Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jennifeer23
4. okt 2012

@majka2205 ako nechcem Ťa teraz dostat do pomikova, ale pocula si dobre? No mozno tu napise nejaká baba, že aj ona to tak mala. Ved nakoniec budúci tyzden pôjdem aj ja tam a mozno aj mna caka takáto sprava 🙂 takze Ti brali krv a podla krvi to asi zistili - vypocitali kedy mas zacat pichat. A čím Ty stimulujes? Ani ziadne tabletky Ti nenasadili?

majka2205
4. okt 2012

@jennifeer23 noo ja som sa pre istotu pýtala ešte raz, tiež som si myslela najrpv že zle počujem, ale vraj tak doktor rozhodol, ešte som jej povedala že som si myslela že už teraz budem pichať a sestrička na to že zvykne sa tak ale ja mám začať až 24. Ja mám Fostimon.

jennifeer23
4. okt 2012

@majka2205 no ved ked tak rozhodol, on je v tom odborník 🙂

majka2205
4. okt 2012

@jennifeer23 to určite 🙂 tak ked pôjdeš daj potom vedieť ako si dopadla ty.

jennifeer23
4. okt 2012

@majka2205 jasne 🙂

majka2205
4. okt 2012

@jennifeer23 a ináč už ste rozmýšľali o tom koľko budete vkladať?

bique
4. okt 2012

@majka_drobka ja verim v to, ze to urcite dotiahnete a my tiez, do stastneho konca a budeme drzat v naruci ten krasny vonavy uzlicek 😉

bique
4. okt 2012

@majka2205 ahoj, pri prvom ivf som to aj ja mala takto a bolo to uspesne 😉 tentoraz tiez, dokonca mi posunul stymulku o tyzden kvoli konferencii, no a zasa uspesne 🙂 drzim silno silno palce, urcite ma dovod, preco ti to takto nastavil 😉

majka2205
4. okt 2012

@bique no super, tak nie som sama, myslím si že asi kvôli hormonom to takto poriešil, ved to budem mať už 23DC, tak hádam Ťa budem nasledovať v tomto 🙂 a ináč odporúča on koľko vložiť alebo to necháva na rozhodnutí ako budeme chcieť my?

majka_drobka
4. okt 2012

@bique verime, velmi verime 🙂

bique
4. okt 2012

@majka2205 odporuca, ale necha vas rozhodnut sa...my sme mali pri prvom vlozene 2, ale v 26tt som predcasne prodila a o 3 dni nam chlapci uleteli medzi anjelikov 😢 takze teraz sa branil a povedal, ze 2 neda...iba 1...tak som mu doverovala a dobre som urobila...cakame jedno babatko, s dvojickami by som prezila cele tehu v strachu....aj tak mam strach, aby sme vydrzali pekne do terminu, ale s jednym je to predsa lahsie a menej rizikove, hoci rizikova som a budem uz stale 😒 drzim palceky....ja som pri druhom ivf mala vklad az na nejaky 32DC a podarilo sa s 1 embryjkom 😉 ja som mala pri obidvoch Menopur, kedze som prvykrat reagovala dobre, tak mi to nezmenil...

majka2205
4. okt 2012

@bique verím tomu že to teraz už dotiahnete do úspešného konca, a koľko odporúča jedno či dva?

bique
4. okt 2012

@majka2205 idividualne...podla kvality embryjok, podla anamnezy a co ja viem, podla coho este 😉 ak nemate ziaden problem, asi vam odporuci 2 😉

majka2205
4. okt 2012

@bique len ma to tak zaujíma, zatiaľ sme to s manželom ani neriešili, ja mám z dvoch strach ale zase keď dáme jedno a nevyjde to tak asi si to budem vyčítať

jennifeer23
4. okt 2012

@majka2205 nie, vobec sme o tom nerozmyslali. Ale ako poznam môjho manžela, tak mi povie nech sa ja rozhodnem a on to bude akceptovat - takze to ostane na mne

majka2205
4. okt 2012

@jennifeer23 tak to je taký istý ako môj 🙂 určite dám aj na odporúčanie doktora, uvidíme ako bude

bique
4. okt 2012

@majka2205 ja som si stale hovorila, ze dvojicky nejak zvladneme 😒 nepocitala som s tym, ze to nezvladne moje telo ☹ ale aj tak som stastna, ze som ich mala...aj ked iba kratko 😔 urcite sa rozhodnete spravne 😉

deni5
5. okt 2012

Tak dnes 10 deň po KET a na teste nič.To je koniec. ☹ ☹ ☹

majka_drobka
5. okt 2012

@deni5 este nie je, vyckaj do krvi, testy nie su na 100%, kedy mas ist

deni5
5. okt 2012

@majka_drobka v centre kázali na 14 deň ale idem k svojej gyn. na 13 deň,takže v pondelok.

majka_drobka
5. okt 2012

@deni5 budem silno drzat palce! vysledok budes mat hned v pondelok?

deni5
5. okt 2012

@majka_drobka ano v pondelok budem vediet.

jennifeer23
5. okt 2012

@majka2205 inak vraj ide doktor na konferenciu, takze asi preto to tak posunul

majka2205
6. okt 2012

@jennifeer23 a kedy asi nevieš? no možno aj preto, ved uvidíš ked pôjdeš ty čo ti povie

jennifeer23
6. okt 2012

Vraj nie tento tyzden, ale buduci tyzden od stredy. Jasne potom Ti dám vediet ked pojdem

katy2
6. okt 2012

Ahojte, babulky 🙂
Uz tu pisem velmi malo, ale sledujem stale, co sa deje..... Vsetkym drzim palce a prajem vela trpezlivosti a sily na ceste za splnenim svojho najvacsieho sna.... 😵 😵 😵 😵

zuzlik7
6. okt 2012

@deni5 Ahoj potichucky sledujem ako pokracujes...velmi velmi na teba myslim a drzim prsteky...musis verit...pozri ja som mala testy pozitivne a nakoniec z toho nic nebolo ☹ ver, dufaj, ale nezufaj...

majka2205
6. okt 2012

@jennifeer23 no ako tak počítam tak práve v tom období nejak by mi vycházdal odber ak by som teraz začala pichať tak asi preto to presunul

deni5
6. okt 2012

@zuzlik7 aj ja som tvoje 2IVF sledovala a verila som,že sa to už podarí určite a vidíš.Manžel povedal,že to je osud,ale ja taký osud nechcem.

karinka6
7. okt 2012

@jennifeer23 kedy presne ide na tu konferenciu 10 teho alebo až ten další týždeň?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre