Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
21. okt 2009

ahojte prišla som vás kuk..a držať palce 😵 😵

zajacik...
21. okt 2009

Babulky vsetkym dakujeme za drzanie palcov 🙂

Feja obdivujem ta ze nebudes testovat, ja by som to nevydrzala... Teda mozno aj vydrzala, ale radsej chcem byt dopredu pripravena na verdikt sestricky 😉

Kuspitka ty si uz 32tt? Tebe to leti zazracnou rychlostou, nie?

Zdravim vsetky SPLNiecka 😵

feja22
21. okt 2009

Zajačik sama sa čudujem, ani neviem či je to rezignácia, alebo tie lieky ma natoľko ovplyvňujú...... 😅 .
Fakt neviem. Držím prsty. Veľmi sa mi páčilo ako ste si pozdravovali deťúrence - zajačikovci.
Ixi viem, že sú to len slová, ale ja mám stále ciťák, že u teba to je OK.
Prajem to aj ostatným z celého srdca.
Pre zlepšenie nálady dodávam fakt, že moja mamka mala pri mne slabú mršku až do 5 mes. tehotenstva.
A aká som ja krásna a múdra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana.dry
21. okt 2009

Ahojte, dlhsie som sa neozvala...ani velmi nestiham citat...maximalne, ked kojim🙂)...a bola som na par dni u rodicov...my sme mali tento vikend krstiny...vsetko v pohode...nestiham sledovat, ze kolko novych stimulantiek a cakateliek je...ale viem, ze ste sa viacere chystali...tak sa drzte a drzim palceky... 😉

jespera
21. okt 2009

Ahojte, zdravim vam dnes aj ja...co mame nove v splne?
Ja stale riesim kde rodit ci ostat v Presove alebo ist do Sace? Doktorka ma dost odhovarala od Ke - ci som normalne sa na silvestra trepat niekam do Ke. Len akosi ja k presovskej nemocnici nemam dost dovery, aj ked je pravda ze som citala pozitivne - aj negativne nazory aj na jednu aj na druhu nemocnicu...:(

lyndus
21. okt 2009

jespi preco na silvestra? ja mam prvy termin dany na 13.1. a druhy na 6. 1. takze ja skor jak na troch kralov rodit nemienim hehehehe, som si to pekne naplanovala, ze? 😀 😀 😀

zajacik...
21. okt 2009

A inak zajacikovci pozdravuju vsetky bublinky co su u maminiek v brusku 😵 😵 😵
Zuzka, Jespera, mame nove tabulky pre lepsi prehlad, ma ich Marcelka v albume, tak staci tam kuknut a hned budete vediet co a ako... 🙂
Lyndus len pockaj aby si na Silvestra nerodila aj ty 😅
A zdravim aj krasnu a mudru Feju 😀 😀 😀 😀
A ostatne ste kde? Dnes sa vam akosi nechce 😨 No ved ja mam tiez dnes spiaci den, len obcas vykuknem z brlozku 😅

katy2
21. okt 2009

Ahojte 🙂
Boli sme dnes s malou na neonatologii, brali jej krv na krvny obraz a zelezo a pichali ju do zil na trikrat 😔 chudatko malinke... strasne plakala.... a mame 7160g....

zajacik...
21. okt 2009

Katy pofukaj Hanicke bibnka, chudatko malicke... teda uz poriadne velke, lebo ta vaha je na 4mesacnu babulku uz dost, nie? Asi mas dobre mliecko ked tak pekne pribera 😵

zajacik...
21. okt 2009

...bibinka... 😅

zajacik...
21. okt 2009

Katy vsimla som si ze Hanka nema nausnicky, ani jej nechces dat?

katy2
21. okt 2009

zajko, ja hanku nekojim, papa Bebu... praveze nepribrala vela ale velmi vyrastla, tak to ide teraz do dlzky....
nausnicky jej chcem dat, ale nie prepichnut uska klasicky ale nastrelit a to robia az od 6 mesiacov. Takze nausnicky jej prinesie Jezisko.... Nastrelovanie je menej bolestive a stresujuce....

jespera
21. okt 2009

Lyndus - to len tak typujem, termin je zatial 5.1 + - 9 dni a ja mam stale pocit ze to bude este tento rok...Inac nepuchnu ti este nohy ? mne dokina dala magnezium - a je to ovela lepsie 🙂

zajacik...
21. okt 2009

No vidis, to som nevedela ze nastreluju az od 6 mesiacov. Tak to bude mat krasny darcek od Jeziska 😵

lulockka
21. okt 2009

Ahojte.Som tu len na skok stále len ležím chvála bohu nešpiním ale stále ma boli brucho.Dúfam že sa to zlepší.Všetkým vám držím prsty aby ste to zvládli do úspešného konca. 🙂

mima263
21. okt 2009

ahojte, to nikto netestuje?
Tak sa priznám, ja som dnes skúsila a nič a bohužiaľ ani ms.
A to sóm myslela že na KET pôjdem v septembri 😅

lulockka
21. okt 2009

mimka nerozmýšľala si navštíviť gynekologa

ixi
autor
21. okt 2009

ahojte splnieckovo 😵

ixi
autor
21. okt 2009

katy hanicku postiskaj zamna aj jej pofukaj bibinku moja pekna

ixi
autor
21. okt 2009

halooo kde ste kocky 😎

melisska
21. okt 2009

ahoj ixi, ja som tu na skok, maaaaaaaaaam prace vyse hlavy 😝

tremonti
21. okt 2009

ahojte dufam čoskoro buduce tehulky aj uz tehulky🙂

kkatty
21. okt 2009

Marcelka... jéééj! Pozerala som až teraz, že Ti píše v profile termín pôrodu 3. 5. 😵 Ja mám 4. 5.
Sa veľmi teším, že budem sa mať s kým poradiť 😉

ixi
autor
21. okt 2009

melisska to bude ale paradna kuchyna 😉

mima263
21. okt 2009

ahojte, tak už aj mne začalo svitať na lepšie časy 🙂
Zajtra volám do SPLNU 🙂

melisska
21. okt 2009

ixi duuuuuuuufam 😉 🙂
mima KET? 🙂

mima263
21. okt 2009

ahoj melisska, áno

zajacik...
21. okt 2009

Mima prisla ti mrcha? 🙂

zajacik...
21. okt 2009

Tremonti a ty chodis tiez do SPLNu alebo si tu zabludila len tak? 😉

zajacik...
21. okt 2009

Melisska, Ixi, ahojte 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre