Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
24. sep 2009

ahojte kocky tak uz som konecne zacala spinit zajtra robia v splne?

ixi
autor
24. sep 2009

a ked dostanem az zuajtra mozem ist do splnu v pondelok?

jajica
24. sep 2009

Ahoj ixi, mne sestrička stále vravela, že ked dostanem v piatok a nestíham prísť, tak mám prísť v pondelok. A teraz som dostala vo štvrtok a prišla som až v pondelok /v piatok nerobili/ a bolo to ok. Ale ja sa chystám na KET. Takže si myslím, že ked dostaneš zajtra, kludne stačí prísť v pondelok 🙂

lenuliatko
24. sep 2009

Ahojte splniečka 🙂
Ixi, aj ja idem v pondelok 😉

lenuliatko
24. sep 2009

Katy, ďakujem za všetky stimulantky za držanie palcov, aspoň si s nami pospomínaš na vlastnú stimulku. Veru, ako to ubehlo a pokladík ti už spí doma v postieľke 😵 A na veľkú noc budeme my tehule pupkaté a budeme zas držať palce tebe, aj Tinuške, aj všetkým ostatným 😉

dafy
24. sep 2009

ahojte dievcata
tak ako tak citam skoro vsetky budete naraz Ketovat 😀 😀 😀 tak silno drzim palecky
ja som tiez pred mrchou ale na Ket nejdem namam na to uz sil dalsie sklamanie by som uz asi nezniesla.aj ked v kutiku duse chcem ist ale nema to zmysel pri dvoch bublinkach 😒

dafy
24. sep 2009

mozno keby ste mali vsetky foto v pase tak by ste sa aj spoznali nie?? 😀 😀 😀

dafy
24. sep 2009

neviete niekto kolko sa plati za IVF ako samoplatca???to ja len tak informativne keby som raz chcela .lepsie povedane velmi by som chcela ale kedy si na to nasporim neviem 😝

lenuliatko
24. sep 2009

Ahoj Dafy, určite tam tie dve bublinky nenecháš. Ak sa na to teraz necítiš, daj sa dokopy a šup na to 😉 len im ver, možno práve tieto budú tie pravé.
A hej, škoda, že niektoré nemajú foto, ale mnohé sme sa sa už v SPLNe spoznali.

lenuliatko
24. sep 2009

Dafy, dúfam, že nič zlé neurobím ak spomeniem, že Tina ide ako samoplatca. Vyjde ju to cca 1500€. Skús sa jej popýtať. Alebo skúsiť v Brne nativ IVF s minimálnou stimulkou, tam to nakompletko vyjde približne ako IVF u nás hradené poisťovňou.

zdeja
24. sep 2009

kika 79 ...dakujemmmm
ved sme si volali a zajtra bojujeme spolu 😅

dalida
24. sep 2009

Dobre popoludnie, kocendy. 😉 Uz som po odbere... Necitim sa moc fajn, ale dolezite je, ze mozem cikat a pit vodicku... Dufam, ze sa to u mna cele prefiltruje a budem moct ist na transfer.

dalida
24. sep 2009

Odkedy som prisla domov tak som hajkala. AJ teraz som este otapena... ☹ Idem si lazkat. Myslim na vas. Drzkajte sa a slubujem, ze uz pridem na pokec... 🙂

jajica
24. sep 2009

Dalidka gratulujem 😵 a koľko , že ich bolo??

kukulik30
24. sep 2009

ahojte 🙂
zdeja vsetko naj naj naj k meninkam dodatocne a k narodeninam 😵 😵 😵 a hlavne splnenie toho najvacsieho sna 🤐
zajko, v Splne sme boli vcera prvi 😀 nikde ani zive duse, dokonca mali este zamknute...takze fajn, rychle to bolo, papam uz estrimax a 30. 9. v stredu idem opat na USG 😉
dalidka, tak uz mas po 🙂 super a kolko?
dafy, verim, ze bublinky su tie prave, ver i aj ty 😉

zdeja
24. sep 2009

kukulik30- dakujem za blahozelanie.......keby sa fakt plnili tie sny co si clovek na narodky tak velmi praje.....milacik mi doniesol krasnu kyticu-este viac som sa zalubila 😅

kukulik30
24. sep 2009

zdeja, neboj....na to dobre, teda najlepsie sa vzdy dlho caka 😵 😵 😵

zdeja
24. sep 2009

ved ja viem dlho som cakala aj na polovicku.....uvidime co bude zajtra, mam fajn pocit aspon to a troska aj strach

kukulik30
24. sep 2009

to je vyborne, ze si tak pozitivne naladena 😵 to sa bude fajne budu fajen zahryzkavat embryjka 😉

dalida
24. sep 2009

Bambulky, 21.

zdeja
24. sep 2009

xixixixilen nech sa zahryznuu ....idem pa , mam tu gratulantov

dalida
24. sep 2009

Ktoze to tu dnes oslavuje? 🙂 Zdeja, vsetko naj sveta... 😉 😵

kukulik30
24. sep 2009

ju, ako som skomolila vetu, az teraz som precitala 😀 ale zdeja pochopila si asi, ze? 😀

zajacik...
24. sep 2009

Dalidka krasna urodicka 🙂
Kukulik to je dobre ze ste boli prvi, ja som tam v pondelok prisla na 7,30 hod a uz bola plna cakaren 🙄

zajacik...
24. sep 2009

Zdeja, Kika, na zajtra drzkam palceky, to uz budete mat babiky v brusku 😵

jespera
24. sep 2009

Baby zajtra Vam drzim palce, Zdeji tak to ti Hredzi da super darcek..

jajica
24. sep 2009

Aj ja sa pripájam 🙂 , Zdeja ,Kika tfuj, tfuj, tfuj 😵 😵 😵

kika79
24. sep 2009

Dakujem pekne Zajacik. Dufam, ze nam to vyjde, samozrejme nielen nam dvom, ale nam vsetkym snž 🙂

zdeja
24. sep 2009

dievcatka zlatunke ......ste tej naj hviezdicky na svete 🤐

tomka12
25. sep 2009

Zdeja, Kika, drzte sa zienky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre