Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
2. apr 2012

@zuzlik7 sestrička to veeľmi dobre povedala 🙂 uvidíš aké silné bude ako začne kopať 😀
@majka27 no paráda asi by ma trafilo 😠 ..tak ale čo už domov sa musí a oddýchnuť tiež 🙂
@deni5 jasne že bude dobre 🙂

majka27
2. apr 2012

trochu spinim, je to po ET normalne?

deny3
2. apr 2012

@majka27 je, pri vklade sa nasilu otvorí krčok, tak preto, aj ja som špinila a dopadlo to dobre. 🙂 😉

majka27
2. apr 2012

@deny3 dakujem!!!!

zuzlik7
2. apr 2012

@deni5 samozrejme....tiez verime nasmu drobcekovi....uz mu aj dohovarame, tak verim, ze nas vypocuje... 😉

zuzlik7
2. apr 2012

@mimusa4 noooo tak tak...kazdej z tejto tehu vlny nech to vyjde....a kooopa z nas, ktora si na vysledok este pockame, nech sa k tej vlnicke pridaaa....;) je jedno, ci jedno, ci dve...hlavne nech je tam sila vydrzat... 😉

zuzlik7
2. apr 2012

@majka27 prave na to spinenie som sa lekara pytala...pozeral na mna jak puk 😀 lebo si myslel, ze sa pytam na spinenie po odbere...mi povedal, ze som vravel, ze spinit mozete...a ja, ze viem, len sa pytam ci moze byt aj teraz po vklade...a on ze ano...takze nebooojaaaaaj...vravel, ze on nam krcok nesledoval, tak nevie aky je....ale ze je to moznee 😉

majka27
2. apr 2012

@zuzlik7 uz som kludnejsia 🙂

nelynka
2. apr 2012

@zuzlik7
@majka27
@mimusa4
@deny3 babule drzim vam velmi palceky nech sa to poriadne zakusne nech spolu kocarujeme o 9 mesiacov 😀 😀 to by jaka supa bola 😀 😀

zuzlik7
2. apr 2012

@nelynka toooo supa bude ;)))))))

nelynka
2. apr 2012

@zuzlik7 sak? 😀
mozno aj v porodnici sa stretneme 😀 😀

bique
2. apr 2012

@majka27 spinis z krcka, lebo pri vklade ho roztiahnu 😉 aj ja som po KET spinila...vsetko je ok 😉 🙂

deni5
2. apr 2012

@zuzlik7 ja tiež troch špiním,ale dúfam že to prejde.Teraz som vstala,tak ma bralo po tom vklade na spanie,že som to nemohla vydržať. 😔

zuzlik7
2. apr 2012

@deni5 aj ja, ale iba tak maaalinko...urcite to prejde...sak s v nas vrtal a to je zasah 😉 nooo, my sme prisli domkov manzel mi ohrial obedi a tiez som zaspinkala na 2 hodiny ako babo 😀

deni5
3. apr 2012

Dnes sa nechce nikomu písať?Čo všetky pospávate? 🙂

majka27
3. apr 2012

tak nejako 🙂

deni5
3. apr 2012

@majka27 chodíte aj von,alebo len doma oddychujete.Ja sa už nudím. 😒

nelynka
3. apr 2012

@deni5 ja som tu cely den, ale tiez nevidim pohyb tuna tak sa neozyvam..

inak ja som dneska robila testik, slabsiu citlivost ako mamatest a aha..

zuzlik7
3. apr 2012

@deni5 xixi...no veru...asi na nas vsetky prisla jarna unava...ja tu cely den kukuckujem medzi spankami 😉 no zatial som vonku nebola...som nejaka ospala a dala som si predsavzatie, ze par dni urcite budem lenosit...este sa vonku nachodim a hadam to aj pomoze drobatku sa v klude zakusnut 😉

zuzlik7
3. apr 2012

@nelynka no vidiiiiis....ved je to super...uz len par dni vydrzat a potom ti sestricka povie oficialne "gratulujem" 🙂 krasne to tmavne...uzaaaasneee...a tisko sa tesim s tebou....

nelynka
3. apr 2012

@zuzlik7 no sestricka to povieee, len aby aj babo povedalo za tyzdnov ahoj mami a zamavalo mi na USG 😀 😀 😀

zuzlik7
3. apr 2012

@nelynka zamavaju ti podla mna 2 🙂 🙂 🙂 veriiiiiiiiiimeeee.....

nelynka
3. apr 2012

@zuzlik7 ee..bude len jedno..viem to..
aj mm sa somnou dneska hadal, ale proste citim ze tam je len jedna, slecna 😀 😀

zuzlik7
3. apr 2012

@nelynka 😀 😀 😀 😀 ja si myslim, ze je jedno kolko...hlavne nech je.... 😉

nelynka
3. apr 2012

@zuzlik7 presne tak..ale tak taky pocit mam..

bique
3. apr 2012

@milcsi ahoj...zajtra rano na teba silno silno myslim, aby si poobede oznamila super pozitivnu spravicku 😉 😀

nelynka
3. apr 2012

@bique aj ja na teba, tfuj tfuj tfuj 😀

milcsi
3. apr 2012

@bique urcite dam vediet, ci motyka vystrelila 😉

franina
3. apr 2012

@milcsi zajtra ide pre vysledky? test si nerobila? viem ze testy treba brat s rezervou, ale ci nahodou si neskusala 🙂

mimusa4
4. apr 2012

@milcsi držím siiiilno palce poriadne robím tfuj tfuj tfuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre