Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

milcsi
21. mar 2012

@nelynka drzim palce aj nadalej 😉

milcsi
21. mar 2012

@zuzlik7 neviem co to sposobuje, ale pri prvej stimulacii som krvacala 11 dni, tiez uz potom len tak slabulinko a bolo to v pohode

milcsi
21. mar 2012

@mimusa4 organizmus vzdy inak reaguje, pri druhej stimulke som si tiez dokupovala gonal, pri prvej a tretej nemusela. A prave z druhej mam syna 😉

majka_drobka
21. mar 2012

@bique najprv som to nechapala, emoticon 🙂 dakujem za vycerpavajucu odpoved. tak dame aj my suhlas na vsetko a uvidime, nechame to v bozich rukach 🙂

milcsi
21. mar 2012

a este s radostou 😵 oznamujem, ze dvaja eskimacikovia su od dnes v brusku. Vraj vyzeraju byt zdatni. Dvom sa to nepodarilo, takze toto je moj posledny pokus 😒 .

majka_drobka
21. mar 2012

@zuzlik7 ja takisto idem v piatok po prvych piatich, tak som zvedava a tiez, kedy to buduci tyzden vyjde... ako zatial znasas stimul?

majka_drobka
21. mar 2012

@milcsi drzim palce, urcite budu zdatni az dokonca 🙂

mimusa4
21. mar 2012

@milcsi ja mám z predošlého druhého ivf tiež chlapca máme ich približne rovnakých 🙂 vtedy som mala puregon a prvé gonal čo nevyšlo ale to bolo inde...mne je len divné že niiiič ešte nebolo..tak budem sa snažiť hlava hore 😉

majka_drobka
21. mar 2012

@nelynka dakujem a drzim palce!

zuzlik7
21. mar 2012

@milcsi jeeeej.....tak verim, ze aj zdatnymi ostanu a udrzia sa 😉 😉 😉 😉 velmi velmi drzim prsteky....

zuzlik7
21. mar 2012

@majka_drobka ano? xixi takze sa tam urcite stretneme ;) noooo okrem toho, ze som velmi unavena a trosku citlivejsia, celkom v pohode a ty?

milcsi
21. mar 2012

dakujem za prsteky 😉
@mimusa4 Hlavu hore! Nech sa nam zadari! 😵
Skus sa opytat najblizsie, ved ked predtym si reagovala na hormony, nemal by byt problem. Aj ked je pravda, ze vekom postupne vsetko zacina haprovat 😒 . Ja uz tiez nie som najmladsia, ale reagovala som pri vsetkych stimalkach co sa poctu vajok tyka podobne. Daj vediet. Drzim palce!!

lienka_1
21. mar 2012

@milcsi To je super! Drzte sa vsetci traja! 😀

lienka_1
21. mar 2012

@mimusa4 Ja som pri poslednom IVF tiez mala 300j gonalu a na 1. kontrole len 3 chabe folikuly. Stimulovala som 12 dni, cize som musela dokupovat. Pri druhej kontrole to uz bolo ovela lepsie a pri tretom USG to vyzeralo celkom optimisticky. Nakoniec sme mali 5 pouzitelmych vajicok, z toho 4 embryjka. Drzim palce! 😉

majka_drobka
21. mar 2012

@zuzlik7 unavu mozem tiez potvrdit a dnes zacinam jemne citit podbrusko, ako pri ovulacii, tak dufam, ze to bude ok 🙂 uvidime v piatok 🙂

mimusa4
21. mar 2012

dik za podporu žienky..
@lienka_1 nepamätáš koľko pier gonalu si mala spolu?

nelynka
21. mar 2012

@mimusa4 no moja toto neviem ako funguje ale naozaj kazdej telo reaguje inak..tak snad nieco narastie do dalsej kontolky..budem na teba myslet..to by si sla v pondelok na USG ze?

nelynka
21. mar 2012

@milcsi dakujem krasne 😀

deni5
21. mar 2012

@milcsi no tak to veľmi držím palčeky,nech sú tam 9mesiacov 🙂

deni5
21. mar 2012

ja som po piatich dňoch bola na USG a ani neviem koľko tam bolo vajok,len čosi diktoval sestričke,že v ľavo 6,6,4 a v pravo 7,7.Tak neviem či to má biť počet vajok,alebo nejaké rozmery.Nepýtala som sa,že ak mám pokračovať v takej istej dávke.Je to asi dobre?

lienka_1
21. mar 2012

@mimusa4 My sme samoplatci takze som si vydupala 900jednotkove pera na recept- su lacnejsie(aj ked doki sa dost vzpieral a dokonca tvrdil, ze take sa ani nepredavaju) Nakoniec nam predpisal 3x 900j a 1x 300j. Pichala som 12 dni, tak som dokupovala dalsie 900j. Dokopy som pichla 3600jednotiek. 300j pero je stale doma v chladnicke, zostala mi.

deni5
21. mar 2012

@nelynka a po OPU sa citiš dobré?Nebolelo to veľmi?Čo si tam treba vziať zo sebou?Ja mám mať na druhý týždeň odber,tak sa pýtam.

nelynka
21. mar 2012

@deni5 to su rozmery vajok, v milimetroch..
ja som mala nalavo 7 a napravo 9 a vsetko po 7 a 9mm po 5tich dnoch na kontrole..
je to vporiadku 🙂

po OPU vpohode, len brucho ma boli ked chodim alebo prudsi pohyb urobim..ale inak fajn. uvidime zajtra..
treba si vziat kosielku nejaku nocnu, papuce a to je vsetko..
na 8.30h prides a okolo 11h ides domkov..
ja som tam dneska bola sama na odbere 😀

bique
22. mar 2012

@milcsi super super...nech sa len pekne drzia v teplucku mamkinho bruska 😀 😀 😀 my budeme mat od zajtra 😀

bique
22. mar 2012

@deni5 dobre dobre...nezvysuju, neznizuju, takze je to ok 😉

bique
22. mar 2012

@deni5 ahoj, ja som bola akurat nafuknuta ako balon a boleli ma krize, takze som 5 dni od OPU do ET prelezala pod paplonikom, lebo som mala este aj zimnicu 😒 ako som uz predtym pisala, velmi pomaha pit Fatru, vela Fatry, tak 3 ks na den 😉 odporucila sestricka a pomohlo 😉 zobrat si treba iba nejaku nocnu kosielku, papuce a vodu...ostatne tam maju a ine ti ani netreba 😉 hoci ja po vsetkych skusenostiach som mala este aj uterak a toaletny papier 😀 😀 😀

bique
22. mar 2012

@mimusa4 kazde telo reaguje inak...nestresuj, lebo stresovy hormon robi vela sarapaty 😠 ja som nevedela vobec do coho idem, pribrala som 5kg za 10 dni stymulky ☹ kto ma zbaadal, tak sa lakal ze ako som spuchla, hlavne na tvari ☹ takze som sa brutal nalievala vodou...no a 16 oplodnenych vajok po PK z jedneho vajecnika, lebo jeden vobec nemam 😖 neriesila som davky, lieky, vedlajsie ucinky, ci to vyjde alebo nie, lebo som o tom nic nevedela...len som pichala, priberala, brucho sa nafukovalo brutalne sucasne s tvarou /ale kedze sa kazdy den vidim v zrkadle, tak som to nejak nepostrehla 😀 / a prve IVF s bohatou kvalitnou urodou a na prvy krat sa podarilo 😀 to, ze skoncilo v 26tt predcasnym porodom, to uz je uplne ina kapitola...ale porodila som krasnych zdravych vyvinutych chlapcov 🙂 ibaze velmi skoro 😢

nurili
22. mar 2012

@milcsi silno, silno drzim palce....z celeho srdiecka ti to prajem.... 😵

nurili
22. mar 2012

@bique zajtra myslim na teba a drzim palce..... 😉 a aj ostatnym splnieckam - stimulkam drzim palce aby mali bohatu urodicku a a babenkam po Etikiku a Ketiku aby sa im to zavrtalo na celych 9 mesiacikov....tfuj, tfuj tfuj... 😉

smallyell
22. mar 2012

@milcsi drzim silno palce nech to vyjde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre