Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
29. apr 2009

kuk, petronelka, krasny testik 😵

kukulik30
29. apr 2009

cavik, ved ja som mala pri 1. IVF 16 embryjok, ale nemala som PK, ani mi ju nenavrhol 😕 no ktovie..ale som skor za PK, apon tych dvoch, ktore bude vkladat....no uvidim, co mi povie dr., 😉

melisska
29. apr 2009

kukulik ja som mala pri I.IVF PK-navrhol mi on a platili sme tak ako pri II.IVF bez pk, ALE TERAZ AJ JA NAD TYM VAZNE UVAZUJEM, neviem 😅 este podla toho kolko bude vajok

melisska
29. apr 2009

jespera su tehuuuuuuuuuuuu, ja som tak isto ako ty urobila v auguste a bola som tehu 😉

melisska
29. apr 2009

petaaaaaaaa , to su jasne// 😵

melisska
29. apr 2009

kukulik mna uz normalne napadlo ze ked je tento mesiac tehuvlna ze na mesiac nebude 🤐

ja som bola s detmi v kine MIER-D, tak som prisloa az teraz do prace 🙂

kukulik30
29. apr 2009

aha, takze , palti sa 500Eur bez ohladu na to, ci PK je alebo nie..ak som dobre pochopila...no uvidim, tiez sa ho opytam,co navrhuje on a necham na jeho radu 😉
a este ti neprisla mrska? my pojdeme asi v stredu na tyzden do KE, som zvedava, kolko budem doplacat za Gonal, neviete niekto,mama 8 bal. 😒 ..ale zda sa mi, ze sa da v lekarni platit aj kartou, nie? aby sme nemuseli brat tolko penazi zbytocne..

kukulik30
29. apr 2009

melisska,a co davali v kine? 🙂 nejaky film, ci rozpravka, alebo predstavenie?

kukulik30
29. apr 2009

jaj meliss, take , ze na buduci mesiac nebude tehu vlna nech ta ani nenapada...ked uz zacala, my iby naskocime, nie? 😀 tak 🤐

melisska
29. apr 2009

dufam kukulik 😉

bola rozpravka o ceste do vesmíru-muchy 😀

no mrska neprisla azacina ma rozculovat, asi musim dnes nieco poriesit 😀

petronelka77
29. apr 2009

Babulky, tehu vlna zacina a tak skoro neskonci 🙂 , takze vy uz len naskocite do tehu vlaku 😉, Kukulik, Melisska, Ixi a ostatne.
Trosku som maturovala, kym som tam vlozila fotku, ale je tam 😉 . V skutocnosti su // lepsie vidiet.

kukulik30
29. apr 2009

ona my prist do 14 dni a vacsinou dievcatam prisla na 14 den presne, alebo den skor, takze este asi ma cas...ci myslis, ze prise skor?

kukulik30
29. apr 2009

Petka, aj teka je ta druha ciarka pekna, super ...velmi sa tesi, zacina sa darit 😵

kukulik30
29. apr 2009

aj tak..oprava preklepu 😀

melisska
29. apr 2009

neviem , ale 14 den je az v nedelu, tak sa potom teraz v KE nestretneme.

peta to vyzera na dvojky 😵 ved si len 6den po KET 😀

kukulik30
29. apr 2009

jaj aha, tak to asi nie, lebo to staci iba zavolat a dr povie, kedy zacnes pichat, asi sa minieme ☹ skoda

petronelka77
29. apr 2009

Kukulik, Melisska dakujem 🙂 .
Prijala by som aj dvojky, uz mam po 30-tke 😉 , takze najvyssi cas zacat s rodenim 🙂 .
A som 7-y den po KET, aspon dufam, ze sa to tak pocita, na KET som bola 22.04., minulu stredu.

kukulik30
29. apr 2009

petronelka, a ze KEt nie je uspesny 😉 ..no vidis, tak si sa bala, tak nech hcg pekne rastie a o 8, 5 mesiacov sa budes tesit s babatka/ babatiek 😀

ixi
autor
29. apr 2009

ahojte prisla som vas mrknut 😵 😵 😵 poctivo lezkam 😀 😀 😀 petronelka super testik dufam ze aj ja taky budem mat 😎 😎 😎 idem este polezkat

petronelka77
29. apr 2009

Kukulik, chytim Ti miesto v tehu vlaku 🙂 ..asi bude dost naplneny 😉 ..mas pravdu, len nech HCG pekne rastie, to je najhlavnejsie.
A Tebe drzim palce pri stimulke 🙂

kukulik30
29. apr 2009

dakujeeeeem, ja o nedlho nasadnem, to miesto sa zide, tak drz ho 😉 😀
ixi, ber si priklad z Petky, ze aj ty o 7 dni nafotis taky krasny testik 🙂 jasneeeeeeeee 😉

petronelka77
29. apr 2009

Ixi, pekne lezkaj, aspon prve dni, nech sa bambulky zahryzkaju 😉 .

cavik
29. apr 2009

Kukulik.....on PK niekedy nerobieval....ja som mala pri I. IVF 32 vajok, pri II. som mala 15 😵 😵 a nič.....to je teraz nejaká novinka.....pre mňa potešujúca......my ( aj Ty aj ja ) už jedno dieťatko máme a keďže plánujeme hneď pri ET otehotnieť, čo by bolo s tými ďalšími zmrazenými embryjkami ?...možno by sa už nikto nikdy nedozvedel, či by boli "dobré" alebo nie, takto pri PK ich síce možno nezostane veľa do chladu, ale asi je väčšia šanca, že dostaneš tie "najlepšie a najšikovnejšie" a že Ťa nebudú mrzieť tie zamrazené esikmáčiky......ja tak premýšľam 😵 😵 , dúfam, že som to zrozumiteľne napísala.....ale Ty si ešte mladá, Ty stihneš mať detí ako smetí 🙂 🙂 🙂 a perspektívne Ti môže do budúcnosti nejaké detváky zamraziť 🙂 🙂

no a idem pozrieť tie testíky 🙂 🙂

jaanulienka
29. apr 2009

Tak nazdar babenky, uz to mam cierne na bielom. V pondelok idem na odber. Do piatka stimulkujem a sobota choragon HURAAAAAAAAAAAAAAA. Vy co ste boli teraz na IVF kolko € si mam zobrat lebo to som sa nespytala. Čo vsetko si mam vziat? Dakujem 😉

kukulik30
29. apr 2009

cavik.ano napisala si to zrozumitelne, ja by som aj tak nenechala asi nic nazmar, je jedno kolko zostane na zamrazenie,chcela by som skusit vsetky sance, ktore sa mi ponukaju,ak to vyjde, tak to bude pravdepodobne moje posledne IVF 🙂
kazdopadne sa poradim s Dr. 😉

jaanulienka
29. apr 2009

Kukulik co je to to PK

kukulik30
29. apr 2009

jaanu..predlzena kultivacia 😉

vevericka80
29. apr 2009

ahojte...ja som dnes trochu smutna...rano som si robila test a nic iba / ☹
ale v kutiku duse este verim tomu,ze sa tam este ta druha / do pondelka objavi

kuspitka
29. apr 2009

Ahojte.uz som tu tak cakame dvojicky srdiecka su pekne a pekne rastieme....

petronelka77
29. apr 2009

Kuspitka, srdecne a uprimne blahozelam, sa tesim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre