Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzlik7
21. sep 2012

@deni5 super;)))drzim prsteky...verim,ze tentokrat sa tvoja princezna docka surodenca;)))

franina
21. sep 2012

@zuzlik7 ahoj 🙂 a vy ako? zistili ste uz nieco?

deni5
21. sep 2012

@zuzlik7 Ďakujem pekne,tak verím že tentokrát sa to podarí. 😉

zuzlik7
22. sep 2012

@franina ahoj...mam sa o dost lepsie...ked pride ms ideme si pre nanuky...a ked to tentokrat nevyjde tak uz dalej nepojdeme...no mam okolo seba velku podporu,takze verim ze nam to vyjde...lebo uz naozaj rozmyslam,ze ma ten hore za nieco tresta:(

franina
23. sep 2012

@zuzlik7 a vysetrenia co si absolvovala su ok?

jennifeer23
23. sep 2012

Ahojte dievcata. Rada sa k Vám pridam, ak mozem. Po 4 neuspesnych IUI nam schválili IVF. V stredu mám 18 den ms, takze tam mám ist. Viete mi prosim povedat co sa bude diat? Nejake vysetrenie? Injekcie? Citala som tu toho vela, ale asi mi najskor poradia SPLNacky co to uz vsetko absolvovali. Dakujem krasne

zuzlik7
23. sep 2012

@franina ake vysetrenia?

mimka
24. sep 2012

ahojte, aj ja sa k vam rada pridam 😔 vo štvrtok ideme sice este len druhy krat na odsledovanie cyklu ale aj tak mam velmi zmiesane pocity, strach, radost... nevieme co vsetko nas caka a najhorsie je cakanie na vysledky, ako sme vlastne na tom....

franina
24. sep 2012

@zuzlik7 nemala si ist na vysetrenia so stitnou zlazou, alebo s krvou?

franina
24. sep 2012

@jennifeer23 ahoj 🙂 injekcie ti napise dr. a tie si budes pichat a potom odber, oplodnenie a vklad.

@mimka ahoj 🙂 hlavne pozitivne na to... 😉

majka2205
24. sep 2012

@jennifeer23 ahoj tak budeme na tom asi rovnako 😉 , ja idem do SPLN-u zajtra, to budem mať 22 DC, dostanem injekciu a potom sa čaká na menštruáciu

jennifeer23
24. sep 2012

@franina ahoooj, dakujem za odpoved 🙂 ako tak citam, tak Ty mas toho uz dost odzite, ale vidim, že to ide do stastneho konca 🙂 vies mi pls povedat ako casto sú vysetrenia? Kedy zacnem pichat injekcie? Hned po 1.návšteve lekara?alebo az ked zacne prvá ms po navsteve lekara?

jennifeer23
24. sep 2012

@majka2205 ahoooj, tak to mozme prezivat vsetko spolu. Fakt potrebujem nejakého spojenca ( dievcenskeho) resp. Spolubojovnika 🙂 na tom prvom vysetreni Ti pichli injekciu, predpisali lieky a čaká sa na ms?

jennifeer23
24. sep 2012

@majka2205 joooj necitam poriadne, Ty tam ides az zajtra ;) a preco az 22 den?

majka2205
24. sep 2012

@jennifeer23 idem tam zajtra ale bude to tak ako píšeš, vypíše recept, vyberú sa lieky a pichne injekciu a potom sa bude čakať na manštruáciu 🙂

majka2205
24. sep 2012

@jennifeer23 môže sa ísť od 18-22 DC tak preto 😉

foryou25
24. sep 2012

@majka2205
@jennifeer23 kocky drzim vam silno palce, nech vam to vyjde, ano moze sa pichnut na 18-22 den, ale mne napriklad pichali na 3 DC, vraj aj tak sa da
a cim budete stimulovat? ake mate preparaty?

majka2205
24. sep 2012

@foryou25 ďakujem 😎 , musíme veriť že sa podarí. Môže sa aj na 3 DC, mala som sa rozhodnúť ako chcem. či už teraz kedže som bola cca v strede cyklu ked som volala sestričke alebo čakať ešte na menštrucáiu. Ja mám Fostimon.

jennifeer23
24. sep 2012

@foryou25 dakujem krasne 🙂 no ja este nemam nic. 18 den cyklu mám v stredu, takze az vtedy idem. To by som mala nieco brat uz teraz pred tym ako tam idem?

jennifeer23
24. sep 2012

Dievcata, kúpila som si aj femibion 800. Mám to začať brat pri stimulke alebo uz teraz?

mimka
24. sep 2012

@jennifeer23 kludne aj dnes 🙂 ja beriem uz 4 mesiace a nic :/ ale verim, ze to nie je na skodu...

franina
24. sep 2012

@jennifeer23 nemas brat nic lekár ti vsetko povie ako a kedy co brat, a ten femibion by som nebrala, radsej ber teraz kyselinu listovu cistu a potom ked uz budes tehu tak mozes brat femibion, ale to je len moj nazor.... 🙂

jennifeer23
24. sep 2012

@franina OK, ja si nechám poradit 🙂 musím sa dostat do tých všetkých termínov, skratiek, liekov atd 🙂

foryou25
24. sep 2012

@majka2205 a kolko ampuliek budes pichat? davaj pozor, ja som po Fostimone skoncila na mesiac v nemocke so silnym OHSS, mala som 24 vajicok, a pichala som si 2 ampulky, a to nemam ani polycysticke vajecniky

foryou25
24. sep 2012

@jennifeer23 nie predtym sa neberie nic, to ti az potom povie kedy budes pichat stimulacne injekcie, a co sa tyka vitaminov, ja som brala pocas stimulky vitamin E, vraj je dobry, na kvalitu vajicok 🙂

malaterezka
24. sep 2012

ja sa kvam pripajam ked mozem ja som si pichala Fostimone 4prasky a 1rostok a mala som 5vajicok a z toho 4embrija sme mali ale dva sa zohrievaju pevne verim ze pozitivne

jennifeer23
24. sep 2012

Dalsia z mojich mnozstva otazok 🙂 co ak som prave otehotnela? Ako viem, je to malo pravdepodobne, ale neublizi mi ta injekcia v 18 den DC?

jennifeer23
24. sep 2012

@malaterezka velmi drzim palce 🙂 kedy budes mat výsledok?

franina
24. sep 2012

@jennifeer23 neboj oni ti budu robit utzv tak ze by si to vsimli 🙂

malaterezka
24. sep 2012

@jennifeer23 piatok budem vediet ci rastu moji maly drobci 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre