Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
12. jún 2012

@zuzlik7 ja som ok.Dnes moja sestra išla z porodnice domov.Má krásneho synčeka,tak sa tešíme.Dúfam že aj ja sa čoskoro dočkám a so mnou aj všetky tie ktoré po tom túžia.Nevieš kedy presne majú dovolenku v splne?

franina
12. jún 2012

@zuzlik7 este stále nedošla... dajak im to trvá ... 😒 neboj dojde ta nestastna mrchana a potom sup do toho 🙂
Ja sa mam celkom fajn... nemam nic nové 😅

zuzlik7
12. jún 2012

@deni5 neviem...na dovolenku som sa nepytala...len viem, ze v auguste...tak to hadam stihame... 😒 urcite sa dockas...neboj...o par mesiacov sa budes tesit z batozteka 😉

zuzlik7
12. jún 2012

@franina veru, este staaaleee nic....strasne....ale radim jej, aby sa poponahlala ;)

majka_drobka
12. jún 2012

@zuzlik7 bola som minuly tyzden na socialke, ze chcem odist na vikend, ze co treba. ona vravela, ze ked je to na dlhsie, tak to musi navrhnut lekar, ale ze na vikend... opytala sa ma, kam idem a ja ze na liptov. chcela som nahlasit presnu adresu a ona sa zasmiala, ze kto ma pojde na liptov kontrolovat, ze to mam nechat tak. z toho som vydedukovala, ze oni cez vikend asi nekontroluju nikoho, pretoze jej nevadilo, ze budem mimo ke a co ak by prisli ku mne domov...a co sa tyka kontroly, ked ma boli kontrolovat cez tyzden, chcela len PN, obciansky nie... takze sa neboj a kludne chod, kde potrebujes. drzim palce, nech ms konecne dojde a konecne to nastartujete opat. myslim na vas, drzte sa 🙂

majka_drobka
12. jún 2012

@zuzlik7 a este k tej socialke, neopytala sa ma ani ako sa volam, takze tak ako som inkognito prisla, tak som aj odisla 🙂

nelynka
13. jún 2012

@majka_drobka no to je super 😉 ..ale aj mne to tak vychadza ze vikendy moc chodit nebudu, sak aj oni chcu mat volno asi niekedy..lebo ani mna neriesili ked na vikendy chodim prec 🙂

milcsi
13. jún 2012

@majka2205 oba sa robia v novej nemocnici. Genetika je v suterene a imunologia sa robi v tkanivovej banke. Ak sa to medzitym nezmenilo. A podla mna potrebujes odporucania, lebo su to specialne a drahe vysetrenia. Ja som mala od gynekologicky.

franina
13. jún 2012

@zuzlik7 držím palce aby uz dorazila 😉 a kde sa chystáte cez víkend? uz aj my by sme isli dakde....

majka2205
13. jún 2012

@milcsi ďakujem, skúsim sa opýtať čo mi na to povie, či mi bude chcieť dať odporúčanie

zuzlik7
13. jún 2012

@majka_drobka dakujem ... si ma potesila ... to ci pridu, alebo nie na teraz neriesim, lebo inac by som si neuzila vikend, na ktory sa uz tak velmi tesim ;) ked pridu tak to potom budem riesit...ale tiez si myslim, ze aj oni chcu mat volno...;) ale blazni sa najdu vsade 😀

no dufam, ze uz dojde...a na take, ze to teraz zas nevyjde ani nemyslim...viem, ze som verila aj vtedy, ale asi to nebolo take silne...teraz viem, ze to vyjde...dokonca som sa aj so svokrou po troch rokoch zmierila, aby som mala poriadok vo vztahoch a aby uz nebolo trapenie a len radost 😉

ty sa ako citis?
@franina tak to dufam, ze sa poponahla...chystame sa k manzelovej rodine na dedinu...tak sa tesim, ze konecne vypadnem kdesi mimo...potrebujeme sa uz nadychat cerstveho vzduchu 😀

nurili
13. jún 2012

Ahojte Splniecka, tak poslusne hlasim kociarik uz mam doma, konecne.....V Milane bol obrovsky vyber, slintala som....

majka_drobka
14. jún 2012

@zuzlik7 urcite nepridu, ja tiez som poctivo sedela doma a nikto sa neunuval 🙂 som rada, ze mas vieru a ze vsetko speje k tomu, aby to tentokrat vyslo, myslim na vas a drzim silno palce, nech je to vsetko v poriadku. uzite si vikend, urcite vam prospeje, ja som tiez bola po tych necelych 4 mesiacoch prvykrat na vikend prec a bolo to super. v skolke som ale asi daco chytila od maleho kamosov, lebo mam nejaku virozu, ale snad ma uz opusti. vcera som bola na prenatalnej diagnostike vedla splnu,tak som si spomenula na nedavne casy 🙂 premeriavali malicke, ci je vsetko ok, videla som ho na velkej plazme, bolo to uzasne. vsetko vyzera byt nateraz v poriadku, tak sa modlim, aby to tak bolo aj nadalej. a cakam na vas, kedy sa pridate 🙂 🙂 tentokrat to urcite vyjde, som o tom presvedcena 🙂

franina
14. jún 2012

@zuzlik7 no super aspon prides na ine myslienky... 😉 potom sa ozvi ze ako pokracujeteva drzim palce!!!

foryou25
14. jún 2012

kocky kolko sa v splne doplaca za ICSI a PK? pripadne plati sa este za nieco ine, okrem liekov? my si asi budeme davat aj PICSI to stoji vraj 150€, za lieky som doplacala 0,76centov 🙂 tak aby som vedela kolko si mame este pripravit, diiik

milcsi
15. jún 2012

@foryou25 ja som platila 500 eur, zahrnalo to ICSI, PK a skladovanie zmrazenych na jeden rok.

foryou25
15. jún 2012

@milcsi dakujem 😉

bique
15. jún 2012

ahojte...tak doki ide na konferenciu do zahranicia...takze pichanie sa odklada o tyzden, ale buduci piatok to uz zahajime... 😅 to cakanie a natahovanie je strasne, mna uz z toho docista porazi, som netrpezliva, chcem uz vediet vysledok a ja to mam este uplne cele iba pred seboooooooooouuuuuu 😝 😝 😝 😠

bique
15. jún 2012

@nurili jeeej, tak tebe sa to uz krasne krati, uzlicek o chvilu v naruci a novom kociariku 😀 drzim palce, uz ste skoro v cieli 😉 🙂

nurili
15. jún 2012

@bique dakujem moja kraaasne, uz by som to rada mala za sebou....nie ze nemozem vydrzat ale uz sa veeeelmi tesiiiim.....a ty ako? 😉

bique
15. jún 2012

@nurili tak ja cakam cakam a neviem sa dockat...doki ide na nejaku konferenciu do zahranicia, takze pichat zacnem az od buduceho piatku, v utorok prva kontrola....takze vklad mi vychadza niekedy na zaciatok jula...no a neboj, dockas sa 😀 😀 😀 este ti bude za tymto peknym obdobim smutno, tak si ho uzivaj kym mozes 😀

nurili
15. jún 2012

@bique smutno? asi len za vlniacim sa bruskom....uz som nemotorna, nevladna....ledva ze obed dovarim...ako slon....ked je horuco tak nedobre ked prsi este horsie....ved zazijes sama, co ti budem.... 😉 😀
Trpezlivost ruze prinasa.... 😵 😵 😵

nelynka
15. jún 2012

@foryou25 ja som platila teraz v marci/april 500e ICSI a skladovanie a 100e za PK

nurili
16. jún 2012

Splniecka, uz ked ste pri tej teme o plateni, my mame este nejake to "zbozi" zamrazene. Budu nas informovat ci si tam chceme zmrzlinky este rok ponechat ? A kolko sa plati? Zabudla som....

foryou25
16. jún 2012

@nurili myslim ze informovat vas nebudu sami si to musite vystihnut a zaplatit mrazenie na dalsi rok

mam akurat doma ten inoformovany suhlas tak ti to opisem, co sa tyka mrazenia:
"Podpisanim tohto prehlasenia berieme na vedomie, ze po uplynuti dohodnutej skladovacej doby 1 roka, pokial do tejto doby nepoziadame o jej predlzenie a nezaplatime poplatok podla cennika vykonov, postupujeme vsetky prava a povinnosti suvisiace s uskladnenim a nakladanim embryi na Sanatorium pre liecbu neplodnosti - spln, spol s.r.o.

nurili
16. jún 2012

@foryou25 si zlata, dala si si namahu. A spominaju aj cenu?

foryou25
17. jún 2012

@nurili o cene nepisu :/

nurili
17. jún 2012

@foryou25 aj tak srdecna vdaka.....myslim ze tam nie je velka polozka....

bique
17. jún 2012

@nurili ahoj, myslim ze je to 90 alebo 70 E na rok....nie som si ista, ale skor 90...my sme v januari platili, ale nejak som si nezapamatala presne, mali sme potom z nich este 2x ket ....nam ich mrazili v 2010 a znova sme tam boli v januari 2012, lebo som nevedela, ze treba dojst po roku, na suhlas som nejak zabudla, ale mrazacikov sme tam mali, len sme zaplatili ten poplatok...bohuzial, 2x nam ket nevysiel a teraz zacinam od znova, ale vsak to uz vies 😉

nurili
18. jún 2012

@bique my ich tam budeme mat dost asi 10 (odhad) . Nam prve IVF a ani 2 KETiky nevysli a dalsie kolo IVF bolo nase... 😉 tak zmzlinky pripravene jak pionieri....no najprv musime tuto moju najkrajsiue kapitolu v zivote vytlacit.... 😀 😀 😀 nevieme sa dockat.....ale to som uz tu tiez asi sto krat pisala... 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre