Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

petronelka77
14. júl 2009

Lyndus, ake tabletky si vysadila?

lyndus
14. júl 2009

peti Utros... Hredzi mi napisal do spravy, ze do 12TT brat 2x2, v 13TT 2x1 a v 14TT vysadit, takze uz mam klud 😀

petronelka77
14. júl 2009

aha, ja stale beriem utros 1x + duphaston 2x1, 23.7. idem na poradnu, tak by mi ich uz mohol vysadit 😉 .
A beries aj nejake vitaminy?

lyndus
14. júl 2009

peti ty chodis ku Hermanovi, ze? asi to mate trosku inac... beriem kyselinu listovu a GS Mamavit... viem ze predtym sa bral utrosk dlhsie, ale asik to Hredzi upravil 😀

jespera
14. júl 2009

Ty mas len 48 kg, tak to ti zavidim - chcela by som raz mat takuto vahu...🙂))

kukulik30
14. júl 2009

melisska, u nas je number 1 najmensi...ten je najteplejsi 😀

deny3
14. júl 2009

bez tabletiek je to už super, mne to liezlo na nervy, hlavne ten utrogestan večer, vtedy mám strašnu chuť, ale s tými tabletkami som mala blbý pocit.

melisska mobil mám , ale neviem z neho preniesť fotky do PC, nemám kábel a neviem či sa dá a ako aj cez bluetooth, ja som vyštudovala automátizáciu riadenia a do PC som riadny debil. Ale už sa chystáme kúpiť foťák, snáď do pôrodu ho kúpime. 😀 len sa neviem dohodnúť na cene, koľko do neho vraziť, ja tvrdím, že 100€ stačí, manžel si našiel niečo omnoho drahšie, ale to ja nesúhlasím.

petronelka77
14. júl 2009

Ano Lyndus, chodim k inemu, ale tiez beriem kyselinu listovu a femibion + od hematologicky zelezo.
Vcera som citala, ze dve kocky od Hermana cakaju po KET trojcata, jedno embryjko sa rozdelilo, vlozene boli 2.

lyndus
14. júl 2009

jespi, ja by som teda rada vazila viac, ale nech robim co robim, max som mala 53 kg na nasej svadbe a to som zrala jak jedno prasa hehehe 😀 tak se tesim, ze teraz priberiem aspon na 60 kg, to bude moja zivotna vaha 😀eny, ak som spravne pochopila, na co si mala vecer chut, tak my sme najprv poriesili chut a potom som dala tabletky 😀 mne to vadilo hlavne cez den, kazdu chvilku zo mna nieco tieklo 😖 tak som cela happy, ze uz mam klud 😀

kukulik30
14. júl 2009

petronelka, dve? ja viem o matelkovi a kto este? 😕

lyndus
14. júl 2009

mno ja som zas vcera citala v teme cakanie po transfere, ze babe vlozili dve, jedno sa vstrebalo a druhe sa rozdelilo, takze caka 1 vajecne dvojicky, dobra haluz hehehe... mno popravde ja soom vdacna, ze bude len jedno, moja sesterka je lekarka a stale mi opakuje, ze si ani nevieme predstavit, ake je riziko kazde tehu a porod hlavne pre zenu a s viacpocetnym tehu toto riziko stupa... pri dvojkach by som sa riadne bala a pri trojkach ani nehovorim... ja si to radsej pekne prezijem 3x tento nadherny tehu pocit 😀

kukulik30
14. júl 2009

hej lyndus, to som citala aj ja...to su ale zazraky, ze?...veru, je to velka zataz 😒

lyndus
14. júl 2009

hej hej kukulik, dobra sila, neuveritelne veci sa deju 😀 a neviem si ani predstavit tie fofry pri troch detickach... je to sice velmi pekne, ale vobec im nezavidim 😀

deny3
14. júl 2009

čítala som aj ja o trojčatách, mne dal Hredzák tri a tŕpla som, že čo ak sa uchytia všetky / ja naivka /, dvojčatá sa ešte dá, ale viac...
ja by som tehotenstvo až tak nádherným pocitom nenazývala, je síce nádherné cítiť to malé bábo v sebe, ale chodím do témy októbrovky a tam baby preberajú už pôrod a to my teda jedno nie je.

deny3
14. júl 2009

a robím pekné hrúbky "mi"

kukulik30
14. júl 2009

a ja teraz rozmyslam, ci nepoprosim vlozit tri ...kedze to b ude KET,a le neviem, ci bude suhlasit 😅

lyndus
14. júl 2009

mno prave som sa dovolala... kombinovane testy 1:937, dokina mi sice napisala, ze je to oki, ale vraj mam dojst na vysetrenie v 19-22TT, kedze som po KET... baby kolko ste mali vy? moze to byt vekom? mam 31 rokov, tak neviem 😒

kukulik30
14. júl 2009

deny ale tehotenstvo samo o sebe je nadherne, mat take tehu ako som mala pri Samkovi este raz...tak som stastny clovek...druha vec je porod, to teda nie je ziadna sranda, ja som ho mala tazky, ked si teraz na to spomeniem, tak mi beha mraz po chrbte a viem , ze uz budem stresovat pri dalsom, ak bude pretoze viem, co ma caka,....ale aj tak je to uuuzasne...aj napriek vsetkym bolestiam 😉

kukulik30
14. júl 2009

lyndus...pokoj, moze to byt kludne vekom...pojdes este raz a uvidis, bude to v poriadku 🙂

lyndus
14. júl 2009

mno sestricka vravela, ze je to v poriadku, ze hranicna hodnota je 1:350, tak dufam, ze to bude oki...
Peti, kolko si mala ty? v 16TT by mi to mal robit moj doki aj s utz, tak snad to bude dobre... juuuuuuuuj ma moc nepotesili teda...

dafy
14. júl 2009

ahojte vsetky akurat som bola v teme trojcatka a ako tak pozeram aj vy sa bavite o trojickach 😀 😀

kukulik30
14. júl 2009

daf, cauko...hej trojcata sa preberaju 😀

lyndus
14. júl 2009

dafy ahoj, ako moja, prazdninujete? 😉

dafy
14. júl 2009

lyndus hej prazdninujeme ale doma 😀 😀 pripravujem sa na stimulku trocha sa aj bojim 😒 predtym som strach nemala ale od kedy chodim na konika tak 😨

dafy
14. júl 2009

kukulik tak na kedy ti to vychadza??? 😀

dafy
14. júl 2009

kukulik ja tentoraz sa nedam odbit a chcem si dat vlozit 3 embrya urcite tak ako pri Emmke 😉

mima263
14. júl 2009

Ahojte 🙂
Koľko ste toho dnes popísali. 😕
Tie trojčiatka ma teda šokli. No neviem si to predstaviť 😅
Dnes sme trošku ponavštevovali lekárov, u mňa nenašli dôvod prečo tá teplota, mám len trošku zapálené hrdlo, ale aj tak som preventívne dostala 3 dňové antibiotiká.
Zajtra sa uvidí, či mi tie vajíčka vyberú, rozhodne Dr. podľa akt. stavu. No ale aj tak by ešte museli aj nejakí plavci prežiť, tak uvidíme, že čo.

dafy
14. júl 2009

na chvilku sa vzdialim mm ide domov tak im idem spravit kavicky 😎

kukulik30
14. júl 2009

dafy, teraz som nejaky 22. den cyklu..cakam na mrsku, dufam, ze nebude velmi meskat, snehuliacikovia ma uz cakaju 😀

mimka, super, tie trojdnove ATB su fajn, moja kmotra ich brala po odbere, lebo tiez troska pochorela a mohla ist kludne na ET a uz ma doma 6 mesacneho anjelika 😵 drzte sa , nech zajzra odber prebehne bez problemov 🙂

petronelka77
14. júl 2009

Kukulik..... Sonikah a Matelko cakaju trojciatka 🙂 .
Lyndus, ja som mala okolo 1001 a tiez je to skreslene vekom, mam 35, takze nebojkaj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre