Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jaanulienka
6. máj 2009

Joj musim pustit mangela takze sa zatial lucim. Pekny dnicek 😠

deny3
6. máj 2009

nevytrasieš janulienka, sestrička vravela, že von sa nedostanú 😀

lyndus
6. máj 2009

hehe 😀

jajka27
6. máj 2009

jaanulienka....zajtra Ti držím prsty a aby som Ťa potešila,tak aj mne to vyšlo na prvýkrát 🙂 /hoci som v tom ešte opatrná/a mám endometriózu ☹

lyndus
6. máj 2009

jajka kedy si bola na transfer?

lyndus
6. máj 2009

babule a nad menami ste uz uvazovali?

katy2
6. máj 2009

uz som doma 🙂
to je super pocit byt zasa medzi detmi.... strasne sme sa spolu potesili 😵
aj s kolegynami....

jajka27
6. máj 2009

lyndus....na ET som bola 26.3.,to si budem pamätať,lebo v teň deň mal manžel narodky 🙂 😉
nad menami sme rozmýšľali,ale iba tak chvíľočku...ešte sa nechcem tým zaoberať,veď to je skoro 😉

lyndus
6. máj 2009

jasne jajka, ale aj tak si uz na tom super, pomali uz zacnes treti mesiac ze? a mas jednu bambulku?

lyndus
6. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuj idem papat kapustnicku, tesim tesim 😀

mimusa4
6. máj 2009

ahojte ste mi dali zabrať, toľko ste písali 😅

ixi nová foto bude až cez víkend, nechce sa mi fotiť 😝 , nejako som unavená v noci ako idem na wecko a ľahnem, tak mám problém zaspať, tak som cez deň vymletá 🙄 , ale inak v pohode 😀

..ani mne nebolo zle počas začiatkov tehu, len sem-tam naplo, ale misu som nemusela objímať, čo som rada, na to som sa vôbec netešila, hoc niekto aj áno 😅 .. tiež nie som tak mladá ako ixuška ale nemám ani toľko ako naše staršie splnky, ja som tak medzi vami 😀 33r. 😀 😀

čo sa týka dr.T, tiež som od nej odišla, tak nejak by som moc neodporúčala, ale skúsila som to aj u nej a viem ten rozdiel, myslím že zákl. vyšetr. zmákne v poho ale už priamo výkon by som nechcela absl. u nej..som veľmi rada, že som odišla 🙂
..spomínali ste laparku pre ixi, neviem nie som dr., ale ako spomínala ixi ona má všetko ok, len priateľ..u nás to bolo nič moc ani jeden ani druhý..čo už..dnešná doba 😝 chcela som tým povedať, že pokiaľ je ona ok a vajíčko sa u nej uvoľňuje, tak nevidím dôvod na laparku, nie je dobré zasahovať do brušnej dutiny, pokiaľ to nie je nutné..pokiaľ viem tak len vtedy požadujú laparku, keď ide niekto na IUI, pri IVF to nie je potrebné..preto bolo u nej navrhnuté, lebo si myslím, že taká slabá spermia by neoplodnila vajko.za to je tam to icsi, aby to vajko bolo priamo napichnuté spermijkou, žeby neušla ..asi si myslí že vajko príde za ňou 🙂

a kvôli tomu špineniu hmmm...no asi by si sa mohla popýtať, možno nejaká cievka je neposlušná..

je to len môj pohľad na vec, ktorý si tak vysvetľujem, možno je to všetko inak....

lyndus
6. máj 2009

mimuse vad hej, len ona je potom tu smutna, ze zas spini...a ani sa jej nedivim ☹

mimusa4
6. máj 2009

ja by som odporučila jedno, ale prosim-prosim-prosim nebrať to v zlom 😉
pekne si oddychovať, nechať koňa na pokoji na 1 týždeň, čítať si hoc časák, domáce práce, nemyslím tým vyluxovať byt..v pohodičke si robkať svoje na čo mám chuť..nervy robia svoje a aj to môže spôsobovať napr. to špinenie...
možno sa ľahko vraví, však ona je už tehu, ale je to tak..
ixi mám ťa rada, moc držím palce, ja len chcem pomôcť, ale keď tak budem radšej ticho 🤐 😉

mimusa4
6. máj 2009

a idem už variť, lebo sa potom k tomu nedostanem..ale mrknem na vás 😉

dolcevitta
6. máj 2009

Ahojte baby,potrebujem radu,kde robia geneticke vysetrenie a ako sa tam da objednat,Dakujem 🙂

lyndus
6. máj 2009

mno to bude najlepsie ked sa spytas svojej gyndosky

ixi
autor
6. máj 2009

mimusa ja sa nehnevam nemam zaco ale ja mam to spinenie aj ked nie som po transfere

ixi
autor
6. máj 2009

dolcevitta a preco tam chces ist? tam ta musi poslata asi gyndoska

lyndus
6. máj 2009

ixi mno ked ho mas aj mimo transferom, tak to vobec nemusi suvusiet s tehulkovanim, som ta predtym nepochopila nejako... mozno mas v posve nejaku cievku poskodenu, alebo citlivejsi krcok, ktoho vie....moze to byt vela veci

lyndus
6. máj 2009

mala by ta tvoja dokina riadne vyzetrit, citologia a tak...ku komu chodis?

ixi
autor
6. máj 2009

ale mam to odvtedy odkedy som mala 1.ET

ixi
autor
6. máj 2009

.......teraz to uz neriesim...........

ixi
autor
6. máj 2009

chodim ku mudr.Kovacovej

dolcevitta
6. máj 2009

ixi,este nemam genet.vysetrenie,a doporucuje sa to,a asi kazdy to tu uz ma za sebou...
Ako uz si testla?Ja som bola vcera na krvi a neg ☹

mimusa4
6. máj 2009

som na skok..
ixi ... už som z toho puk 😅 ..od prvého vkladu po prvom ivf? alebo po tom MA? možno je to hormón..asi je to veľa na telo..už rozmýšľam všelijako..
prídem za chviľ len urobím cesto na buchty

ixi
autor
6. máj 2009

dolcevita testla a nic ja tiez nemam genetiku...
mimusa ked som bola na et tak vtedy som prvy krat spinila a po kyrete spinim kazdy cyklus 😀 uz ja som stoho puk

zajacik...
6. máj 2009

Babule teda vas stihat citat, to je hotove umenie 😀
Ixi co sa tyka spinenia po transfere, a hlavne od 5. dna, tak to je podla mna uplne v pohode, mozno sa zahryzkavaju babulky... viem ze si spinila aj ked si mala neg. vysledok - tak vtedy sa mozno zahryzkavali ale sa nezahryzli, ale to spinenie pripisujem uhniezdovaniu 😵 Horsie je to vsak so spinenim pocas cyklu - ajked niektore babulky spinia napr. pocas ovu, mozno je to sposobene hormonami a mozno ti pri kyrete trosicku poskodili nejaku cievku, tak mozno preto 😕 Co sa tyka laparky, podla mna ju nema vyznam robit, pokial ma muz zly spg a jedinou cestou je IVF. K samotnemu IVF laparku netreba a predsalen je to zasah do organizmu...

Katy akoze dostanes vypoved, to ti ju mozu dat ked si na MD resp. RD??? Som myslela ze vtedy je zena v nejakej ochrannej lehote alebo co 🤐

Jaanulienka aj ja mam endo a nevyslo to. Ale mam kamosku tiez s edno, ktorej vyslo hned 1.IVF a minuly tyzden porodila krasne dovjicky 🙂 A tiez je plno bab s endometriozou, co otehulkovali prirodzene, takze treba verit a byt plna optimizmu 🙂 🙂 🙂

Dalidka drzkaj sa s bublinkami 🙂

Zdravim vsetky tehulky, maminky, cakatelky, snazilky aj nesnazilky 🙂

lyndus
6. máj 2009

zajacik ahoj 🙂

mimusa4
6. máj 2009

oo ahoj zajko 🙂 ..tak máme rovnaký názor asi 😉

mimusa4
6. máj 2009

cesto kysne tak ja môžem kus na koni 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre