Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
12. máj 2009

dobru nocku a sladke snicky zajtra sa vecer mrknem 😉

dafy
12. máj 2009

kazdy sa venuje tym danym problemom ktore akurat ma.tu tužbu aj tak nikdy neskolis aj ked neviem s kym kazdym sa budes porovnavat.tuzba po dietati je velmi silna ved to vies darmo si budes hovorit ze iny su na tom horsie v mysli budes mat stale tu tuzbu 🙂

dafy
12. máj 2009

no prajem ti dost trpezlivosti na kolegine 😀 😀 😀

jajka27
12. máj 2009

dafy....ďakujem,viem že ste všetky so mnou...presne ako hovoríš,aj ja som bola zle naladená z tých všelijakých situácií, o kt.som tu čítavala,nevplývalo to na mňa dobre,ešte viac sa vo mne prehlboval strach a možno to niekedy nie je dobre vedieť všetko...lebo strach tehot.určite neprospieva ☹ ja už vlastne ani neviem,čo je dobre a čo zle 😒som z toho zmätená a hlavne zdrvená.
Do SPLNu som v podstate chodila celkom rada,bola to pre mňa výzva v niečo nové a hlavne veľká nádej...no nikto ma nepresvedčí,hoci sa tu o tom viackrát diskutovalo,že aj keď nepochybujem o profesionálnych kvalitách Dr.H,ale ako človek ma sklamal....trocha prívetivosti,iba štipka...jedinké milé slovíčko,malinké povzbudenie,aby sme zbytočne neboli v obavách o niečom,čo si možno len samé domýšľame....všetky to nepochybne potrebujeme pri tom všetkom,čo prežívame....veď to nezaberie toľko času,nie?
A čo sa týka mojej roboty?....veľmi ťažké...pred 3 mesiacmi som nastúpila po polročnej marodke do roboty,lebo som m.r.absolvovala dve operácie v priebehu 1,5 mesiaca a kolegyne,s ktorými som v kancelárii a ja som si myslela,že sú "kamarátky"tak sa zachovali tak...povedali,že mi nič nebolo a choroby som si len vymyslela,aby som pretiahla marodku,koľko za mňa museli robiť....pritom tam pracujem 21 rokov a nikdy som nemarodovala,keď som bola chorá,tak som to vyriešila dovolenkou,dva dni poležala alebo som chodila chorá do roboty.....celý proces IVF som riešila dovolenkami,takže ťažko je takým sprostaňam niečo vysvetľovať,čo ani nebudem. Nikto v robote nevedel,že som tehotná,čakala som,kým skončím v SPLNe a keď by som išla už za svojou gyn.tak by ma vypísala na rizikové.....a teraz tam aj zhnijem...jaká som nasratá...pardon za výraz ☹

jajka27
12. máj 2009

bože,to je toľko hodín? tak sa majte...všetkým pekné sníčky....ja som od zlosti drbla všetky lieky,kt.som doteraz poslušne a rituálne brala do šufľa komody,aby som ich nemala na očiach na stolíku a musím spratať aj také zlaté ponožtičky,kt.som pred 2 týždňami dostala od kolegyni na narodky,kt.jediná vedela,že som tehu,inak aj ona je tehotná a tešili sme sa,že budeme spolu na MD....a tie ponožtičky každý večer manželík pobozkal a pomojkal 🙂 papa

deny3
13. máj 2009

jajka27 - je mi strašne, keď som to čítala, nedá sa neplakať pri tom. Radšej nech nevyjde ET ako toto, máš pravdu, lekár je chladný, berie to ako na bežiacom páse, je to pre neho už len biznis.
Na kolegyne sa vyser, zober si pár dni voľna, vyplač sa, vyzúr sa, ako tak sa ti možno uľaví. A do KET musíš ísť s vierou, že sa to podarí, nesmieš to vzdávať hneď na začiatku, pozri sa na niektoré kočky, koľko to skúšajú a stále veria. Prajem veľa šťastia, isto sa to podarí.

kukulik30
13. máj 2009

Jajka...co som sa to docitala 😔 😔 😔 strasne mi je to luto... ☹ prajem ti dostatok vnutornej sily ist dalej a neobzerat sa a hlavne nevsimat si okolie v praci...bude to zrejme tazke...drzim ti palce ☹

kukulik30
13. máj 2009

a vsetkym zelam krasne slnecne rano..u nas teda je naozaj slnecne 😵

katy2
13. máj 2009

Dobre ranko...
jajka, je mi to strasne luto... nemam slov.... prajem ti velmi vela sily, aby si dokazala ist dalej napriek vsetkej beznadeji, ktoru prave teraz citis..... Myslim na teba.... 😔 😔 😔 my sme zazili to iste, ale nstastie sme cakali dve babenka, a to druhe bolo natolko silne ze vydrzalo.... ale tiez ma to strasne bolelo.... preto si viem aspon trochu predstavit, co prezivas 😔

piskota80
13. máj 2009

ahojte,
prišla som sa pozrieť, ako sa máte. No čítam len samé smutné veci ☹ ☹ ☹ jajka, je mi to nesmierne ľúto, viem čím prechádzaš, plakala som, keď som o tebe čítala 😔 😔 😔 Len sa prosím nevzdávaj, je to ťažké, klamať ti nebudem, ale dá sa to zvládnuť a opäť sa tešiť. Držím silno palce, aby to čo najskôr prebolelo. Mne to ale trvalo pol roka, a ani teraz nie som úplne fit, no túžba mať bábätko je silnejšia ako bolesť, a tak bojujem a verím, že sa o chvíľu pripojíš aj ty a na konci snaženia budeš držať v náručí vytúžené bábätko.

Bambuľky, ja idem dnes ku kaderníčke 🙂 🙂 🙂 nech sú moje bambuľky na mňa hrdé ako vyzerám. Podbruško bolí,ale menej no stále akoby mal prísť MS 😖 😖

dalida
13. máj 2009

Jajka, citam tvoje "riadky" a slzy mam na krajicku, pretoze viem co prezivas. Viacere sme si to tu prezili a... Budem ti velmi silno drzat palce, aby si sa z toho co najskor aj so svojou laskou spamatala. Posielam ti velky pozdrav a sillu prekonat tu neskutocnu bolest.

dalida
13. máj 2009

No, ani ja nemam dobre spravy. Na testiku bolo / Snazila som tam vidiet viac, ale manzel sa len rozosmial, pretrel si okale a hovori: "Laska moje, oci si idem vyocit, ale fakt tam nic nevidim alebo ukaz ukaz... su tam dokonca styri pasiky..."
S testovanim som nevydrzala a urobila som si ho vecer okolo 19tej.

dalida
13. máj 2009

Piskotka, aj ja by som potrebovala skocit ku kadernicke... Asi jej zavolam, nech ma vezme troska do parady. Snad mi to zlepsi naladu.

kukulik30
13. máj 2009

dalidka...tak to tam ani nic nemohlo byt, vecer je slaba koncentracia hcg a ty si este len na zaciatku, ranny moc treba, nie vecerny 😉 ved rano su ake slabe tieniky, ledvy viditelne ...este pockaj moja a potom uvidime// 😵

piskota80
13. máj 2009

ahoj dalidka,
urob si test ráno a nie večer o siedmej, si dnes len ôsmy deň a ráno je jeho koncentrácia vyššia ako večer. ráno si neskúšala.

pre všetky ubolené dušičky, jajka veľmi na a teba myslím

https://www.youtube.com/watch?v=IFVHliyGqBs
dalida
13. máj 2009

Dievcence, neberiem to ako konecnu verziu...., ale neviem ci chcem este testovat. Chcem, aby som mala este aspon aku taku silnu vieru..., ked pojdem na krvicku. Manzel bol vcera skvely... Mne bolo do placu, ale on... akosi to urobil tak, ze som smiala spolu s nim... Najma s tym testom... Ako sme ho skumali... pod lampou...

Piskotka, krasny song...

piskota80
13. máj 2009

jeden z mojich najobľúbenejších, stále si pri ňom poplačem.
Ale už musím ísť, idem ku tej kaderníčke, uvidíš dalidka, budš tehuľka, cítim to nejako v kostiach 😵 😵
potom sa ešte ozvem keď sa vrátim. Inak ty chodíš do práce alebo si doma?

kukulik30
13. máj 2009

dalidka, tak netestuj a hotovo a tes sa na krv 🙂

dalida
13. máj 2009

Som SZČO, pracujem domka ako administrator. Popritom mam TPP s firmou ako ekonom, flexibilny casik. Momentalne PN, oddychujem a ucim sa na statnice. 🙂

jespera
13. máj 2009

Ahoj Dalida, test si mala robit raaano - podla mna, aj ked tie testy hovoria ze kedykolvek cez den - predsa rano je HCG je najvyssie, a ked ho mas este male - vecer ho uz nemuselo byt tolko, aby to test zachytil.Podla mna si mala vydrzat do rana...

dalida
13. máj 2009

Kukulik, beriem ta za slovo. Asi uz len pockam na krv. 🙂

kukulik30
13. máj 2009

🙂

jaanulienka
13. máj 2009

Dobre ranko a pekny den vsetkym SPLNieckam. 😀

lyndus
13. máj 2009

ahojte babulky...dalidka, si ma normalne po tych smutnych spravach rozosmiala, mas simposa mangela 😀 a ak testnes, tak rano moja a 10 citlivost, dobre? 😉 😀

jaanulienka
13. máj 2009

ahoj lyndusik

jaanulienka
13. máj 2009

konecne sa niekto objavil 😀

jaanulienka
13. máj 2009

Lyndusik je to normalne ja sa citim uplne ako pred mrchou uz aj prsia pobolievaju a len cakam kedy zacnem spinit. Asi to nevyzera dobre co ☹ ?

lyndus
13. máj 2009

jaanulienka ajoj moja, kolko si po transfere? nemyslim, ze je to zle, su to aj priznaky tehu, ja sa citim rovnako 😀 trosku citlive prsia, brucho jak na mrchu 🙂

jaanulienka
13. máj 2009

no vo stvrtok som bola na transfer takze takze okrem stvrtka to je 6 den. Aj vcera aj dnes som merala BT a bola rovnaka 37,1

lyndus
13. máj 2009

mno ta zvysena teplota je dobry znak a aj to podbrusko a prsia zu dobry znak 🙂 vydrz este 2-3 dni a potom rano testni 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre