Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dolcevitta
4. máj 2009

Dik dafy..A lekar je aky?Lebo ja zatial chodim do gyncare ale mne sa nepaci pristup.....

dafy
4. máj 2009

sestricka je super zenska a lekar v pohode ale vela nenahovori .ale arogantny nie je

lyndus
4. máj 2009

jasperka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame, snad take nieco napisem aj ja zajtra 🙂 aj tak mas dost vysoke HCG, kolky den si po transfere?
dolcevitta doktor je trosku podivin 🙂 ale celkom sa mu dari a sestricku ma absolutne uuuuuuuuuuuuuuuzasnu, s tou budes v styku viac ako dokim 😀

dafy
4. máj 2009

a to kde je gyncare?

dafy
4. máj 2009

jasperka gratulujem tento mesiac je fakt plodny ja sa s toho asi zblaznim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nestiham sa pridat k vam 😀 😀 😀 😀 😀

dolcevitta
4. máj 2009

Gyncare je v Kosiciach,no takze lekari su rovnaky....Je tam dobra uspesnost?
Som akurat po KET-e zajtra mam ist na krv,testy mam negativne,ale mrcha este nedosla...
Jasperka gratulujem,musi to bit uzasny pocit

dafy
4. máj 2009

ixi aj ty ziiiiraš???same tehulky tak si v tom urcite aj ty 😀 😀 😀 😀 😀

lyndus
4. máj 2009

Gyncare je Herman? ci to je dalsie centrum? aj ja uz stem krvickuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

jajka27
4. máj 2009

jespera...gratulujééééééém,teším sa s Tebou a prajem si,aby Ťa aj ďalšie babule nasledovali. Opatruj sa 🙂 🙂 🙂

dafy
4. máj 2009

myslim ze uspesnost ma dobru ale jasne ze su aj take co sa im to nepodarilo.a ku komu chodis???

dafy
4. máj 2009

lyndus ved ty to mas uz vyhrate test mas pozitivny tak sa teskaj krvicka to uz len potvrdi

dafy
4. máj 2009

dolcevita mrcha ti zrejme dojde az po vysadeni liekov

dolcevitta
4. máj 2009

Gyncare je Herman,chodim knemu.No ale teraz su vsetky tehulky 😵 neuveritelne...
Iba ja nie,asi ☹

dafy
4. máj 2009

dolcevita nie si sama aj ja na to cakam mala som ist na KET ale mrcha meska uz 17dni 😠 😠 😠 😠

lyndus
4. máj 2009

dafy mno to pevne verim, uz sa neviem dockat zajtrajska 😀 pozerala si moj album, je tam aj dnesny test... sa mi zdalo, ze je ta ciarocka dnes o trosku svetlejsia, ale moze to byt seckym moznym 🙂 a mozno mam len paranoju 🙂

dafy
4. máj 2009

dolcevita a kolko ti vkladal??a kolko ich rozmrazoval?

dolcevitta
4. máj 2009

Dafy ja som po KET..

dolcevitta
4. máj 2009

🙂 2 rozmrazoval 2 vkladal

dafy
4. máj 2009

lyndus ty si opica sa ukludni 😀 😀 😀 😀 test je rovnaky ako predosly 😀 😀 😀 uz nepozeraj na testy bo zachvilu tam neuvidis ani jednu ciaru 😀 si tehula jak hrom

jespera
4. máj 2009

Dakujem vam krasne za blahozelania, doteraz som sa bala aby sa podarilo, a teraz sa bojim o to viac, aby sa nieco nestalo. ..
A dalsia tehulka zachvilu pribudne aj vevericka - len este je asi v praci....inac dnes bolo v splne tolko ludiiiiiiii, sme tam boli skoro ako sardinky.
Prajem vam, co najskor ///////////...verim ze sa nam to podari

dafy
4. máj 2009

dolcevita takze ti uz neostalo nic ?ze chces ist na IVF??
z dvoch mrazacikov ti prezili dve??to je super.aj ked sice sa to nepodarilo ale inym musia rozmrazit viac aby aspon dve ostali

dafy
4. máj 2009

jespera ved som sa nevedela dovolat od rana katastrofe dovolala som sa az o pol druhej

kukulik30
4. máj 2009

jepera..srdecne blahozelaaaaaaaaaam tehulka 😵 😀 to sa dalo cakat..hihi

kukulik30
4. máj 2009

jespera opravujem 🙂

dafy
4. máj 2009

ixi dnes som volala tak sestricka mi vravela ze mam ist k mojej gynekologicke si pichnut vyvolavacku ze vraj to nevadi pred KET.ale mam ist az vo stvrtok lebo v piatok nerobia aby som stihla prist na 1 az 3den lebo po vyvolavacke dojde mrcha do troch az styroch dni.

dafy
4. máj 2009

kde ste zase poutekali??

kukulik30
4. máj 2009

ahoj dafy, ja som tu na chvilku 🙂
takze ides na vyvolavacku? my ideme do Splnu v stredu, ani nevolam sestricke, ci su tam, lebo aj melisska ma vtedy ist, takze dr robi, nie je problem 😉

dafy
4. máj 2009

no tak to vyzera ze ano asi sa inac tej mrchy nedockam .ty mas s vyvolavackou skusenosti???

dafy
4. máj 2009

kukulik ty ides na dalsie IVF??nemas mrazene??

lyndus
4. máj 2009

dolcevita tak to mas dobre, ze ti 2 prezili rozmrazovanie... nam rozmrazovali az 5 a len 2 prezili...ale urcite budem teraz tehu 😀 dafy ze opica 😀 ale s tymi ciarkami mas pravdu, uz sa mi z nich miha pred ocami hehe 🙂 juj jasperka sa tesim 😀 dafy ja nemam moc dobru skusenost s vyvolavackou, mala som na utz cistu, tak som nemohla ist na insemi, ale ja mam anovulacny ciklus, takze nic prekvapive 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre