Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
28. apr 2009

kukulik ahooooooooj 😵 do prcic my sa takto na tyzden v splne nestretneme, mrcha este neprisla 🤐

melisska
28. apr 2009

ixiiiiiiiiii ty stratenaaa, uz sme boli nestastne kde siiii 😀 ja by som ani spat nesla kebyze nenapises 😉 no to je to ze oni zmrazia vela ale nieje to bohvieco, asi bude lepsie to PK? co vy na to? odpiste mi prosim 😵

melisska
28. apr 2009

no jo, zase sama, tak dobruuuuuuuuuuuu nocku a sladke snicky 😵 😵 😵

jaanulienka
28. apr 2009

haloo

jaanulienka
28. apr 2009

Baby ja mam tak tvrde brucho ze mi nechce ist ihla do brucha co mam robit? Bojim sa lebo po vcerajsej injekcii ma boli lava strana.

kukulik30
28. apr 2009

melisska a ty si chces dat Pk? lebo ja nad tym vazne uvazujem, je to lepsie?

kukulik30
28. apr 2009

jaanulienka, skus si ju nejak pichnut, inak ti neviem poradit 😒

kukulik30
28. apr 2009

idem ...dobruuuuuuuuuuuuuuu 😀

mimusa4
28. apr 2009

jaanulienka ja som striedala strany, hoc som sa cítila ako sitko 😅

katy2
29. apr 2009

Dobre ranko 🙂
ixi, gratulujem k fazulkam 😵 😵 😵 a drzim palce, nech je to tentokrat to prave, orechove 😉 nech vydrzia v brusku celych 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂

kukulik30
29. apr 2009

dobre ranko splniecka 😵
Katy ty si mala PK?

jespera
29. apr 2009

Dobre ranko,
ja som dnes robila rano o piatej test - , a pozeram jedna ciarka -chvillku som na to pozerala a nic, hodila som to do kosa , pridem teraz - pozrela som na to - a co nevidim svieti tam dalsia slaba ciarka, co si mam o tom mysliet..., dnes som deviaty den..Mam este jeden - tak mozno zajtra pozajtra este skusim...

Ixi - a ked ti rozmarili sest, dve vlozili , a tie tri opat zmrazili naspat, to mozu takto rozmrazovat a zmrazovat - neposkodia ich..?
Janulienka - ku koncu uz aj mna bolelo brucho - zataz zuby, boli neboli - musi to tam ist.., ty by si mala uz aj pomaly koncit nie s tymi injekciami..

katy2
29. apr 2009

kukulik, ja som mala OPU vo stvrtok a ET v pondelok - tak si vyber, ci to bola PK.... nejako sme sa o to s dr. nebavili.... neviem..... ale podla dlzky asi aj ano....
jespera, embryjka su mrazene po 3 - teda ixi rozmrazovali najprv 3 a potom zasa 3 - rozmrazlili sa len 2, urcite nic viac nezostalo, teda nic nemrazili spat... to sa asi ani neda.....
drzim palce, aby tie // znamenali tu najkrajsiu spravicku 😵 skus testnut potom zasa... 😵

kukulik30
29. apr 2009

katy , preto sa pytam,lebo dr robi asi standardne bez PK, ak to vychadza v tyzdni,a le ak na konci , tak potom je Et v pondelok a to je uz vlastne PK....ale nepocula som, aby si niekto schvalne ziadal PK, ci ju teda urobi, alebo ako..tomu nerozumiem...ale asi , ak by sme chceli , tak nam ju da, len si asi budeme nieco musiet preplatit, alebo je to v tej cene 500 Eur?

jespera, tak to je fajn, tienik moze byt zajtra alebo pozajtra silnejsi, tak drzim palce 😵

katy2
29. apr 2009

kukulik, ale my sme nic nepriplacali.... platili sme standardne ako 1.IVF - a vtedy sme mali OPU v stredu a ET v piatok... neviem, ako to funguje..... 😒

mimusa4
29. apr 2009

kukulik ja som mala napr.odber v utorok a vklad v piatok

kukulik30
29. apr 2009

ano, kedze to vychadzalo na konci tyzdna a cez vikend nerobia, tak asi nemoze patat peniaze za nieco, co si si ty neziadala...ale ak by som mala odber v pondelok a chcela mat ET az v piatok, teda PK, ci si treba platit...to mi nie je jasne, ale este nie sme rozhodnuti na 100%, ci chceme PK, alebo nie 😒

kukulik30
29. apr 2009

ja som mala pri 1. IVF odber v stredu a ET v piatok...

jespera
29. apr 2009

Kukulik - ja tiez odber v piatok - prenos pondelok, a napr. Vevericka mala odber stvrtok a prenos tiez v pondelok...

mimusa4
29. apr 2009

skús sa opýtať sestričky, alebo priamo dr., lebo ja fakt neviem

katy2
29. apr 2009

asi je dobre sa porozpravat s dr. a poradit sa.... kukulik, a mozno ti vyjde OPU na stvrtok a budes mat po dileme.... 😉

kukulik30
29. apr 2009

mna to napadlo, len preto, lebo ako v tych papieroch podpisujeme poucenie a onformovany suhlas, tak v 8. bode , je , ze suhlasime/ nesuhlasime s vykonanim dalsich specialnych laboratornych postupov:
ICSI a Predlzena kultivacia embryi a treba podpisat si suhlasime alebo nesuhlasime..my sme podpisali obe, ak bude treba..

kukulik30
29. apr 2009

no asi to budem musiet prekonzultovat, sak sa dozviem, len som bola zvedava, ze ci neviete...

kukulik30
29. apr 2009

katy, tak to hej, ak to vyjde tak je po probleme, bo inak sa neda 😀 😀 😀

mimusa4
29. apr 2009

kukul..podarí sa určite 😵

kukulik30
29. apr 2009

ano podari 😀

mimusa4
29. apr 2009

tak presne ideš si tam rovno pre bábätká a basta, iná varianta neexistuje

kukulik30
29. apr 2009

presne tak 🙂

cavik
29. apr 2009

Pekný deň

jespera....to môže byť pekný signál....teším sa na výsledokďalšieho testu 🙂

Kukulik.....no mne sa zdá, že dr. to robí tak, že keď máš dosť embryjok (nad 10 ), tak Ti PK ponúkne s tým, že polovicu zamrazí na 3. deň, pretože tie bez PK sa lepšie rozmrazujú a ďalšie nechá kultivovať tých 5 dní a z to je potom prenos .....viem, že v Heliose sa robí iba PK, aj pri malom počte embryjok, ale ktovie či je plus, pretože embryjko sa inakšie správa v kultivačnom roztoku a inak v maternici 🙂 🙂 a nemusí Ti na prenos ostať nič.....a
le ja som rozhodnutá pri väčšom počte ísť do PK 🙂 🙂

cavik
29. apr 2009

mne minule Michal povyťahoval písmenka z klávesnice 😖 , som ich tam pracne napchala späť a teraz mi niektoré občas "neberú"....napríklad medzerovník 🙄 🙄 ....a potom tak vyzerá výsledok 😵 ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre