Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
19. aug 2009

ale budem mať k tomu kur. m. na šťave 🙂

lyndus
19. aug 2009

mimus 🙂 ja kuracinu zatial nemusim, ale uvazujem naz dapekanou cuketou so zemiackami, tak uvidime, co z tohoho vypali 🙂

mimusa4
19. aug 2009

no to ti verím ani ja som kedysi nemusela teraz je to ok..
a vidíš ešte ma napadlo na zvýšenie tlaku, keď papáš zeleninku tak si môžeš viac prisoliť, to mi vravel dr., ale ja mám radšej keď cítim chuť tej zeleninky ako paradajka, uhorka i paprika

lyndus
19. aug 2009

mno ja mam rada solenu zeleninku, vyskusam 🙂

jajica
19. aug 2009

Ahojte dievčence, aj ked som tu po prvý raz, pravidelne vas čítam už asi mesiac a chcela by som sa spýtať, či ste ani jedna nepoužili metodu dr. JONASA na výpočet plodných a neplodných dní... Všetkým vám držím palce...

zajacik...
19. aug 2009

Ahoj Jajica, no my sme Jonasovku vyuzili, ale nepomohlo, a to sa dokonca termin zhodoval s mojou skutocnou ovulkou... 😎 A ty uz chodis do SPLNu alebo uvazujes ze by si sla?

jajica
19. aug 2009

ja už chodím do SPLNu , mám za sebou 2IUI a 1 IVF, žiaľ, bez úspešného konca ☹

lyndus
19. aug 2009

jajica, u mna to bolo absolutne nemozne, kedze som mala anovulacne cykly... vacsinou su tu babulky, ktorym ine ako IVF velmi nepomoze k babatku...

lyndus
19. aug 2009

a mas nejakych mrazacikov?

kukulik30
19. aug 2009

ahojte 🙂

melisska 😔 😔 😔

lyndus , ten tak ma asi kazda tehulka nizky, nic si z toho nerob, ked pijes je to dobre, daj si rano kavicku kludne s mlieckom 🙂 troska sa ti zvysi...ja mam bezne taky a ked som bola tehu, tak aj 90/60 ...to je klasika 🙂

jajica
19. aug 2009

lyndus mám 4 mrazačikov

kukulik30
19. aug 2009

ten tlak...malo byt spravne 😀

lyndus
19. aug 2009

jajica a kedy ides na KET?
kukulicek skusim kapucinko, kavu moc nemusim 🙂 a vzdy lepsie ako vysoky a preeklampsia, mno nie? ako sa dnes mate so Samkom?

kukulik30
19. aug 2009

jajica, vitaj 🙂 dalsia splnacka pribudla no nasich radov 😵 dufam, ze sa tu dlho neohrejes a budes tehulka 😉 ja sa chystam tiez na ket v septembri..teda bude nas tu viac nadejnych tehuliek, ci uz z KET, alebo ET 🙂

lyndus, taka tak, vzdy lepsi nizsi, ako vyssi...ale fakt, skoro kazdy v mojom okoli mal nizsi tlak...
a my so samkom sme dnes lietali po obchodoch, najpr v hypernove kupit prasok , kurca a ine a potom sme zhanalai vrecusko na veci do skolky a uteraciky male detske..ale nasli sme...potom ma nazlostil nezbednik jeden, tak som na neho nakricala a hned zaspal...dnes sa nevedel akosi zmestit do koze 😀 no nemoze byt stale dobry nie?..ale zase ani skakat mi po hlave... 😅

lyndus
19. aug 2009

juj to su ake mile take starosti, uz sa na ne velmi tesim 😀 a nebude ti luto, ked pojde Samko do skolky? Mate to aspon blizko? aspon ze ste vsetko zohnali 🙂 ja som si spravila zapekanu cuketu a zemiaciky kecupoms v rure, trosku oravskej slaninky a vajicka s mliekom, mnam mnam 😀 sa tesim ze mi uz konecne chuti 🙂

kukulik30
19. aug 2009

landus, bude mi luto, kazdym dnom sa to blizi a ja rozmyslam a rozmyslam...a je mi do placu, ze musi ist niekde na cely den k cudzim ludom, ale zase a druhej strane moja hlava vravi, ze je to potrebne, kolektiv, vela veci sa tam nauci, pri detoch mu bude lepsie 😵 raz to predsa muselo prist 😉 a do skolky to mam po ceste do prace...cca 2 min , je to na nasom sidlisku a aj pracu mam tu na sidlisku...7 min chodze..takze supeeeeeeeer a naspat domov ho po ceste vyberiem 🙂

kukulik30
19. aug 2009

lyndus...juj som ti skomolila meno 😅

a este sa na ten den tak chystame, ze ideme aj s atikom ho zaniest a poobede aj niekde posediet na kolacik, ked to pekne zvladne, vyzdvihnut ho bude musiet uz tatik sam, lebo ja budem v robote do pol 4 poobede, tak aspon prvy den pojde troska skor a pridu po mna do prace 🙂

lyndus
19. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej, paradne to mate naplanovane, musi to byt super, ked to mas secko tak pokope, aspon sa s nim nemusis tahat cez cele mesto 🙂 ja by som sla dnes na kolacik, ale manzel je na sluzobke, som zvedava, kedy dojde 😖 tak snad zajtra 🙂

jajica
19. aug 2009

kukulik dakujem za privítanie, zatiaľ ešte s manželom zvažujeme či pôjdem na KET v septembri, asi si dáme oddych

lyndus
19. aug 2009

jajica, neviem ci je dobre na nieco cakat... sestricka aj doki vzdy hovorili, aspon mne, ze je dobre to brat jedno za druhym, ze telo je nabudene na tehu a to sa skor chyti, ako ked mas dlhe pauzy 🙂

jajica
19. aug 2009

no uvidíme, čo spravíme /teraz si ma trošku navnadila 😉 /

zajacik...
19. aug 2009

Babulky dnes som bola rano druhykrat na krv kvoli HP a sestricka mi ju nechcela zobrat, ze vraj na HP staci raz (pritom Hredzi mi povedal ze treba 3x, ze im to prislo z Dovery). Sestricka mi povedala ze mi krv zoberie, ak im donesiem papier z Dovery ze to potrebuju 3x (tu krv) alebo ked si odber zaplatim. No a kedze papier z poistovne ma dovolenkujuci Hredzi, tak musim odber zaplatit. Aj druhy aj treti. No a najlepsie na tom celom je, ze som napisala mail do Dovery, nech mi pisomne napisu ze potrebuju krv 3x a co este vsetko potrebuju k schvaleniu 2. IVF a ich odpoved bola, ze uz ziadne dalsie vysetrenia nepotrebujem, kedze som ich predkladala k 1.IVF. Takze nepotrebujem ani novy HP a ani nove chlamydie, za ktore som si uz tiez zaplatila. Tak ja uz neviem kde to sme, lekari aj poistovna si nas pohadzuju medzi sebou, kazdy tvrdi nieco ine a my sa v tom celom mame vyznat... som mierne vytocena, no ale apson nemusim cakat na tretiu krv a uz hned mozem poslat ziadost do Dovery...

lyndus
19. aug 2009

zajacik, to je teda sila, je by som nebola vytocena iba mierne 😠 😠 😠

zajacik...
19. aug 2009

Lyndus ale nechapem preco mi toto z dovery odpisali, ze im to netreba, ked Hredzi mi vravel ze im to prislo prave z dovery, ze chcu nanovo vysetrenia a este som aj vtedy volala do dovery a povedala mi ze HP nesmie byt starsi ako 6 mesiacov a chlamydie nie starsie ako 30 dni... a pritom som im vravela ze uz mam 1.IVF za sebou. Ale tak vyhodu vidim v tom ze to mozem skor poslat na schvalenie (asi zajtra) a teda uz sa nebudem musiet nervovat ci mi to stihnu schvalit tak aby som v septembri mohla mat dekac v sebe. Takto budu mat casu na schvalenie cely mesiac 🙂

kukulik30
19. aug 2009

maju v tych poistovniach riadny chaos 😠 ...tak to je vazne sila...najprv chcu, potom nie...kto sa ma vyznat v tom 🙄

ixi
autor
19. aug 2009

ahojky splniecka 😀 😀 😀

kukulik30
19. aug 2009

ahoj ixi 😀 😀 😀 co nove?

zajacik...
19. aug 2009

Ahoj Ixi, kedy planujete dalsie IVF? Alebo este mate zmrzlinky na KET?

dafy
19. aug 2009

ahoj zajacik ja ked som bola na predoperacne tak tiez odomna chceli peniaze a ja ze preco,aj iny platia za to?ona ze nie .tak potom hovorim jej kde je problem a ona ze ale aj za IVF platite nie??a ja ze ano ale co ma to s tym spolocne a Dr.mi vravi tak aj nam treba zaplatit ze im to poistovna potom nepreplati .

ja som na nu pozerala jak puk a som jej povedala ze nic im nezaplatim ci som ina ci smrdim abo co ze odomna žiada peniaze len preto ze to predoperacne potrbujem na IVF 😠 keby som isla na nejaku inu operaciu tak v pohode no to uz je sila ze este aj takymto sposobom chcu zarobit na nestasti človeka no zurila som ale som sa nedala odbit.tak nakoniec po pol hodine ked obtelefonovala poistovnu 😠

dafy
19. aug 2009

ma zobrali som zabudla dopisat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre