Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

majka_drobka
31. júl 2012

@deni5 myslim na vas silno, nech to v tom sept vyjde, fakt je tu onedlho, uvidis 🙂

zuzlik7
1. aug 2012

@franina juj no teraz fakt neviem,ci vydrzim...neviem ci ak by to nemalo vyjst ci tuzim po takom sklamani a pri prvom ivfku a navyse budem musiet ist na krv ku obvodacke lebo spln bude dovolenkovat;(neviem co budem robit

zuzlik7
1. aug 2012

@majka_drobka dakujem;)urcite sa ozvem...verim,ze to bude fajn...a po prvom neuspechu som opatrnejsia...

zuzlik7
1. aug 2012

@deni5 myslim si,ze ak to ma vyjst tak je jedno ci ivfko ci ket...mame sance rovnake a verim,ze i vy i my budeme onedlho hlasit uspech;)jeej yorka?super,od kedy,kolko ma a ako sa vola?takze mate doma taku malu vlasatu radost ako my;)))superko....

haannka
1. aug 2012

@deni tak nakoniec predsa pojdeme spolu, myslela som ze som zostala posledna lebo junove ketko bolo na 99,9% ale nakoniec sa nekonalo, teraz cakam ms tiez dnes?! takze august nestiham...takze september uz hadam bude ten stastny, hoci uz nic nehovorim naisto, clovek mieni, pan boh meni 😉

franina
1. aug 2012

@zuzlik7 ja som stále testovala a ked bol neuspech tak to ma pomalicky pripravovalo a nezrutila som sa az tak... podla mna test urcite 😕

melisska
1. aug 2012

dievcata nemate zvysny menopur, fostimon po IVF? Idem este raz skusit 😔

deni5
1. aug 2012

@zuzlik7 havko sa volá Marli a má 9 týždňov a ciká kade tade,takže mám čo robiť.

bique
1. aug 2012

@melisska 😒 ja nemam...drzim palceky 😉

melisska
2. aug 2012

@bique dakujem

zuzlik7
2. aug 2012

Ahojte splniecka;)))zo 4 vajicok mame 4krasne embrijka...takze 2 mame v brusku ;)))

zuzlik7
2. aug 2012

@franina ...dnes sme sa s manzelom o tom bavili a testneme na moje meniny,to uz budeme9 den po ET;) hadam by to malo stacit,nie?

zuzlik7
2. aug 2012

@deni5 aj ked cika kade tade,no je to iste velka radost nie?aspon u nas to tak fungovalo...nas sa uz na 3,5mesiaca pytal vonku;))) dobre ste sa rozhodli...lebo ti stvornohaci dokazu v cloveku najst tooolko pozitivneho a pri sa clovek dokaze povzniest nad neuspech a rozhodne sa bojovat dalej;)))

majka_drobka
2. aug 2012

@zuzlik7 strasne sa tesim s vami!!! som zvedava na testiky 🙂

deni5
2. aug 2012

@zuzlik7 no tak to je super,že všetky ostali.Bude sa im páčiť u teba.Držím palce. 🙂

franina
2. aug 2012

@zuzlik7 super, tesim sa, držkajte sa 🙂 urcite to vyjde 😵

zuzlik7
2. aug 2012

@deni5 @franina @majka_drobka dakujem dievcata;)) verim,ze to tentokrat vyjde;)krd nam doktor povedal,ze sa nam vsetky 4oplodnili tak som mu povedala,ze mu dakujeme za dobru spravu a on,ze s tym nic nema,ze to mav rukach priroda ;) hihi....tak hadam to s nami priroda dotiahne do uspesneho konca;)))

foryou25
3. aug 2012

kocky ako sa pocitaju tehu tyzde po ivf?opu som mala 12.7, a transfer po Pk 17.7
Hcg som mala vcera na 16.den od et cez 700 jednotiek
ale lezim uz duhy tyzden v nemcke s tazkym ohss, aj mi uz vodu z brucha tahali

nana123
3. aug 2012

Ahojte, tak mame Vladka na svete 25.7., mal 2960g, 48cm, 😵 😵 😵. Do utorka som bola s nim v porodnici a v utorok ho previezli na detsku JISku lebo mal problemy so srdieckom, ale uz je vsetko ok. Ostava tam do pondelka na pozorovanie, takze v pondelok ho budeme mat uz doma 😵 😵 😵 dufame, ked bude vsetko ok. Ja chodim za nim odsavat mliecko aby mal 🙂

majka_drobka
3. aug 2012

@nana123 srdecne blahozelam a zelam vela vela zdravicka a skory prichod maleho zazraku domov 🙂

melisska
3. aug 2012

@foryou25 to hcg je krasne, stale drzim palceky🙂

foryou25
3. aug 2012

@melisska dakujem, len na utz stale nic nevidno, neviem stale ci su tam 2 bambulky alebo jedno, ale nevadi len nech pekne rastie a ostane u maminky

melisska
3. aug 2012

@foryou25 neboj treba trosku pockat na utz, ani v car nerobia utz na 16 den po 🙂)) 😵

foryou25
3. aug 2012

@melisska no mne tu v nemocke robia utz kazdy den,resp kazdy druhy lebo mi sleduju tu vodu v bruch a velkost vajecnikov

steva
3. aug 2012

@nana123 gratulujem a prajem vela vela zdravicka 🙂

bique
3. aug 2012

@foryou25 drzim palce...bude dobre 😉 hcg mas krasne, na videnie na ultrazvuku je este skoro, ja som bola na 22 po ET a Hredzi povedal, ze v dutinke su embrynonalne struktury, je pravidelneho tvaru, na ten tyzden, 4+4tt vek plodu, je to krasny obrazok a vysledok, ze srdiecko najskor o tyzden, ze je to este velmi skoro...takze nevesaj hlavu, bude to dobre, bambulko bojuje, drzi sa, bude to silacisko a preskacete spolu vsetko 😉 a tu teraz hra ulohu kazdych 24 hodin...dnes nebolo vidiet nic a zajtra uz moze byt vidiet vsetko...najpodstatnejsie je teraz hcg a ze to je v maternici a nie niekde mimo a o par dni uz uvidis aj ten maly zazracik...ja sa tesim o tyzden v sobotu 😀 aj bojim 😕 ale to uz patri k tomu 😉

lienka_1
3. aug 2012

@nana123 Blahozelam! Vladkovi prajem pevne zdravicko a mamke a tatkovi same radosti. Tak nech ho mate cim skor doma! Vela stastia! 😉

bique
3. aug 2012

@nana123 gratulacie 😀 hlavne zdravicko, nech mate drobceka co najskor doma zdravuckeho a nech vam robi iba same radosti, ktore vyvazia tie drobne starosti 😉 🙂

nana123
4. aug 2012

Dievcata dakujeme 🙂

milcsi
5. aug 2012

@nana123 Blahozelam k syncekovi a prajem vam vela zdravicka!!! Ste skoro ako my, nas mal 3000g a 48 cm 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre