Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

kazdy mi hovori ze mam cas ale dokedy?

dafy
4. máj 2009

ixi aj ja som nad tym takisto rozmyslala ved ja mam len 5zmrazenych a to este neviem ci vobec preziju 😔 ale neboj sa musis tomu verit ze aspon jedno sa zadari. 🙂

ixi
autor
4. máj 2009

piskota tak ty si vynimka 😀 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

dafy teraz museli rozmrazit 6 aby som mala 2 a to som chcela 3 😀 😀 😀

dafy
4. máj 2009

ixi vsak prave preto mam aj ja strach

piskota80
4. máj 2009

mne museli minule rozmraziť až 8, aby som mala 2 🙄 🙄

ixi
autor
4. máj 2009

piskota ja si myslim ze tie lieky su nam aj tak prd platne ked sa to ma podarit tak sa podari aj bez liekov a tyzden po ket zacnes pichat ten fraxiparin?

lyndus
4. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuuj ixinka to verim, na veku vtedy nezalezi...ja len ze mas podstatne viac casu ako ja, ja musim stihnut secko za par rocikov, ked stem viac detvaceniec 😀

dafy
4. máj 2009

piskota neviem duchom sa citim mlada ale ked vidim tie vysmiate zubrienky v meste tak je mi to tak trocha luto ze už som tak trochu postarsia.ja sa totizto od mala bojim staroby neviem preco 😀 😀

ixi
autor
4. máj 2009

lyndus ja viem pre kazdu znas je to tazke ja nepochopim ako dakto moze zabyt svoje dieta 😠

ixi
autor
4. máj 2009

ja mam 2 metre od okna detske ihrisko ja sa asi odstahujem lebo ma to depta

lyndus
4. máj 2009

ixi aky fraxiparin? to mi vobec nic nehovori... a tie lieky pomahaju, tak hlavku horeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mirus25
4. máj 2009

ixi ty si asi fakt z nás tu všetkým najmladšia. 😀 jak ti dobre. 😀

inač toho rozmrazovania sa bojím aj ja. predtým som si tak povedala že mám zmrazené 10, že mi to vydrží na dosť dlho. ale tak že sú aj zmrazované po 3 a dajak sa im nedarí rozmraziť, tak neviem neviem na koľko mi to vydrží.
A potom zase na ďalšie IVF ale hlavný problém prachy. tak fakt neviem. Neostáva mi nič iné len dúfať že sa to podarí.

piskota80
4. máj 2009

až o dva týždne, keď sa potvrdí tehotenstvo . Tak ma dnes naštvali v práci, že som minule uvažovala, že keď bude všetko o.k. a budem sa dobre cítiť, tak ostanem v práci. Ale po dnešnom prístupe ma tam hneď po krvi neuvidia.
už hovorím tak, ako by to vyšlo, musím sa krotiť.

ixi
autor
4. máj 2009

dafy ja sa bojim ze nebudem mat nikdy deti

dafy
4. máj 2009

ja neviem ale ja po tom IVF mam take brucho ze furt sa citim plna vsetky tricka su mi obtiahnute aj vy to mate alebo to tolko žerem 🤐

ixi
autor
4. máj 2009

dafy ja som pribrata ako slon 😀 😀 😀 mirus ja som vsade furt najmladsia a j v praci 😀

lyndus
4. máj 2009

piskotka tomu sa hovori pozitivny pristup 😀

vevericka80
4. máj 2009

ahojte
jespera, petronelka blahozelam 🙂 ....nam to bohuzial nevyslo, ale mame este 3 mrazacikov

ixi
autor
4. máj 2009

piskota sak si hovorila ze od4tt a to potom nevychadza az od 5tt?

dafy
4. máj 2009

ixi šancu mas 😉 ved maternicu mas v poriadku nie?takze vynosit vynosis.tak sa neboj raz otehotnies.lepsie povedane otehotnies teraz 😀

mirus25
4. máj 2009

dafy ešte ani ja som nezhodila tie kilá čo som pribrala pri stimulke. a je toho dosť. až 5 kg.
a to som pred 2 rokmi robila drastickú diétu lebo som už vizerala jak nejaká hrošica. mala som až 62 kg. a vtedy som zhodila 11 kg. tak vieš si predstaviť ako som sa hnevala keď som teraz pribrala až 5 kg.

ixi
autor
4. máj 2009

ahoj vevericka ty si bola kedy na krv?

piskota80
4. máj 2009

aj my to máme dafy a aj tiež viac papáme
mirus, vidím nové foto, super 🙂 🙂 🙂

vevericka80
4. máj 2009

dnes som bola na krv

ixi
autor
4. máj 2009

mirus nestresuj ty lanica 😀 😀 😀

lyndus
4. máj 2009

juuuuuuuj vevericka, to mi je luto...drzime palceky na dalsie...

piskota80
4. máj 2009

a ako veverička

ixi
autor
4. máj 2009

vevericka 😢 😢 😢 😢 moja zlata doriti 😠

mirus25
4. máj 2009

veverička to mi je veľmi ľúto. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre