulky, tak som sa testla 🙂 mno neviem...ked som na to sumela za cerstva, tak tam bol len tienulicek, mala som dojem, ze ho tam chcem vidiet iba ja...test som nechala v kupelni a ked som ponho prisla o dve hodky, vyzeral takto...mno posudte sami 🙂 som ci nesom 2V1? 😀

petronelka77
1. máj 2009

Lyndus 🙂 🙂 🙂
Gratulujem k ciarockam, su tam 🙂 , si tehulka.

lyndus
1. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeej Petronejka vazne si to myslis? Bodaj by si mala pravdu 😀 😀 😀 skusim testnut zas v nedelu 🙂 snad bude silnejsia 🙂 a ty asik dvojky ze? ty uz mas riadnu dialnicu 😀 😀 😀

lyndus
1. máj 2009

a priznaky nemam ani ja, ziadna bolest prs a tak...len vyzivujem uz od poobedia a sem tam zaboli brusko 🙂 je to test Rapid Clear a tam pisu, ze neodcitavat vysledok po piatich minutach, tak dufam, ze to budu // 😀

lyndus
1. máj 2009

Petronelka to vazne si mala pozitivne testiky a nic z toho? juuuuuuuuuuuuuuuuuj, to mi je luto...snad nas // budu silniet 🙂

petronelka77
1. máj 2009

Lyndus a kolky den si po vklade, bola si na ET?
Su to krasne ciarocky 🙂 🙂 🙂 . Skusim odfoti moj dnesny test, opat som to nevydrzala 😉 .

kukulik30
1. máj 2009

dievcata, ved vy ste jasne tehulky 😵 😵 😵 dufam, ze vas budeme nasledovat 😉

melisska
1. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeej.lyndus jasne // 😵 teskam sa s tebou

peta dalsiiiiiiiiiiii krasny testííííííííííík 😵

jesperka a cez fotak sfotis a das do PC?

lyndus
1. máj 2009

Petronelka som 9 den po KET, bola som minulu stredu...tak dufam, ze to bude iba silniet...ste zlatuckeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dievcatka, snad mate pravdu 😀 kukulik si zlatucka, urcite si na rade na tehuvlne 🙂 meliska dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

melisska
1. máj 2009

kukulik ja mam pocit ze som uz teraz tehotna 😀 😀 😀

melisska
1. máj 2009

kukulik na 7.5. mam dohodnute predoperacne tak uz mi musis doniest ten papier 😉 😀

ixi
autor
1. máj 2009

ahojte tak tu sa uz vo velkom testuje a tehulkuje 😀 😀 😀 😀 😀 super kocky 😵 😵 😵

petronelka77
1. máj 2009

Lyndus, tak to sme potom uplne narovnako, 9-y den po KET 🙂 .
Kukulik, Melisska, Ixi, ostatne, dakujeme a drzime aj vam palce, miestenky do tehu vlaku mate zarezervovane 🙂

ixi
autor
1. máj 2009

petronelka diky dufam ze o chvilu pristupim 😀 😀 😀

kukulik30
1. máj 2009

melisska hej? aj ja , ked vidim tie krasne testiky 😉

jespera
1. máj 2009

Lyndus - ja mam taky isty test, a presne ako hovoris zo zaciatku - som ta tu ciarku hladala,a potom to zosilnenelo...
Meliska - nemam fotak - nic z toho nebude, ma ho manzel a ten je v zahranici...

marcelka82
1. máj 2009

Ahojte. Prišla som vám zaželať krásny mesiac lásky. Tak nech vám všetkým tento mesiac prinesie vytúžené //.

jespera
1. máj 2009

Ahojte,
za predpokladu - ze my cakatelky - sme uz fakt tehotne, ako sa to rata teraz, myslim v ktorom sme teoreticky tyzdni..?alebo prakticky -neviem..

katy2
1. máj 2009

Ahojte 🙂
gratulujem vsetkym novym tehulkam 😵 😵 😵 😵

melisska
1. máj 2009

jespera rataj od poslednenej mrchy 😉

lyndus
1. máj 2009

jasperka priratavaju sa 2 tyzdne, teda ty si 4 TT, ked si 12 den po transfere ze? mno dufam, ze aj ta nasa ciarocka zosilnie 🙂
Petronelka ved prave, ze sme rovnako boli na transfere a ty mas uz riadne ciarky, tak budu asi dvojky u teba 🙂 a preco ides uz v pondelok na krv? ja som swestricku ledva na utorok ukecala 😀

lumya
1. máj 2009

Jej, dievcata, tak ste ma strasne potesili, ze je tu niekto 9. den po ET....

lumya
1. máj 2009

mne teda 9. den vychadza na zajtra, ak ratam aj den, kedy bolo ET, ale test uz mam nachystany v kupelni 2 dni 🙂 ono sa tak lahko povie, ze je lepsie na to nemysliet, a nestresovat sa......ale ked clovek by tak chcel

melisska
1. máj 2009

lumya drzim palceky 😵

no mne tt normalne vychadzali od pslednej mrchy 🙂

melisska
1. máj 2009

jespera, alebo tie co chodite k hermanovi, ako u vas prebieha priprava a ET ,KET? prosim vas napiste, chcem si to porovnat so Splnom 😉

lumya
1. máj 2009

melisska, dakujem, podobne drzim palceky ...sice som si slubila, ze sa nebudem testovat, ale do pondelka na krv jednoducho nevydrzim

melisska
1. máj 2009

lumy ja nebudem testovat az do krvi, ale mam za sebou uz vela, je to na kazdej ako sa rozhodne 😉 🙂 a dakujem 😵

ixi
autor
1. máj 2009

ahoj melisska ahoj vsetci 😀 😀

ixi
autor
1. máj 2009

ja tiez asi netestujem? 😕

lyndus
1. máj 2009

lumya my sme 9 den bez dna transferu, tak este vydraz do pozajtra 🙂 ja viem ze je to tazke, ale drzkaj...ja cakam na dalsi test v nedelu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre