Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
28. júl 2009

dobré ránko 😀
tie horúčavy začínajú zase, hrôza, len sledujem teplomer ako to stúpa 😝
raňajky, papáme:
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :
😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 :

steva
28. júl 2009

Dobre ranko Splniecka 😵 😵 😵 😵 😵

steva
28. júl 2009

este som chcela pisat dalej.
Dakujeme,Jakubko nam robi velku radost a naozaj je na zjedenie.ja erim ze sa vsetky dockate takychto drobcov 😵
Deny ty to mas uz za par. 😉

mimusa4
28. júl 2009

čafte...
deny tak to sú ale riadne sýte raňajky 😀 😀 😀 😀

tak príprava na desiatu, niečo ľahšie, napr. jogurtové ....... s kúskami ovocia 😀

tttttttttttttt 😀ttttttttttttttttttt 😀tttttttttttttttt 😵tttttttttttttttttt 😉ttttttttttttttttttttttttt 🙂
tttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀tttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵tttttttttttttttttttttttttttttttt 😎 😎 😎 😎tttttttttttttttttttttttttttttttt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂tttt

smajlíky sú kúsky ovocia 😵

lyndus
28. júl 2009

a ja posielam lahke predjedlo k obediku 😀 😀 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

lyndus
28. júl 2009

juj babule, strasne ma teraz bolieva hlava, mozno je to aj z toho tepla az tak, ze ma boli koza na hlave...ako ked mate po dlhom case vlasy stiahnute gumkou a ked ich uvolnite, boli vas koza na hlave 😒 hruza ☹ a Deny mas pravdu, horucavy su tu zas...
Dalidka veru, posledne vianoce ber fazulky, ak sa nerozhodne dorazit skor 😀 😀 😀

zajacik...
28. júl 2009

Jeeej vidim ze tu sa dnes podavaju ranajky aj desiata bohate na TTTT-vitaminy, no tak to si daaaaam 😵 😵 😵
Stevca Jakubko je ozaj na zjedenie 🙂
Lyndus nebola si vcera podvecer v Starom Meste? Videla som podobnu babulky ako ty (teda len z fotky v pase ta "poznam") -ona mala take tricko ruzovocervenej farby a 3/4 nohavice hnede, on mal oranzove tricko. Ale ak si to aj nebola ty (co by bola velka nahoda), tak aspon som na teba myslela 😀

Ahojte SPLNieckovo 🙂

lyndus
28. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej zajacik, zlata si, ze si na mna myslela, ale isto som to nebola ja, sedela som zalezena doma, strasne ma hlava bolela 😒 a neznasam ruzovu 😀 moj mangel zboznuje oranzovu, tak s tym chlopakom by to mozno aj slo, ale ten moj sedel vcera solidarne somnou doma 😀 😀 😀

zajacik...
28. júl 2009

Lyndus tak potom si to nebola ty 😀 😀 A ja mam ruzovu farbu veeelmi rada 🙂

lyndus
28. júl 2009

zajacik vazne? ja vobec, to je asi jedina farba, co voooooooooooooobec nemusim 😀 hrozim sa toho, ze budeme mat malu princeznu a a secia jej budu kupovat ruzove veci 😀

mima263
28. júl 2009

ahojte babule, máte pravdu, že som skoro testovala
Dnes už konečne ordinoval aj môj Dr., takže práca sa nekoná. Tie bolesti, čo mám, to je OHSS - obrovské vaječníky - neviem či som dobre rozumela ale jeden má tuším až 16 cm 😨 , ten druhý o trochu menší. Mám v nich veľa malých cýst a jednu asi 35 mm. No a sliznica 12 mm 🙄
Neviete niekto čo bude ďalej, ako sa to bude liečiť?
Dr. čaká už len na výsledky z krvi (dnes mi ju zobrali aj keď je len 8. deň) a chce to riešiť 😨

lyndus
28. júl 2009

juj mima, to mi je luto, hlavne vela pi, voda voda voda, to je zaklad, aspon 3l denne, najlepsie Fatra a papaj slane, nic ine ti neviem bohuzial poradit...
ja mam dnes nejaky splyn, neviem cim to moze byt ☹

zajacik...
28. júl 2009

Mima tak drzkam palceky na krvicku, hoci je skoro, ale nech je tak hcg 🙂 Babuly tu spominali ze ked je OHSS tak to zvysuje sancu otehulkovania 🙂

Lyndus s tou ruzovou to myslim uplne vazne 🙂 A tebe prajem chlapceka nech nemusis pozerat na ruzove vecicky 😵

lyndus
28. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej zajacik si zlatucka, aj mi si budeme zelat chlapceka 😀 mno uvidime, ako to dopadne 😀

kukulik30
28. júl 2009

ahojte 🙂
Mima...to je ale dobre znamenie, ze OHSS pretrvava... neboj nasadia ti nejake lieciky na riedenie krvi prav depodobne, aby sa predislo tromboze, mozno nejake infuzky...a prajem, ti , nech sa dnes uz ukaze aj hcg 😵 a stare zname heslo pit pit pit...smaozrejme vodu a Fatru 😀 a sledovat si aj cikanie...alebo si to zapisuj 😉 kolko pijes a kolko cikas / pekne do flase ..ja som to tak musela roboit v nemocke pri OHSS/

lyndus...ta hlava teda dokaze pokazit den ☹ to ma mrzi a pijes dost? lyndus ak bude nahodou dievcatko, aj tak budes kupovat ruzove, lebo to jednoducho k tomu ide a tie dievcenske ruzove vecicky su take rozkosne/ ta taka jemna ruzova...ta je suprova/...a hlavne nech je babo zdrave 😉co tam po ruzovej, alebo budes zhanat ine farby ako napr. tyrkysova, zelenkava, zlta 😀

zajko ahojcek 😵

lyndus
28. júl 2009

kukulik ahojcek 🙂 sak jasne ze budem kupovat ruzovu, co ine mi aj ostane, ked v obchode maju zvacsa modru a ruzovu 😀 az na par vynimiek 😀 veru veru, nech je krpcek ok a secko bude v pohodke... vo stvrtok idem do poradne a na utz, tak sa tesim ze uvidim malinke 😀
ozaj, Petronelka mala ist vcera do poradne, ze? ktovie ako dopadla 😕

zajacik...
28. júl 2009

Kukulik cau 😀

petronelka77
28. júl 2009

Ahojte Spliecka 🙂 .
Lyndus, bola som vcera na poradni, zobrali mi krv a robil aj UTZ, takze som videla aj mimco. Vsetko vyzera byt zatial v poriadku.Uz sa cele ani nezmesti na fotku, ma okolo 15cm 😉 .
Ale poistovna hradi len 3UTZ za tehu, takze tento som si platila.
A ty sa ako citis? Ta hlava, to je neprijemne, hlavne vela pi a bud v tmavsej miestnosti. Este grckas 😉 ?
Kedy ides na poradnu?
Mimka, drzim palce, nech je to len pozitivne a OHSS co najskor prejde.

kukulik30
28. júl 2009

petronelka, to je dobre, ze je vsetko ok 🙂

lyndus
28. júl 2009

ahoj Peti, to je super, ze je secko ok, ja idem do poradne vo stvrtok, bude aj UTZ, tak sa tesim 😀 inac som este nepocula, zeby sa u tvojho gyndosa platilo za utz a ako vedel, ze uz si mala 3? a kolko si platila? fakt cudne... uz skoro negrciam, len ma sem tam vynadrapuje a nemozem este jest secko, co by som rada 🙂 uz by sa to krpate mohlo zacat chovat slusne 🙂 a co ty, este ti je spatne?

mima263
28. júl 2009

petronelka super 😉
a inak som aj ja dnes platila za uzv - 10 eur, či koľko
petronelka nechodíš ty náhodou na poštovú?

petronelka77
28. júl 2009

Dakujem Kukulik, Lyndus, Mima 😉 .
Platila som aj s fotkou necelych 21 eur. Hovoril, ze poistovna plati v 12-om, 20-om a neviem este v ktorom tyzdni za UTZ, ale vsetko ostatne si pacientka plati sama...no....
Lyndus, este mi byva obcas divne, ale lepsie ako na zaciatku. Maso, sunku, jogurty, syry, nemozem ani citit, najradsej mam kapustnicu.
Drzim palce na stvrtok 😉

zajacik...
28. júl 2009

Petronelka som rada ze ste v poriadku 😵
Mima a ty chodis na Postovu? Ja tiez, ale ja k Nagyovi a ty asi k Matyiovi, ci aj ty k Nagyovi?

pepppe1
28. júl 2009

ahojte babulky😀 dufam,ze nas pekne trafia tie tehu virusiky: 😀

dalida
28. júl 2009

Dobre popoludnie, splnieckovo. 🙂 Vsetky vas zdraviiiiim. 🙂
Mimka, 16 cm vajecnik??? 😕 To je teda sila. Ja som pri 10cm skoncila v nemocke, bo som zacala grckat a prestala cikat. 😒 Tehotenstvo je pri OHSS veeeeeelmi iste. 😉 Drzim vsetky palceky. 😉
A nie je ti zle? Cikas??? Pijes???

dalida
28. júl 2009

A cikanim a pitim vodicky mam rovnake skusenosti z nemocky ako Kukulik. Kukulik, viem, ze niektore zienky OHSS prekonaju doma, ale ja som problem mala... kvoli cikaniu a vracaniu, preto som tam skoncila. 😔 Ako to bolo s tebou? Preco si skoncila v nemocke? A este mam otazocku ohladom infuzii a tak... Da sa to poriesit aj ambulantne? Nemusis preto ostat v nemocke?

mima263
28. júl 2009

zajacik ja k Matyiovi 😎
dalida, ja aj pijem, aj čúrať môžem, len mi je stále na vracanie a vaječníky statočne bolia, dnes dokonca viac ako obvykle. Tie bolesti mám už od 11 júla. Tak si asi viete predstaviť, čo je to za "radosť".
Dr. dnes povedal, že už videl aj horšie. Ale vôbec nič mi nedal.
Tak dúfam, že vie čo robí 😕

zajacik...
28. júl 2009

Mima tak len pi a cikaj a papaj slane ako ti tu zienky radili aby si neskoncila v nemocke 🙂 A kedy budes vediet vysledky krvicky?

zajacik...
28. júl 2009

Pepppe vitaj, tiez chodis do SPLNu? Ako dlho a co uz mas za sebou?

jespera
28. júl 2009

Ahojte, zdravim vsetky
Lyndus - Peti - co sa tyka tych ultraz., ja to mam asi opat specialne - mne doktorka robi ultraz. pri kazdej poradni a kazdy ultraz. si platim, a kebyze som mala muzicka pri sebe - tak plati rovnaku ciastku ako ja, pritom sa len pozera - dobre nie? Robili uz aj mne vsetky tie vysetrenia z krvi - downov, atd....a vsetko je ok, tak sa tesim..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre