Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
22. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeej tak to mas milu dokinu, bezne to nechcu robit...a kedy bude mat vysledky? Inac si mohla ist uz dnes do centra podla mna na krvicku, ked neni si z Ke, aby si nemusela zase chodit v piatok 😉

sobka
22. júl 2009

Ked to bude dobre, rada pojdem, chápes? nerobí mi to problém a ked nie, tak proste nepojdem☹

lyndus
22. júl 2009

sak jasne ze ano 😀 urcite to bude fajn 😉 a kedy budes mat vysledok?

sobka
22. júl 2009

Aj ty si Lyndus bola taká nervozna, že zase príde ta zlá sprava? Alebo si verila, asi si si test robila...hm, co? bola si na to pripravená...toto je moje 2et a 2 ket mám za sebou tiež negat...tak už nejak prestávam veriť, že sa tej spravy raz dockám. Mám strasne zlatu doktrorku, vravela, že mi zavolá, už mešká....tak asi sa chce pripraviť na to, ako mi to povie, hm ☹ alebo 😉

lyndus
22. júl 2009

jojojooooooooooooooooooj, ja som bola nervna az hruza, a dievcata tu ma nahovorili, aby som volala uz o jednej 😀 a neskusis jej zavolat ty? mozno uz ma vysledky, len nema cas 😉

lyndus
22. júl 2009

ja som si normalne lahla spat,a by mi rychlejsie ubehol cas a snivalo sa mi, ze mi sestricka povedala, ze niesom tehu a to som mala 4 pozit. testy 😀

sobka
22. júl 2009

asi som mla testnut aj ja a bola by som to vedela hned! cakanie na telefon ma zabíja. Nechcem jej volať, bojim sa...

lyndus
22. júl 2009

mno verim ze sa bojis, ale ja by som takoj volala 😀

sobka
22. júl 2009

Vydržím este pol hodinu. a zavolám...

lyndus
22. júl 2009

mno volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj mojko, urcite to bude oki 🙂

mimusa4
22. júl 2009

no ako to vyzerá?

sobka
22. júl 2009

tAK je to negatívne, uplne 😢

lyndus
22. júl 2009

to vazne??? juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj moja to mi je vazne velmi velmi luto 😢 😢 😢

mimusa4
22. júl 2009

ach joo.. ☹ 😔

petronelka77
22. júl 2009

To mi je luto Sobka 😔

sobka
22. júl 2009

Ja už neviem,kde može byť chyba, nechápem to...neverím, že dalsie ket vyjde...akoby to ani namalo prísť. Som zakliata

mima263
22. júl 2009

sobka aj mne je to hrozne ľúto. Verila som, že áno 😔

zajacik...
22. júl 2009

Sobka je mi to velmi luto... ☹ Drzkaj sa, nech to cim skor preboli ale hlavne nehc sa cim skor stane zazrak aby si bola tehulka.
Mima nech ta z prace neotravuju, ja som tiez po ET bola doma 2 tyzdne. Nedvihaj im telefon a hotovo 😅
Ahojte ostatne SPLNiecka 😵
Mimusa ty tu davas krasne tehuvirusiky, tie dnesne // sa mi mooooc pacili 😉

melisska
22. júl 2009

ahojte 🙂
sobka hlavku hore, raz sa ti to podari 😉 ver tomu a po mojich skusenostiach radsej teraz negativne ako by to malo skoncit do 12tt 😉 budes tehulka nebojkaj 😉 🙂
mimuska naozaj krasne tehuvirusiky ty nasa splnieckovska tehuumalkyňa 😀
pozdravujem vas vssssssssssssssetky a cmuk 🙂

jespera
22. júl 2009

Ahojte,
Sobka - je mi to luto, a nehovor ze si zakliata, skus to predychat...

katy2
22. júl 2009

Ahojte 🙂
sobka, je mi to luto, ale nevzdavaj to.... treba trpezlivo skusat... raz sa to podarit musi.... Prajem ti vela sily ist dalej....

my sme boli dnes na poradni, mame uz 4850g - od porodu mala pribrala 1200g... Uz je co nosit 😉 A meria 57cm, teda vyrastla 8 cm....
Zajtra ideme na plucne, budu jej prepichovat a cistit ranku po ockovani na rucke, lebo zahnisala a obera sa..... 😔 😔 😔 to bude placu.....

majte sa krasne a myslim na vsetky.... 🙂

sobka
22. júl 2009

Dakujem, ste moje hviezdičky 🙂 Stále si namýšlam, že sa stroj akosi zblaznil a že v piatok by ta krv mohla byť pozitívna. Neverím, že ked teraz mi to nevyšlo pri čerstvých embryjkách, že KET mi vyjde. V tom som akasi pesimistka. Možno, keby som to už nezažila, inak by som to vnímala. Dievcence, tu okrem KUKULIK vysiel niekomi KET po negat.ET? NO? Asi nikomu, alebo len maminám, ktoré už babo maju. Neviem sa z toho akosi dostat, také sme mali plány. Drahý ma vezme na dovolenku, možno nachvilu zabudnem, ale sakra tá nespravodlivosť. Dnes mi kamoska povedala, že je tehu a to ani neplánovala, tak je to zas paradox...ako to iným vychádza. Verím, že nám vsetkým to určite raz vyjde, ale keby som vedela, že o rok, tak sa netrápim a pojdem skusiť až o rok, ale nik mi to nepovie, musime skusať a dufať...ja vela mrazacikov nemám (4), takže ani pokusov, najrdsej by som isla rovno na 3IVF. Asi sme mali velku pauzu, aj ked nechtiac , ale tak nám to (bolo to 11mesiacov ) vyšlo, kým sme vsetko pobehali a absolvovali. mali sme ist hned po poslednom KET (ten bol v januári) ...no, hlavne hlavu hore, musela som sa vykecať, prepáčte, nebudem hladat vinníkov, ale ocakávať dobré správy, hm 😉 Aspon od vas nech čítam pozitívne správičky..., to ma velmi nastartuje a povzbudí."Mysli pozitívne a veci sa budu vyvíjať pozitívne", tak hovoril náš dedo, cmuk...vsetkých vas pozdravujem a užívajte si leta...je krásne , horuce...pa

zajacik...
22. júl 2009

Sobka krasne si to cele napisala 🙂
Katy Hanicke zajtra drzkam palceky nech ju to co najmenej bolka, babulku malinku, teda uz velku, ked tak krasne rastiete 🙂
Melisska ahooj 🙂
Vsetkym vam prajem dobru nocku a sladke snicky a nech sa nam vsetkym coskoro splni ten nas najvacsi spolocny sen - mat zdrave babatko 😵

lulockka
22. júl 2009

Ahojte Sobka je mi to hrozne ľúto. ☹ Všetkým prajem krásnu dobrú noc.

mima263
23. júl 2009

Dobré ránko všetkým 🙂
Dnes bude poriadne horúci deň.

dalida
23. júl 2009

Dobre ranko, splnieckovo. 🙂
Sobka, ☹ 😢 😔 No, nevzdavaj sa pri kete. Aj mne ket "vysiel" a vyzerala to nadejne, ak by... 😔 Pevne verim, ze aj tebe to vyjde, len nenechavaj dlhu pauzu. Teraz je telo viac "nadopovane" hormonmi tak je vacsia pravdepodobnost, ze to vyjde. 😉 To ti vychadza tak akurat na september. 🙂

Babmulky, mne konecne dorazila mrska. Okolo 13tej budem volat do splnu. 🙂

dalida
23. júl 2009

Katy, len sa s Hanickou drzte. Moja zlata, poplace si, chudatko. 😔 No, s tou vahou je Hanicka uz taky maly macik. 😵

steva
23. júl 2009

Dobre ranko Splniecka 😵
Sobka je mi to luto,ale krasne si to napisala.Myslim,ze tvoj dedko ma pravdu v tom co hovoril.Ja verim ze kazda z vas raz bude ststnou maminkou.Aj ked je smutne ze si toho musime tolko preskakat.
Katy Hanicka krasne rastie 😵 Drzime jej na dnes palce.urcite bude statocna.
Dalida gratulujem k mrske a dufam ze je na nejaky cas posledna. 😉

zajacik...
23. júl 2009

Dalidka super ze mrska dorazila 🙂 A ty uz mas decapeptyl pichnuty? Tak to potom stihate do dovolenky v SPLNe, nie? 🙂
Inak pre vsetky, ak by ste nahodou nevedeli, dovolenka v SPLNe je od 17.8.-6.9., teda 3 tyzdne.
Stevi ahoj 🙂
Zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

lyndus
23. júl 2009

ahojte babulky, krasny slnecny dnik vam zelam... dnes ma byt zas horuco, snad to prezijeme 😀 za chvilku zavolam mojmu gyndosovi, nech dohodnem poradnu a utz na buduci tyzden, uz som na chrustika riadne zvedava 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre