Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bubca7
10. okt 2014

@jaja9891 caves drzim palceky nech to vyjee predsa som ti tam prenechala miesto tak nesklam 😉 😉 😉

emuska27
10. okt 2014

Kokso zas menzes na.splň!!ešte že nemakam až V utorok A budem V poriadku bo konečná jak mne ale.I môjmu sisi počas splnu..ale on to neprizna..vrqj to len ja.som.nachylna na mesiac,slnko aj.pocasie

bubca7
10. okt 2014

@mirka7582 uz som si precitala pisala si to vcera tak a co ako si dopadla kolko sa chytilo☺☺☺

mirka7582
10. okt 2014

@bubca7 ahoj máme 8 embryok vkladat budú Utorok

jaja9891
10. okt 2014

@bubca7 ahoj...ako sa mas...ja som 2 dc a zacala som s hak...tak uz sa to pomaly krati...neviem sa dockat a zaroven sa bojim...

bubca7
10. okt 2014

@jaja9891 caves ja ako pn uz mi s s toho sibe som doma a nemam ziadne vychadzky tak asi tak tak to je super pomalicky sa to hybe neboj vsetko bude ok treba mysliet pozitivne aj ja som sa bala ze nic s toho nebude neverila som a predsa co sa ma stat tak sa stane drzim palceky a vsetkym snazilkam ktore to vsetko musia podstupit psychika nepusti takze sup sup dotoho 😉

jaja9891
10. okt 2014

@bubca7 to mas pravdu...uz sa to hybe vpred..... tak musi byt dobre...

bubca7
14. okt 2014

@mirka7582 no ako ako to prebiehalo daj v vediet ako si natom a kolko si vkladala

mirka7582
15. okt 2014

@bubca7 ahoj všetko dopadlo dobre dali sme si vložit dve 😀

pata89
16. okt 2014

Ahojte zienky, my sa tiez chystame na IVF, len cakame na vysledky z genetiky a z hematologie. Chcem sa opytat, ci kazda z vas bola na hematologii, lebo mna tam odporucili az z genetiky, doktorka v splne nam nehovorila ze musime ist aj na hematologiu.

monca2013
16. okt 2014

@pata89 ahoj ja chodim do splnu mam zasebou 2ivf a 2KET žial všetky neuspešne ale mna tiež ešte nikam neposlala ani na genetiku,hematologiu nikde,ak sa možem opitat ako si sa dostala na genetiku kto ta odporučil? 😉

pata89
16. okt 2014

@monca2013 ahoj, nas poslala na genetiku doktorka zo Splnu, a z genetiky mabposielaju este na hematologiu, aby sme sa vyhli moznym rizikam neuspechu. Podla mna je dobre si urobit vsetky potrebne vysetrenia. Neviem preco vas neposlali na na genetiku, nemate nahodou uz jedno dieta, mozno v tom pripade, by uz nebola potrebna genetika.

monca2013
16. okt 2014

@pata89 ahoj dakujem že si mi odpisala, ja ešte nemam deti podla dr.ja som vraj uplne zdrava akurat manžel ma oligoasthenspermie čiže pomale tak preto sa čudujem že mne nič nenavrhla naposledy som bola tento rok v auguste a volala som jej že sa to zas nepodarilo tak mi hned navrhla na dalši mesiac lebo mam ešte3mrazačiki.ale ja som nešla bojim sa že to zas nevyjde. ☹

pata89
16. okt 2014

Neviem preco vas neposlala na genetiku, ja som tiez zdrava akurat manzel ma tiez spomalene spermie, no napriek tomu nas poslala na genetiku, tam sa zistuje zrazanlivost krvi u zeny, chromozomy,... vsetko co je potrebne, aby sa plod udrzal. Ak ti mozem poradit, skus sa opytat doktorky, ci by ste nemali ist aj na genetiku, co ja viem vsetky pary pred absolvovanim ivf boli na genetike. Hlavne treba mysliet pozitivne a verit ze sa to podari 😉

pata89
16. okt 2014

@monca2013 ahoj odpisala som ti hore len som to zabudla poslat tebe dufam ze to najdes 😀

monca2013
16. okt 2014

@pata89 ahoj a to kde robia genetiku?

pata89
17. okt 2014

@monca2013 neviem odkial si, my sme boli na genetike v Humennom, ale robia aj v Kosiach, len neviem kde tam je genetika, a na vysledky sa caka mesiac.

bubca7
23. okt 2014

@mirka7582 caves no ako bola si uz na krv ake mame vysledky sup sup s dobrymi spravami😉☺

bubca7
23. okt 2014

@jaja9891 caves no ako pokracujes si sa stratila ci co daj vediet o sebe pa pa ☺☺☺

jaja9891
23. okt 2014

@bubca7 ahooj,to je telepatia...myslela som na teba,ze ti musim napisat...dnes nam opravili net,nesiel a si ma predbehla...no ja este stale na hak a 3.11. zacinam stimulku...a ty/vy ako?

bubca7
23. okt 2014

@jaja9891 caves ta ako doma marod☺male v piatok malo 3.5cm ale aj myom narastol ma 3cm dufam ze vsetko bude ok uz aj tabletky ktore beriem utrogestan+duphaston zacinam vysadzat tak dufam ze bude to v pohode koncom mesiaca to uz budem 12tyzden idem na 3d ultrazvuk tak som zvedava tak drzim palce ale to ubieha co ani sa nezda

jaja9891
23. okt 2014

@bubca7 jeeej no pekne rastiete,drzim palce 😉 no uteka to,ale mne to pride ako vecnost.....uz chcem vediet na com som...uz chcem byt tehu... stale dufam,ze to vyjde a konecne budeme mat dovod na radost...

bubca7
23. okt 2014

@jaja9891 ano je to radost pokial nenastanu komplikacie ja napriklad som hned po umelom po mesiaci zacala spinit a trva to do teraz ale je to take 4 dni a 2 dni nic stale dookola utrogestan uz nemam a duphaston mam na 5dni tak neviem ci zajyra nezavolam sestricke mala by som vysadit ich uz ale neviem neviem bojim sa ci sa nieco nestane ked ich vysadim uz len koli tomu ze vkuse spinim a tie tabletky su vlastne na udrzanie tehotenstva

jaja9891
23. okt 2014

@bubca7 tak urcite zavolaj...ved ked spinis tak by si to nemala vysadit este,nie?vela zien berie aj dlhsie... drzim palce,nech uz problemy zmyznu a ostane len stastie 😉

bubca7
24. okt 2014

@jaja9891 caves tak som sa dnes tam dovolala a musela som ist po lieky lebo az po tripl teste sa uvidi ci sa vysadia takze asi tak ale som rada ze ich mam nemala by som ciste svedomie ze ci fakt mi netreba este lieky😉 a potom keby sa nieco stalo tak bu som si to vycitala☺

jaja9891
24. okt 2014

@bubca7 no vidis,tak dobre je,ze ich mas,radsej spravit maximum... ja sa uz neviem dockat,tak pomaly mi idu dni,skarede pocasie,nic sa neda robit... no psycho doma... som zvedava co bude,ako to cele bude v car prebiehat a ako si pichnem tie injekcie 😀

bubca7
24. okt 2014

jaja9891 injekcie v pohode to zvladnes do brucha ja niesom ziadna dazdovka takze mam kde pichat a ani to neboli ja si picham na riedenie krvi predtym som pichala do brucha a teraz uz picham do ruky to je masaker stipe jak hovado neboj to das☺☺☺

mirka7582
26. okt 2014

@bubca7 ahoj ano bola som bohužial nepodarilo sa ☹ ale nezúfam je to o niečo trošku lahšie kedže už drobca mám 😉 ešte máme 5 zamrznutých tak hádam nabudúce sa podarí 😀 tak sa začínam trošku tešit 🙂

mirka7582
26. okt 2014

kedy ste dostali menzes ? a chceli by sme íst hned ako dostanem na vklad uvidíme kedy dostanem lebo na pn nemožem byt večne 🙄

bubca7
26. okt 2014

@mirka7582 tak to je mi luto 😯nechapem ze aspon ani jedno sa nechytilo brala si niejake lieky alebo memas hustu krv ked pojdes na dalsi zakrok skus brat aj niejake vitaminy pred otehotnenim skus drzim silno palce nech mas usmev na tvary☺☺☺😉😉😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre