Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
17. apr 2009

jespera, gratulujem k urodicke 😵 😵 😵

ixi
autor
17. apr 2009

ahojte splniecka 😎 😎 😎 tu leje ako sibnute 😠
jankyta aaaaahhhhhhhhhhhhhoojjjjjjjjjj chlapci su nadhernuckyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵
dalida super 😎 😎 a nevies ako robia na sviatok 1 maja?
jaspera gratulujem k vajkam 😎 😎 😎

deny3
17. apr 2009

ahojte! mesiac som tu nebola, mala som pokazené PC, takže teraz mám čo čítať, ale podľa poslednej strany tu vládne dobrá nálada, to je dobré.
ja som ok, keď sa naučím pracovať so scenerom, vložím aj nejaké fotky bábetka. Nakoniec mi zistili, že spočiatku som čakala dvojičky, asi v siedmom týždni to jedno vzdalo, ale to čo ostalo, je OK, dokonca nejaké dni dopredu.

ixi
autor
17. apr 2009

deny ahoj skoda ze to jedno vzdalo ale super ze to druhe je ok 😉

deny3
17. apr 2009

asi to tak malo byť, jedno má vačšiu šancu. Ale ty ixinka si dávaš nejak načas, kedy bude ďalší pokus?

ixi
autor
17. apr 2009

preco? teraz stimulujem na 2 KET

ixi
autor
17. apr 2009

kde ste vsetci? 😕

deny3
17. apr 2009

no lebo o bábo sa pokúšaš už dlho, ale nemyslím to v zlom, budem ti držať palce.
Mne to vyšlo na prvý pokus, tak keď čítam, koľko pokusov majú niektoré kočky za sebou a nič, tak mi je to tak ľúto a obdivujem to, mňa psychicky zlomil aj neúspech pri IUI.

ixi
autor
17. apr 2009

no ved co mam robit skusam ivf skoncilo Ma a 1 Ket nic tak idem na dalsi

ixi
autor
17. apr 2009

teraz uz isto otehotniem lebo to inak nezvladnem ☹ ale ja viem ze trez budem tehu 🤐 😵 🤐

deny3
17. apr 2009

jasné, že budeš 🙂 🙂 🙂

ixi
autor
17. apr 2009

ani nevies co by som zato dala ja tak tuzim po babetku je to tazke.......

taella
17. apr 2009

ahojte ,
jankita ahoj , pekne že si opäť medzi nás zavítala 😀 ale úplne ťa viem pochopiť , mám doma to isté 😖
hredzák býva na KVP 😉
my zajtra krstíme , tak sa už teším.
Všetky vás pozdravujem a prajem pekný víkend ( aj keď vyzerá , že bude upršaný ☹ 😠 )

jespera
18. apr 2009

Ahojte,

dakujem vsetkym...zatial to nevnimam ako za uspech, - ten bude o dva tyzdne, ak nejaky vobec bude..
Prenos bude v pondelok, ked som bola po narkoze za doktorom, vravel ze poobede sa budu oplodnovat, ze teraz dozrievaju ci co...je to standardne?
A trosku tomu nerozumiem - napr. ty Vevericka si mala odber v stvrtok a ides na prenos v pondelok, a ja co som mala odber vcera tiez idem v pondelok.. Ako to?
Inac to brucho ma stale dost boli - citim sa akoby som tyzden nebola na wc.., pijem aj alchemilku, ale chodim ako....len sa flakam po dome
Vevericka a ty mas prist na kolku v pondelok? A treba nieco specialne brat na ten prenos, okrem eur 😉 ..

vevericka80
18. apr 2009

ahoj jespera....ja mam prist na jedenastu a nic specialne si nemas brat 🙂 inac aj ja mam este stale opuchnute brucho a mam pocit akoby som bola plna plynov 🙂

jespera
18. apr 2009

no super.Takze mozem cakat ze v nedelu este budem chodit ako v 4 mesiaci, a v pondelok uz na prenos... Nie je to zvlastne - ze najprv nam to tam vsetko daju hore nohami, a potom cakajme na pozitivny vysledok... Ale aj tak nerozumiem tomu - preco ja idem uz v pondelok ... 😒

vevericka80
18. apr 2009

tak to ti neviem povedat

katy2
18. apr 2009

ahojte 🙂
taellka, gratulujem ku krstu 😵 krstite na Terase?
jespera, klud, vsetko je v poriadku.... prenos mas v standardnom case.... to len ked odber vyjde na stvrtok, tak prenos robia v pondelok, lebo v nedelu nepracuju....my sme to mali tak isto.... hlavne nestresuj... dr. to ma dobre premyslene a odskusane, neboj 🙂

jespera
18. apr 2009

Katy, ved hej, ja viem. A tomu jednemu verim - robi to ako na pase, tak verim ze vie co robi.

katy2
18. apr 2009

inak, ked je odber v pondelok, tak transfer je uz v stredu... a vsetko je v poriadku... tak sa hlavne nad tym nevzrusuj a hlavne doveruj 😉

zuzana.dry
18. apr 2009

Dobre vikendove ranko...opat slnecne... 🙂
Zdravim vsetky.... 😉 a drzim palce stimulantkam..

zuzana.dry
18. apr 2009

Katy, odkedy si mala brat magnezium?

melisska
18. apr 2009

Ahojte babulky,
katy ma pravdu s transferom, ale ja uvazujem silne nad PK, ze si nechame embryjka tak 5 dni vyvyjat a nech ostanu len tie najsilnejsie, este uvidim co mi povie doki a samozrejme kolko bude vajicok..

prajem vem prijemny vikend 🙂

ixi
autor
18. apr 2009

ahojte splniecka 😵 😵 😵 my sme boli v SNV na nakup a vecer do nocnej 😉

ixi
autor
18. apr 2009

taelka zlaticka su nadherne 😵 😵 😵 blahozelam ku krstu

katy2
18. apr 2009

zuzka, ja beriem magne B6 asi od nejakeho 20tt... neskor som pridala aj sumive magnezko... a aj tak mi strasne casto tvrdne brucho..... ☹

ixi
autor
18. apr 2009

ahoj katynka 🙂 🙂 🙂 ako sa dnes s hanickou mate?

katy2
18. apr 2009

ahoj, ixi 🙂
mame sa v medziach normy.... mala je aktivna, stale kopka, vzdy jej vytrca z bruska nejaka cast tela... je to komicke 😵 ale dost mi tvrdne brusko, ked stojim... ked si sadnem, je to dobre.... ale to patri k tomu... uz sa nam to krati..... o 2 mesiace bude hanka s nami 😵

jespera
18. apr 2009

Ahojte,
po prenose ste isli na PN - ale klasika do prace? A keby ze PN - dava ju Hredzak, aleb obvodny gyn.?

ixi
autor
18. apr 2009

jaspera ahoj ja som bola na pn a dala mi ju moja gynekologicka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre