Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
8. máj 2012

Ahojte babenky, my sme si vcera kichli a skoncili sme v spitali..... 😀 😀 😀

majka_drobka
8. máj 2012

@nurili ako to? nieco sa stalo?

milcsi
8. máj 2012

@nurili ???

nurili
8. máj 2012

@majka_drobka aaale trapas, ked som si kichla tak som si cvrkla a ked ze som nevedela ci je to plodova voda alebo moc tak som pre istotu isla.....tak ma riadne zkontrolovali jak uz dlho uz nie(robili test aj na plodovku) no aspon viem ze je vsetko ok malicke obratene dole hlavickou jak ma, rucky, nozky prekrizene cize poloha idealna no a nastastie sa este neotvaram.....tak ze taka bola moja navsteva......odchadzala som aspon kludna..... 😉 😉 😉 a to je to co potrebujeme predsa..... 😵 😵 😵

majka_drobka
8. máj 2012

@nurili super prehliadka 🙂

kukulik30
8. máj 2012

Ahojte, baby, nezvysili sa Vam lieky Menopur, Gonal? surne zhanam na 5 IVF...prosim do IP ...dakujem

nana123
8. máj 2012

@nurili ahoj, ako sa mas? Citam ze sa tiez bojis... Ja posledne dni nejak znova zacinam prehat so strachom o mimi 😒. Stale mu hovorim, ze este musi vydrzat 10tt 🙂. A tie falosne kontrakcie? Maly kope? Lebo mi posledne dni mame futbalove zapasy, hore dole vsetko okopuje a najnovsie uz aj v noci 🙂

nurili
8. máj 2012

@nana123 tak tomu ver, juuuj a ako kope, niekedy sa musim pekne nadychnut 😀 😀 😀
A ake kontrakcie mas? A malinke sa ako ma? Mame rovnakych nezbednickov.......... 😀 😀 😀

nurili
8. máj 2012

@majka_drobka a bez cakania a terminu..... 😀 😀 😀

nana123
9. máj 2012

@nurili tie falosne som myslela ze mam, ale som zistila ze to som mala take tvrde brucho len vecer lebo uz po celom dni som bola fajne najedena a maly teraz poslednu dobu rychlo rastol tak som mala dost napnute brucho 😀 😀 😀 A niekedy tak kopne ze dost silno zaboli az sa zlaknem ci ok, a niekedy sa cely narovna tak ako keby pravitko sa kolmo rozrolovalo 😀 zrazu 😀 😀. Proste take vystriaja ze mam pocit ze chce vyskocit vonku, ale asi to bude normalne 😉 a psychycky to ako zvladas?

nurili
9. máj 2012

@nana123 presne tak ako pises, velmi su zivi.....no po psychickej stranke neviem posudit ci sa viac bojim o mimi alebo vytesujem z tehotenstva.....ked sme niekde na nakupoch a uvidim sa v zrkadle tak zaradim spiatocku a pozriem sa este raz ci ta zena s bruskom som ja...... 😀 😀 😀 padnute na hlavu co?
A ty si ako na tom..... 😉

nurili
9. máj 2012

Otazocka: Chcela by som vyprat veci pre mimi, pouzit specialny prasok vhodny pre novorodencov ? 😉
A co avivaz?

milcsi
9. máj 2012

@nurili Prat v specialnom prasku pre deti, mozes pridat aj jedno plakanie navyse a ziadna avivaz. Ja som tak prala do jedneho roka. A avivaz nepouzivam ani teraz. Tak mi vravela detska a poklopem nemame problemy.

haannka
9. máj 2012

ahojte babulky...zajtra chcem ist do splnu, dnes dosla ms, sice iba taka slabulinka ale azda sa to uz rata ako 1.dc...mam zacat nieco brat od dnes alebo staci od zajtra po kontrole? chcem ist na ket....

nurili
9. máj 2012

@milcsi dakujem za radu, no musim sa poobzerat po nejakom prasku ze si to vsetko poperiem dufam ze to nie je velmi skoro....... 😉

nana123
9. máj 2012

@nurili ja niekedy v pohode a niekedy bojim a strachujem, az ma panika chyta 😠 a neviem si povedat, ze ked som uz tu tak to uz musi byt len ok. Asi preto, ze mam skrateny krcok a este aj placentu nizsko... co mozno uz ani nemam, uvidime. Zajtra idem na poradnu, tak dufam, že bude vsetko ok. 😅

nana123
9. máj 2012

@milcsi a aky prasok si ty pouzivala? Znacku myslim

majka_drobka
9. máj 2012

@nana123 ja som pouzivala lovelu...

majka_drobka
9. máj 2012

@nurili ja som pouzivala Lovelu prasok a potom nejaku avivaz sensitive, myslim, ze biely lenor... a bolo vsetko fajn 🙂

deni5
9. máj 2012

@majka_drobka uvidíme asi až v auguste alebo v júly.Neviem ako sa rozhodnem.Pojdem asi k moru si oddýchnuť a potom možno ani nebude treba ísť.Aspoň v to dúfam.

majka_drobka
9. máj 2012

@deni5 tak treba rozmyslat 🙂 dovolenkovy vzduch spravi zazraky 🙂 budem na vas mysliet

dankariska
9. máj 2012

Ahojte baby,
chcem sa vás spýtať, ako v splne vyzerá miestnosť na odobratie mužskej vzorky? 🙂
Manžel sa na to chystá a má z toho stres....budem mu musieť pomôcť s týmto úkonom,
preto by som rada vedela, ako je zabezpečené pohodlie 😝
Už vopred vďaka za info.

nurili
9. máj 2012

@nana123 ber to tak ze keby sa nam miminka predcasne narodili, ako ze teraz tak maju velmi velku sancu na prezitie, skor sa obavam toho ösmeho mesiaca....neboj zajtra ti mimi pomeraju a bude vsetko ok, potesis sa ako pribral a ako rastie do krasy......
ja sa niekedy preplasim ked ma pichne v podbrusku, obavam sa ci to nie je zapaleny mocovy mechur alebo co vsetko mi ide hlavou.....ale chapem ta.....je to uplne v pohode.....
A vybavicku uz mate pripravenu?

nurili
9. máj 2012

@dankariska neboj, sukromia bude az az.....je to izba s gacom, wecko je tam tiez a zamkne sa....mozte ist spolu alebo sam....tam je to bezne a nikto nikoho neocumuje lebo je to tam uplne normalne a bezne...... 😉

nana123
10. máj 2012

@dankariska ahoj, ja som sa tiez obavala ako to bude, ale je to uupllnneee v pohode. Kazdy kto tam je, tym uz presiel takze to beru ako normalnu vec a beznu. Nikto sa nad tym ani nepozastavi, take iste ako keby brali krv. Sestricka si ho zavola odvedie dozadu a vystveli mu co a ako. A potom ma cas kolko len chce. Ak chces mozes ist s nim... Ak nechcete aby tam bolo vela ludi tak chodte tam rano hned po siedmej a nejake minuty a to tam este nie su pacientky a oni ho vezmu aj tak skoro... Ale nie je sa coho bat, vobec. Stoji to za vysledok 😉

majka2205
10. máj 2012

@franina ahoj tak podarilo sa Vám to, teším sa 😉 ja som mala v pondelok posledný odber, manžel spermiogram a teraz čakáme na výsledky 🙂

franina
10. máj 2012

@majka2205 ďakujem a tiez vám držím palce 🙂

majka2205
10. máj 2012

@franina Ďakujem a nevieš mi ešte povedať ako to je? sestrička mi povedala že si mám v pondelok volať o výsledky, to mi povie hneď kedy mám prísť aj osobne alebo ako to je?

haannka
10. máj 2012

ahojte...tak z ket-u tento mesiac nic, lebo vysledky na chlamidie na ktore uz 2 tyzdne cakam ani dodnes neboli a ani nebudu, lebo tam nieco dodrbkali a musim to absolvovat odznova!!!!! skoro ma vystrelo, rano ma utz, tabletky predpisane, mala som prist o tyzden na kontrolu, tak nemozem kvoli po...tym vysledkom. Pardon, ale take malickosti dokazu uplne zmenit plany. Radsej sa pozlostim ale pockam, lebo by som nechcela nieco unahlit a nahodou sa mi to stane znova....tak pozdravujem.

franina
10. máj 2012

@majka2205 áno, ona ti povie kedy máte prísť s partnerom a teraz to uz bude vsetko rýchlejšie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre