Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
23. apr 2009

v pondelok som mala ET

jespera
23. apr 2009

Vevericka - a davas pozor aj nejako na stravu - kava, cokoladka takeeee hocico, okrem tych tabletiek co mame na listku beries aj nieco ine..?

melisska
23. apr 2009

no vraj prve styri dni su najdolezitejsie, podla mna kludne mozes pomalicky, ja som pred IVF denne cvicila aerobic ale sestricka mi povedala ze nemam, ale namalo by ti to uskodit 😉 mozno prospeje 🙂

vevericka80
23. apr 2009

beriem len kyselinu listovu a pijem uz iba jednu kavu denne, ta ma musi stale nastartovat, a inac sa snazim pravidelne stravovat...v podstate dnes som bola schopna zjest aj klinec...stale som bola hladna 😀 😀

vevericka80
23. apr 2009

tak ked bude pekne pocasie mozno pojdem trochu von, nie daleko a takym tempom, aby mi to neuskodilo

melisska
23. apr 2009

dobre moja, pomaly, kludne 😉 🙂

ja budem tiez na PN v maji tak budem s vami castejsie 😉 😎

vevericka80
23. apr 2009

takze si sa uz rozhodla,ze ides na PN...ja som dnes az lutovala,ze som nezostala doma

jespera
23. apr 2009

Preco?

melisska
23. apr 2009

ano , cez KET som bola v parci ale to nieje take narocne ako tieto inekcie... mne byva spatne, brucho ako v piatom mesiaci, tazko sa mi dycha, tak len doma 😉 aj vacsi klud 😎

vevericka80
23. apr 2009

dnes som mala 6 hodin v kuse a este k tomu sluzbu na chodbe, staciilo...ku koncu som uz nevladala stat, bolelo ma v podbrusku

jespera
23. apr 2009

To je fakt dost, ale pokial si v psychickej pohode - nemalo by ti to uskodit... 😉

vevericka80
23. apr 2009

tu psychicku pohodu mam, ale nejak som v poslednom case unavena 🙂

melisska
23. apr 2009

KUKULIIIIIIIIIIIIIK tan posledný kočík berieeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

dobru nocku nase tehulky 😉 😵

kukulik30
23. apr 2009

melisska..sak aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

dobruuuuuuuuuuuuuuuu vsetkym 🙂

mima263
23. apr 2009

dobrú noc 🙂

taella
23. apr 2009

melisska a kukulík , mate dobrý vkus na dvojičkovský kočiar 😀 😀 😀

piskota80
24. apr 2009

Ahojte bambuľky.
Včera som bola v splne a stretla som ixi 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 - teba osobitne pozdravujem a som rada, že už máš zúbok v poriadku.
Od včera beriem estrimax, 4.5. idem na kontrolu a som zvedavá, kedy mi povie že ideme na KET. Najskôr to môže byť vo štvrtok siedmeho, ale asi skôr v pondelok 10-teho. Inak sa pripájam k tomu kočiku, potom budem potrebovať kukulik adresu, aby som si ho mohla objednať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Toľko so mňa dnes srší optimizmu, že to vyjde, že som až sama prekvapená 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵
Ahojte

piskota80
24. apr 2009

Tak vidím, že som tu zatiaľ sama. Musím ísť do práce, takže sa ozvem asi najskôr až zajtra večer, lebo aj zajtra pracujem ☹. Tak vám všetkým prajem krásny posledný pracovný deň - užite si aspoň vy víkend ako sa má. Pa 😉

kukulik30
24. apr 2009

piskotka, som rada, ze uz si opat na zaciatku a jasnacka, adresu kociarika posuniem 😉

katy2
24. apr 2009

Krasne slnecne ranko vsetkym 😵
jej, piskotka, ty si uz zasa stimulantka 😵 😵 😵 prajem ti a drzim palce, nech tentokrat vsetko dobre dopadne.... 😵 😵 😵 pichas aj nejake injekcie dopredu na krvicku?

silne drzim palce aj ostatnym stimulantkam a cakatelkam..... 😵 😵 😵

kukulik30
24. apr 2009

katy krasne ranko, u nas este hmliste, ale dufam, ze bude aj slnecne 🙂
ako sa citis, Hanka uz nema vela miesta, ze? to uz pekne vytrca kadeco cez brusko 😀 😵

katy2
24. apr 2009

ahoj, kuku, 🙂
drzim palce, aby bola ziadost uz na stole u dr. 😉
my sa mame v medziach normy.... stale nieco boli, tlaci, picha... ale to patri k tomu 🙂

kukulik30
24. apr 2009

tak ked to tlaci, picha a boli v medziach normy, je to fajn...Hanka vam musi dat vediet o sebe, no nie? 🙂

melisska
24. apr 2009

Dobré ránko 😵

Taellka dakujeme 😉 ved ich budeme poterbovat 😀

Piskotka ahoooooj, mozno sa v maji aj my stretneme 😉 silne drzim palceky 😎

Katy a Hanka ahojteeeeeeeee,cmuky 😵 😵 😵

Kukulik uz si volala? lebo teraz uz robia UTZ 😉 🙂

kukulik30
24. apr 2009

melisska, budem volat az po uzv, lebo ak postarka chodi neskor, tak este by ta, papiere neboli 😉

melisska
24. apr 2009

ahaaaaaaaaa, ty si sikovnica 😀

zajacik...
24. apr 2009

Jeej sa mi paci aka tu dnes vladne krasna pozitivna slnieckovska nalada 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
24. apr 2009

Dnes to tu nejako viazne....
kukulik, volala si? co si vybavila?

jespera
24. apr 2009

Ahojte,
Katy prosim ta - kedy mozem urobit prvy test? dnes je este len 5 den po et - ale uz by som to rada vediet...
A je pravda - ze v pripade ked sa uchytia dvojicky - tak test ukaze aj skor...ci je to blbost, nevies...

katy2
24. apr 2009

jespera, ahoj 🙂
to cakanie je hrozne, ja viem... Ja som mala // na 7.den od ET (den ET som neratala) // boli velmi slabe ale boli.... Na 6.den este bol test neg. A cakali sme dvojicky.... Odporucam testnut nejaky 8.den.... Aby si zbytocne potom nestresovala..... Drzim palce 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre