Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dalida
19. máj 2010

Dobry den, splnieckovo 🙂
V prvom rade zdravim malu Alex. 🙂 Vitaj na svete, jezuliatko malicke. 😵 Marcelka, je nadherna. Prajem Vam obidvom vsetko vsetko dobro sveta.
Katy, mas pravdu. Aj ja mam pocit, ze to tu trosinku viazne. 😒 Musime sa rozhybat 😉
Pimma, drzim ti palce, nie len na rukach 😉
Stevka, z Kubka je uz velky chlap 🙂 A samozrejme z Hanky krasna babika 😵
Dievcata, myslim na Vas a vzdy zakuknem co tu mate nove... neprispievam casto, lebo ani nemam co... Pracujem, setrim peniazky a tuzim drzat v naruci babenko, tak ako vy. Niekedy je tuzba taka silna az ma to boli... 😔 Lubim svojho manzelika a mojim snom je mat raz od neho dietatko. Sny sa v splne plnia, ze? Tak dufam, ze to vyjde aj nam. 🙂

pimma
19. máj 2010

dalida... dakujem a podobne aj ja tebe drzim palce, nech sa ti splni sen co najskor 😉

marcelka82
19. máj 2010

Deny, aj ja by som rada kľud. Ale zase pre ten kľud v rodine... Tu sa to tak robí. A to môžem byť rada, že nám nechali aspoň 2 dni len pre nás. Je to blbý systém, ale čo už. Postavila som sa proti všetkým už s krstinami. Budú až 27.6. (mali byť do mesiaca). Teraz malej pestujem imunitu. Chodíme každý deň vonku. Dokonca som si dnes od pôrodu prvýkrát sadla. 😵

Dalidka ďakujeme veľmi pekne.

deny3
19. máj 2010

marcelka ja som ten kľud v rodine okašľala, isto ma poriadne poohovárali, ale je mi to jedno. Základ je pohoda mamičky a bábetka. A krstiny 😠 mm je z dediny, tak to tiež mali byť skoro, lebo inak vraj ani von nemôže a nikto sa na dieťa nemôže pozrieť a podobné hlúposti. Ale našťastie sa mi to podarilo uhrať až keď bol Kubko väčší, inak si neviem predstaviť, ako by to zvládol.
a pekné, že už vieš hopať 😀

pimma
20. máj 2010

baby, kde ste? 🙂
xeroma.. kedy bude ket? uz vies? 🙂

xeroma
20. máj 2010

Ahojček, pimma, v utorok. A ty sa ako cítiš? Si sama navrhla dr. že chceš 3 bublinky?

vevericka80
20. máj 2010

ahojte 🙂
pimma ty sa ako mas?

vevericka80
20. máj 2010

jeeej xeroma to sa uz blizi 🙂 drzim ti palce

xeroma
20. máj 2010

Veverička ďakujem. 🙂

pimma
21. máj 2010

xeroma, ja som chcela 3 uz pri 1. ivf, ale dr. ma prehovoril na 2 a nebolo z toho nic.teraz som opat chcela 3 a nemal nic proti.
vevericka... o chvilu idem na skusku, drzte palce. nechcem sa stresovat, aj ked skoro nic neviem. je mi to nejak 1dno 🙂

vevericka80
21. máj 2010

pimma - urcite uz mas po skuske 😵 ako dopadla?

katy2
21. máj 2010

V Reprofitackej teme jedna Kosicanka pisala spravu o Zajacikovi....:

Inak vám chcem napísať - dúfam, že sa Zajko na mňa neurazí, ale ak si niekto pamätáte na Zajka - sem tam zvykla písať aj k nám, skôr je splňáčka - tak včera sa jej narodil chlapček s mierami 2050g a 44cm - narodil sa o niečo skôr v 34tt, ale obidvaja sú v poriadku

Zajacik, strasne na vas myslim, gratulujem a drzim palce, aby bol drobec co najskor pri tebe..... 😵 😵 😵

deny3
21. máj 2010

zajko gratulujem 😵 😵 😵 a nech ste čo najskôr doma 🙂

pimma
22. máj 2010

vevericka, skuska dopadla lepsie,ako som si myslela 😵 hura. asi preto, ze som vobec nestresovala, ako zvyknem 😀
inak baby, som 4.den po kete a vobec nic necitim, ani prsia,ani brucho, nic. niekedy aj zabudnem, ze mam nieco v brusku. ale nechcem sa prilis sledovat, lebo kazda ma ine priznaky, resp. nema ziadne.
zajko.. gratulujem z celeho srdiecka, hlavne ze ste v poriadku 😵 😵 😵

steva
22. máj 2010

Zajko gratulujeme a prajeme vsetko dobre.myslime na vas a tesime sa fotecky.
Pozdravujeme vsetky,pimma silno drzime palce.

pimma
22. máj 2010

stevka.. d 🙂 a 🙂 k 🙂 u 🙂 j 🙂 e 🙂 m

rebeka33
22. máj 2010

Ahojte. Zajačik gratulujem a prajem veľa zdravíčka a čoskoro čakáme na výborné správičky.Hlavne ,že ste v poriadku. 😵 Ako sa má lenuliatko.?
Pozdravujem splniečka . 🙂

pimma
23. máj 2010

zelam vam peknu nedelu 🙂 co porabate? 🙂

dalida
24. máj 2010

Zajacik, moja zlata 😵 Prajem vsetko vsetko dobre 😵 Drzkajte sa obidvaja 😵 Posielam cmuk 😵
Katy, dakujeme za info. 😉
Pimma, blahozelam k zvladnutej skuske. Opatruj bublinky 😉

jajica
24. máj 2010

ahojte splniečka, jeeeej - čo to čítam, zajačik - gratulujeeeem a prajem hlavne veľa , veľa, veľa zdravíčka 😵 😵 😵

xeroma
24. máj 2010

pimma, kedy testuješ???? 😉

pimma
24. máj 2010

dalida.. si zlata, dakujem 🙂 este nejdes do dalsieho ivf/ket ? 😎
xeroma, dnes som len 6. den po, najskor az 10den,.. co bude piatok. ale uz mi z toho uplne sibe 😀 kazdy den pozeram do kalendara a niekolkokrat denne pocitam, ktory den so po vklade a pritom to velmi dobre viem. ako keby som chcela posunut cas, lebo sa neviem dockat 😀
xeroma.. ty ides zajtra na ket? kolko si das vlozit? budem ti silno drzat palce 🙂 ja som tam po vklade asi zadriemala, lebo ked prisla sestricka po mna a nieco hovorila, tak som nechapala, co tam robi a vobec neviem, co hovorila 😀

xeroma
24. máj 2010

Ahojček, pimma, áno idem zajtra. Neviem, ale ja som sa s dr. o tom predtým nebavila, tak predpokladám, že asi dve. Ale keď budú aj tri, nebudem sa hnevať 😀 Ešte nám ostalo 13 mrazákov, tak dúfam, že sa zlatíčka posnažia......

pimma
24. máj 2010

xeroma.... 13? tak to mate este dost 🙂 ale nech ti to vyjde teraz a ostatne budu pre surodenca 😉
mam podozrenie na prichod mrchy,.. objavila som 2 vyrazky na tvrari, ktore mi stale predznamenavaju ms ☹ ☹ ☹ hes hes mrcha jedna, 😠 😠 😠

katy2
25. máj 2010

@xeroma drzim palce a myslim na teba 🙂

@pimma drzim palce, nech sa bublinky snazia 😉 a prajem vela trpezlivosti v cakani na // 🙂

Pozdravujem vsetky 🙂

marcelka82
25. máj 2010

Zajacik prajem veľa veľa zdravíčka a šťastíčka malému zajkovi a šťastnej mamine. 😵 😵 😵

pimma
25. máj 2010

baby, ja viem, ze by som sa nemala prilis pozorovat a ze kazda mame ine tehu priznaky, ale mna nic neboli, nepicha.. ani prsia vobec necitim 😕
xeroma... tak ako si dopadla? pochval sa nam s bambulkami 🙂 🙂

pimma
25. máj 2010

katy... dakujem pekne, si zlatucka 🙂 🙂 potrebujem pozitivnu energiu 😵

xeroma
25. máj 2010

Ahojte, takže vložili mi dve bambule. Ale rozmrazili mi až sedem a z nich prežili iba tieto. Tak dúfam, že budú silné.
Pimma, a možno to budú baby, vieš že oni uberajú mamám na kráse 😀 Kedže máš tri, tak sa to môže prejavovať už aj po prvom týždni.... 😀 😀 😀 Katy ďakujem.

pimma
25. máj 2010

xeroma.. super, tie 2 bambulky urcite boli najsilnejsie a najlepsie, ked vydrzali.. . tak nech vydrzia este 9mesiacikov 😵 😵 pekne oddychuj aspon aspon dnes, zajtra... drziiiiiim palceeeee 😉
vyrazky mi zmizli a nove nie su 😀 asi som ich odohnala.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre