Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

karinka6
29. okt 2012

@haannka ber to z tej lepšej stránky ty už dieťa máš. My ešte nie aj ked sa už 8 rokov snazíme no nevzdávam sa skusime este ten KET ved máme este 2 zmrzlinky . Malo by to výjsť akurat tak pred vianocami a ked to výjde tak to bude moj najkrajší vianočný darček.

majka2205
29. okt 2012

baby chcem sa opýtať, myslíte že nejakých 6-7 vajok je ok? dnes som bola na kontrolu a ani som sa neopýtala koľko ich je len ked diktoval sestričke tak v pravo ich je asi 4 a vľavo som nestihla postrehnúť, asi len nejaké 2-3

bique
29. okt 2012

@majka2205 nemusis sa bat, nie je to konecne cislo 😉 ja mam iba jeden vajecnik, tiez diktoval nejake nizke cisla a nakoniec z neho vydolovali 23 vajok a s PK sa nam oplodnilo 9 🙂 tak neboj, ....a ked ich je menej, byvaju vacsinou kvalitnejsie ako ked ich byva velmi vela 😉 drzim palceky... 😉 😅

bique
29. okt 2012

@haannka

jennifeer23
30. okt 2012

@majka2205 ako dopadla vcerajsia kontrola?

divja
30. okt 2012

ja som 13den a mam trocha bolesti v bruchu,spinenie slabe ale nekrvacam ani malicko neviem ci sa ujalo ci je to ok,,,?beriem utrogestan ,,,,užž nech je zajtra

majka2205
30. okt 2012

@jennifeer23 no asi dobre, neviem lebo som sa ho pýtala ohľadom PK a nakoniec som sa zabudla pýtať ako to vyzerá, ale nič nehovoril tak asi je to ok, ved uvidíme v piatok, teba čaká kontrola zajtra že?

majka2205
30. okt 2012

@bique ďakujem, myslím si že pri mojích vaječníkoch by to bolo aj dobré ked ich bude menej, a nevieš či je veľkosť po 5 dňoch stimulky nejakých 7-8 mm dosť?

majka2205
30. okt 2012

@haannka
@karinka6 baby je mi ľúto že Vám to nevyšlo, držím palce do budúcna

bique
30. okt 2012

@majka2205 myslim, ze ano 😉 zrele su pri 18mm, takze si v polovici, myslim, ze to mas pekne 😉 rastu ako z vody 😀

bique
30. okt 2012

@majka2205 a rastu priblizne 2mm za den, takze to mas v suchu 🙂 no a este, na ultrazvuku moze byt nejaka mala odchylka, takze hlavne psychicka pohodicka, vtedy funguje vsetko ako ma...stres tomu nepomaha🙂

majka2205
30. okt 2012

@bique ďakujem, myslela som že musia mať 20 mm a viac preto som si nebola istá, tak som rada 🙂

bique
30. okt 2012

@majka2205 ja viem tak, ze na zrelost staci aj 18mm 😉 niektore mozu byt aj vacsie, ale zaruka velkosti nie je zarukou kvality 😅

majka2205
30. okt 2012

@bique pevne verím že budú aj kvalitné 😉

bique
30. okt 2012

@majka2205 urcite budu 😉 🙂

majka2205
30. okt 2012

@bique a myslíš že ak by bolo v piatok všetko ok tak v pondelok bude odber?

bique
30. okt 2012

@majka2205 mohol by byt...ja som po poslednej kontrole uz vecer mala pichat pregnyl a o 36 hodin na to uz boli vonku 🙂 nam to vychadzalo cez tyzden, ked mas kontrolu v piatok, podla mna v sobotu pichnes a v pondelok idete na vec 😉 doki vie co robi 🙂

majka2205
30. okt 2012

@bique tak už len vydržať do piatku 🙂 ale predpokladám že je všetko ok keď mám pichať ďalej tak ako doteraz

bique
30. okt 2012

@majka2205 ano ano, vsetko ok 🙂 ked ti nezvysil ani neznizil davku, je to ok 😉 😀

majka2205
30. okt 2012

@bique to som rada, lebo zatiaľ necítim žiadnu zmenu, nič tak som sa bála či je to ok 😉

malaterezka
30. okt 2012

@haannka je mi to velmi luto

bique
30. okt 2012

@majka2205 neboj nic, este pocitis,ked ti ich vyberu 😉 ja som najviac citila uz posledne 2 dni pichania, mala som ich tam fakt dost, uz aj brucho sa nafuklo no a po Opu ani nehovorim, mam v albumceku aj foto, aka som bola zduta...na to vssak pomaha vela vela pit, aj 4 litre denne, najlepsie fatru, ta obsahuje aj soli, co viazu vodu...ja som pila aj ked som uz mala pocit, ze mi kozu roztrha, taka som bola uz prepita 😀 mne to odporucila sestricka v splne a nesklamalo 😉

jennifeer23
30. okt 2012

@majka2205 ano zajtra, tak som zvedava. Lieky Ti žiadne nekazal začať brat?

majka2205
30. okt 2012

@bique aha tak uvidím ako bude, fatru som si kúpila len nejak sa mi nedarí vypiť tak veľa vody 😒

majka2205
30. okt 2012

@jennifeer23 tak potom daj vedieť ako si dopadla, nie zatiaľ nič viac nekázal brať 😉

zuzkana7
30. okt 2012

@haannka
@karinka6 dievčatá držím s vami ...ja som bola na krv dnes a tiež negatívna ☹ čo už sa dá robiť .... možno to príde samo a nečakane 😖 držím palce aby sa to nám všetkým čím skôr podarilo

divja
30. okt 2012

baby ja som už taka nervoznaaaa,,nech je už zajtra,,asi sa rozplacem ☹

haannka
30. okt 2012

@divja sprav si test... 😉 ja by som nevydržalaaaaaa

haannka
30. okt 2012

@divja presne kvôli tomu testujem lebo by ma porazilo za 14 dní nevedieť nič...tak som bola pripravená na najhoršie
tebe samozrejme prajem pozitívne správy 😉

divja
30. okt 2012

@haannka Díík si zlata ale už musim vydzat 😖 ....určite napisem zajtra ako dopadla krv ..a este to cakanie na vysledok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre