Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
6. feb 2012

Užívali ste niekto Puregon a Decapeptyl?

katy2
6. feb 2012

@deni5 ja 😉

zuzka213
6. feb 2012

@nana123 snad, dufam, do zajtra budem mat taaaaaaaak malu dusicku..... 😀

zuzka213
6. feb 2012

@nana123 a ty si ako uzivas tehotensto????musi to byt kraaasny pocit 😉

deni5
6. feb 2012

@katy2 a mal dostačujúci účinok?Vytvorilo sa po nich dost vajíčok?

katy2
6. feb 2012

@deni5 puregon a gonal su najlepsie injekcie... ucinok zavisi od kazdeho individualne, ale su jednicka na trhu 🙂

nurili
6. feb 2012

@mirkakn1 pravda ze to dobre dopadne, drz sa a zelam kvalitnu a bohatu urodicku..... 😉 nech je z coho vyberat.... 😵

deni5
6. feb 2012

@katy2 a tebe sa podarilo IVF na 1pokus?

katy2
6. feb 2012

@deni5 1.IVF som nemala transfer, kvoli nepredvidanym komplikaciam s mojim krckom, takze vsetko mrazili ale 2.IVF a 3.IVF nam vysli hned ET tranfery... Teda na prvykrat.... KETka nam nevysli ani jedno.... (Pri 1.a 2.IVF som mala Puregon a pri 3.IVF som bola samoplatca, tak som chcela lacnejsie injekcie, tak som mala Menopur)

mirkakn1
7. feb 2012

@nurili dakujeme, tak uz mame po odbere, ale mala som iba 4 vajka, 😒 dufam, ze to bude stacit. cakala som viac, no nevadi 🙂

mirkakn1
7. feb 2012

myslim pozitivne, urcite stacia len 4, urcite sa to podari na prvy krat 😉

zuzka213
7. feb 2012

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a mame to tam uz potvrdene 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

foryou25
7. feb 2012

@zuzka213 no vidis, tesim sa s tebou 😎 😀 😀

nurili
7. feb 2012

@mirkakn1 tak na kvantite ani tak nezalezi ako na kvalite.... 😉

nurili
7. feb 2012

@zuzka213 z celeho srdiecka gratulujem, vitaj v klube.... 😉

mirkakn1
7. feb 2012

@nurili dufam, trosku ma to sklamalo, ale verim, ze sa nam podari na prvy krat 😀

mirkakn1
7. feb 2012

@zuzka213 gratulujem 😵

zuzka213
7. feb 2012

foryou25, nurili, mirkakn1, milcsi dakujem vam baby..... 😉 😉 😉

katy2
7. feb 2012

@zuzka213 gratulujem a prajem pohodove tehu 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
7. feb 2012

@mirkakn1 pri 3. IVF som mala tusim 3, 2 sa oplodnili, obe vydrzali do transferu a jedno sa uchytilo a teraz spinka v postielke 😉 Takze nejde o kvantitu ale o kvalitu 😉 😵 😵 😵

mirkakn1
7. feb 2012

@katy2 dakujem za podporu, dufam, ze to vyjde, lebo je to dost narocne, psychicky, vsetky tie injekcie a to vsetko 🙂

katy2
7. feb 2012

@mirkakn1 musis mysliet pozitivne 🙂 ano, je to narocne, ale co zena nevydrzi pre naplnenie tuzby po dietati 😉 ja som absolvovala IVF az 3x a su zeny co ich podstupili este viac.... a do toho este KETka a sklamania a...... ale oplati sa to vsetky vydrzat.... Prajem ti, aby sa ti splnil sen hned na prvykrat 😵 😵 😵 😵 drzim palce 🙂

foryou25
7. feb 2012

kocky, vyuzila uz niektora v splne tu novu metodu PICSI?

mirkakn1
7. feb 2012

@katy2 viem, ze ty si to podstupila 3krat a za to ta obdivujem 😵

lienka_1
7. feb 2012

@zuzka213 Super Zuzi! Blahozelam! 🙂 😉 Ake si mala HCG?

deni5
7. feb 2012

a čo si užívala aké lieky?Chcem sa ešte opýtať aký čas ubehne od prvej injekcie,ktorú mi pichnú v splne,po odber vajíčok.Ďakujem

mirkakn1
7. feb 2012

@deni5 pichnu ti prvu injekciu a potom ked dostanes ms, prides do centra, vezmu ti krv, podla nej zistia, kedy si mas zacat pichat menopur, alebo nieco ine, neviem, ake injekcie mas. tie si pichas asi desat dni. potom si pichnes pregnyl a podla ultrazvuku ti doktor povie, kedy si mas pichnut pregnyl, alebo ine a o 36 hodin prides na odber vajok, cize OPU a asi o dva dni nasleduje ET. ja som to mala tak, takze asi 2-3 tyzdne. ja som to mala tak a vo stvrtok idem na ET. takze asi tak 😵

mirkakn1
7. feb 2012
bique
7. feb 2012

ahojte...dnes 12 den po KET a na teste ani duch...nekrvacam, nespinim...nic 😒 poznate niekoho alebo je tu niekto, kto mal test z mocu neg a krv pozitivnu? topiaci sa aj slamky chyta 😠 vo stvrtok nas caka krvicka, ale pripravujeme sa uz na nie velmi pozitivnu spravu ☹

mirkakn1
8. feb 2012

@bique drzim prsty, nadej zomiera posledna. vcera som bola v splne a sestricka vravela, ze teraz je kazda tehotna, kazdej krv vysla pozitivne, tak verim, ze j tebe 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre