Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirka7582
27. okt 2014

@bubca7 bola som aj som chorá asi to zavážilo 😢 beriem vitamíny a aj som si pichala fraxiparin takže si myslím ,že všetko ohladom tochto bolo ok 🙂 ešte máme 5mrazáčikou tak skusime znova

bubca7
27. okt 2014

@mirka7582 a ked si si pichala ten fraxiparin nebrala si aj s hematologie prednison to je hormon ktory tiez pomaha ja som ho brala pred otehotnenim a beriem ho aj do teraz

mirka7582
27. okt 2014

@bubca7 ano brala

1vierocka
30. okt 2014

Ahojte baby,
podarilo sa niektorej v SPLNE otehotniet aj inseminaciou, dakujem

kalista32
31. okt 2014

@1vierocka ahojko ja som tiež zvedavá aké sú výsledky v Splne lebo ja som bola na IVF ešte na Rastislavke neúspech 😒 v Splne som IVF absolvovala v júni Neúspech 😒 neviem či mám oprobovať IUI lebo neviem aká je celková úspešnosť.

silviapo
31. okt 2014

@1vierocka ahoj....mne sa to podarilo na prvý krát, bola som na inseminácii 14.10. a včera mi potvrdili pozitívny výsledok krvných testov 🙂 ....tak dúfam že bude všetko OK 🙂 až o dva týždne idem na sono

1vierocka
31. okt 2014

Dakujem, vam baby, aspon nejaka taka utecha, ja som to absolvovala dnes 2x, tak uvidime, ci sa podarilo

jaja9891
31. okt 2014

@bubca7 ahooooj,ako sa mas?ja cakam na ms,zajtra by tu uz mala byt,kedze v pondelok uz mam pichat prvu inj. a mam straaasny strach,ze to nevyjde,och... same negativa vsade citama a neuspechy ohladom ivf kdekolvek... a to moje nizke amh,bojim sa,ze nebudu vajicka ... :(

bubca7
31. okt 2014

@jaja9891 nesmies mysliet negativne len pozitivne musis si vraviet ze to vyjde a nemysliet aj ja som citala a.povedala som dost nieje mozne ze musi to vyjst predsa to vyslo co som tiez necakala ja som dnes bola na 3d a vsetko je v pohode male ma.6.65 cm ale nechcelo sa otocit ukazovalo nam ze mame ist do riti☺☺☺neboj ty to das vsak mas tam zarezervovane miesto😉😉😉

jaja9891
31. okt 2014

@bubca7 jeeej to musi byt pekne ho takto vidiet 🙂 dakujem za povzbudenie...asi obmedzim mk nech nic necitam... snad sa coskoro na nas usmeje stastie 😉

bubca7
1. nov 2014

@jaja9891 asi tak akurat mozes citat to co ja napisem😂😂😂😂😂

bubca7
1. nov 2014

@jaja9891 ja som si tiez povedala ze nemozem mat tolko smoly v zivote nieco musi vyjst a predsa to vyslo takze šup šup mysliet pozitivne😉😉😉

jaja9891
1. nov 2014

@bubca7 no musim sa snazit mysliet pozitivne....coskoro je to tu...fuuu... akosi mi nedochadza a ty ako?

bubca7
2. nov 2014

@jaja9891 no caves a uz je tu 3.11 vidis predsa to zbehlo ja v pohode akurat stale bez vychadzok masaker najblizsie ti budem pisat z oddelenia psychiatria😆😆😆

jaja9891
3. nov 2014

@bubca7 ahoooj,no je to tu,dockala som sa,ale akosi mi nedochadza co ma to caka 🙂 aj sa tesim aj bojim... a neboj,ziadna psychiatria,kvoli babu zvladneme vsetko 🙂

bubca7
4. nov 2014

@jaja9891 no caves ako si to zvladla bsak to nieje az take hrozne daj vediet pa pa

jaja9891
4. nov 2014

@bubca7 ahoooj,no zvladla som to,bolo to nakoniec ok,len ten prvy pocit okolo 🙂 inak fajn... aj sa uz pozorujem ako trubka 🙂 a ty ako?ako sa citite? 😉 ja sa stale bojim a neviem mysliet pozitine...och...este chodis do splnu?v pondelok mam kontrolu,co ma tam caka?len ultrazvuk?

bubca7
4. nov 2014

@jaja9891 caves ja uz ani nie len potom budem musiet doniest vysledky s tripl testu pojdes na ultrazvuk a bude ti kontrolovat kolko folikulov mas a podla toho sa to rozbehne😉😉😉

jaja9891
4. nov 2014

@bubca7 no tak to som zvedava,pozeram,ze uz si sa prehupla do druheho trimestra,super...dufam,ze v splne maju uspechy aj s takym pripadom ako som ja...

bubca7
4. nov 2014

@jaja9891 ale urcite to das neboj len hlavu hore a nevzdavaj sa drzim palce a nesklam mas tam rezervovane miesto na to nezabudaj a hlavne si musis verit😉😉😉

jaja9891
4. nov 2014

@bubca7 ano mas pravdu...ale ako to docielit?

bubca7
4. nov 2014

@jaja9891 no to neviem je to tazke aj ja ked som tam bola a videla som embrijko na monitore a tiez som si vravela vidiet ho vidim a skadial mam vediet ze ho dali dnu tiez som neverila a neverila som ani ze sa to podari a predsa vyslo to a povedala som si ze nemozem mat tolko smoly v zivote nieco sa predsa musi podarit moj manzel neveril ze sa to podari a predsa tiez tam bola mala pochybnost a predsa psychika vela robi snazila som sa mysliet pozitivne tak sa snaz aj ty😆😆😆😆😆😆😆😆ty ty ty rozumeno drrrrzimmmm siiilnnooo palceky myslim na teba kazdy den😉😉😉

jaja9891
5. nov 2014

@bubca7 presne si to vystihla,dakujem za podporu 🙂 musi byt dobre,tolko zleho sme zazili,ze sa uz ani tesit nevieme,ale ako vravis,raz sa ta smola prerazi a bude dobre 🙂

jaja9891
6. nov 2014

@bubca7 prosim ta,k internym predoperacnym si mam spravit aj anesteziologa,ci to mi spravia v splne?

bubca7
6. nov 2014

@jaja9891 no anesteziolog bol tam takze mna sa pytal ci som bola na krivej ulici povedala som ze nie nikto ma tam neposlal tak som mu podpisala papier a on mi spravil a platila som 10ecka

jaja9891
6. nov 2014

@bubca7 no ani neviem co je na krivej ulici...mne nikto nic nepovedal,len mi dala doc vymenny listok na interne,krv mi museli vziat pre internistku na gynde,kde najprv bola zla stara sestricka,ktora mi vravela,ze ani moc netreba,prisla som o par dni a tam mlada ochotna sestricka,ze mi treba aj vymenny listok na rontgen pluc a srdca,aj na aro ...aj ten moc nakoniec....no nik mi nekazal,tak zajtra este zbehnem si to spravit... uz mi je akosi cudne,hlava,zaludok a podbrusko...co to bude dokonca...

bubca7
6. nov 2014

@jaja9891 v pohode a kde si bola v kosiciach ja som bola na mesiarskej a sestricka v pohode aj doktorka tiez som tam chodila 2krat lebo mi trebalo myslim vysledky s endokrynologie tak som im ich doniesla a musela som vsetky lieky povedat ake som brala ale inac v pohode drzim palce😉😉😉

jaja9891
7. nov 2014

@bubca7 ja som bola tu u nas u dr.,tiez v pohode a na lieky sa ma aj zabudli spytat 🙂

sipka87
7. nov 2014

@bubca7, @jaja9891 Ahojte dievčata zo Splnu. Chcem Vám len oznamiť že dnes sme sa dozvedeli zo Splnu pozitívne spravy. 10 Den po KET a hcg 310! Držím vsetkym dievcatam prsty, Dr. aj embryologicka su uplne super. Nam sa podaril 3 KET, nativ. Drzte sa. Na kontrolnu krv ani nejdem až na UTZ 21.11.2014-hadam bude vsetko v poriadku! 🙂 tesiiim sa

jaja9891
7. nov 2014

@sipka87 blahozelam a dakujeme za pozitivne spravy 😉 aky ste mali problem?ak sa mozem spytat,ja prave stimulujem....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre