Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
24. apr 2009

no meliska ja idem. ledva držím oči. som dajako unavená. maj sa zatiaľ. 😉

melisska
24. apr 2009

papapa 😵

mirus25
24. apr 2009

aha. takže už hneď prvé IVF sa nezaobišlo bez problémov. hlavné že sa to podarilo vybaviť.

mirus25
24. apr 2009

ahoj. 🙂

melisska
24. apr 2009

Babulky prajem vam krasnu nocku a este krajsie snicky 😵 🤐 😉

ixi
autor
24. apr 2009

no mirus co mi ine zostava cez den som mala inu pracu tak som to uz konecne dozehlila 😝 lebo by sa mi to zase len kopilo a potom by sa uz ani mne naozaj nechcelo ja inak v celku rada zehlim a najradsej budem zehlit babetkovske vecicky 😉

ixi
autor
24. apr 2009

dobru nocku a sladke snicky 😵 😵 😵

kukulik30
25. apr 2009

Krasne slnecne rano 😵 😵 😵
vcera bolo Juraja, tak sme boli blahozelam braskovi, uz som tu nestihla prist 😉

kukulik30
25. apr 2009

😕 😕 😕 😀 co ste vsetky v navale upratovania?

jaanulienka
25. apr 2009

ahoj kukulik a ty uz mas vyupratovane? Ja som akurat skoncila

jaanulienka
25. apr 2009

vobec sa mi nic citi ako keby som preflamovala tri noci s riadnou opicou. Ze by jarna unava 😅

kukulik30
25. apr 2009

ja som upratala vcera, aby som mala dnes veget, som u MM v praci, maly je u nasich ,takze ja mam dnes sobotu volnu 😵
jani, ale dost oneskorena jarna unava 😉

jaanulienka
25. apr 2009

ja som cela aka si v poslednej dobe opozdena 😉 . Takze aj jarna unava prisla na mna neskor a tu u nas na severe slniecko poriadne povykukalo len nedavno

melisska
25. apr 2009

ahojte splniecka 😵 😵 😵

ja som si vyriadila bytik, a teraz som sama doma, tak rozmyslam, ze idem pozriet ku svokre a svagrinke 😉

cavik
25. apr 2009

pekný deň

kukulik....ja som tiež poriadila včera a teraz som dala malého spať, boli sme celé doo vonku....ráno vstal až o pol 8 😉 ....akurát, že ja mám muža už 3 dni v BA, takže veget nemám 🙂 🙂 ...už by mal poo dôjsť

idem ešte urobiť ryžový nákyp, chcela som ráno, aby bol n aobed, ale to je jedna z mála vecí, čo sa nejdú pri Miškovi urobiť....myslela som, že MM dôjde skôr.....no nič, tak sme obedovali len polievku....zatiaľ 🙂

kukulik30
25. apr 2009

cavik, u nas pravidelne pred spanim jeme iba polievku, Samko jedava druhe az po spani.... doobedu sme tiez vzdy von 😉 mnam ryzovy som dlho nerobila, asi na tyzden urobim, si ma navnadila 😀
a Misko ti tak peken dlho spinka? Samko vstava o 6.15 ako hodinky a dnes dokonca o 5.35 😕 ....ale zase o 8mej vecer uz spinka...tak neviem, ci ho nedavam skoro, ked sa tak skoro budi..

petronelka77
25. apr 2009

Ahojte, som 4-y den po KET a pobolieva ma brusko ako pred menzesom. Myslite, ze je to normalne? dakujem

cavik
25. apr 2009

petronelka....je to normálne 🙂

kukulik....málokedy spí dlhšie ako do 7,väčšinou tak do 6.30-6.45, potom okolo 12.30 zaspinká a spí cca 2,5-3 hod. a večer zaspinkáva väčšinou do 20.30 .....ale v poslednom čase ani nevieme, kedy vstáva....zvykne si polebediť, potom sa rozpráva s hračkami, pospomína si na všetky pesničky a básničky čo vie, popletie ich dokopy.....sa rehúnime, keď ho "odpočúvame" vo vysielačke 😀 😀

ixi
autor
25. apr 2009

ahojky splniecka ja som teraz prisla z prace uz len zajtra a idem vegetit a tehotniet 😵 😵 😵

dalida
25. apr 2009

Dobry podvecer, kocendy. 🙂 Ako sa mate? Dlhsie som sa tu neukazala, ale sem tam si vas citam... Melisska, drzkam ti palceky... Cavik, kukulik srdecne vas zdravim 😀
Petronelka, aj mna po ketiku pobolievalo troska brusko... to sa asi babiky zahryzkavaju 😀
Ixinka, ja som isla na usg den po tebe... Som o den neskor s menstruacnym cyklom ako ty... Citam, ze na ketko uz ides 27... Budem na teba mysliet. 😀
Nas to caka az 5. 5. Je to podstatne neskor, ale dokimu verim. Este viac budem verit sile mojich zmrzliniek a ich chuti zit... Ja ich uz teraz lubim 🙂

ixi
autor
25. apr 2009

ahoj dalidka ja idem 28.4 😀

melisska
25. apr 2009

ahoooooooooooj,

ixi ze tehotniet 😀

dalidka dakujem, tebe budem drzat skor palceky 😉 🙂

peta mna tiez bolelo a dost silno 4 a 6 den v auguste bolo z toho tehu 😉

ahojte mamicky 😀 😵

kukulik30
25. apr 2009

ahojte 😵

melisska , ake krasne fotky mas 🙂 😵

dalidka, tak 5.5. drzime silno pasticky 😉 este predtym ixinke..nech pekne tehotniete 😀 😵 🤐

Petronelka, bolesti su ok, nech len boli, ak to prinesie ocakavany vysledok 🙂

cavik tak Misko je dobry spachtosko..ako nas Samko, ale co si pamatam, on vzdy vela vela spinkal 🙂 misulko je teda sikovny, ked si tak pamata basnicky a pesnicky,...na to je Samko lenivy...ale vecer, ked sa modlime, tak hovori aspon posledne slova versikov....napr. Anjel Bozi strazca....on dopovie "moj", vo dne v noci pri mne ...a on "stoj"...sranda..aspon nieco, zato pusa sa mu nezastavi cely den....,ale zeby si pamatal nieco...to nie, musi mat faaaakt dobru naladu 😀 😀 😀

kukulik30
25. apr 2009

tak idem ja k telke vylozit nozky 🙂

cavik
25. apr 2009

Pekný večer

Kukulik....áno, aj Miško bol odmalička pekný spachtoško 🙂 🙂 🙂 ...je to moje malé zlatko....teraz je síce ešte hore, pretože sme boli u starkej a boli tam aj sestrine deti, tak je roztatárený 😕 😕 🙂 🙂 ....ale zase ho malá sesternica naučila hovoriť mi mamička.....tak teraz len mamička sem, mamička tam...ešte sa pritom pritúli.....je to herec....a na začiatku tiež len dopĺňal posledné slová teraz to už vie celé, celú Podhradskú 2 🙂 🙂 .....ale zato sa ešte nepýta 😒

kukulik30
25. apr 2009

🙂 no vidis, kazde dieta je ine, ale vsetko ma svoj cas...pride aj na pytanie 🙂 a Podhradska a Canaky su super, ja som to stale s detmi v robote pocuvala, mali sme tam vsetky casti...doma nemame este celu seriu, ale urcite doplnime 😉

kukulik30
26. apr 2009

Vstavat vstavat, uz je den 😀 krasne nedelne ranko 😵

jespera
26. apr 2009

Dobre ranko,

Vevericka teba som tu uz dlho nevidela - zijes? co mas nove v oblasti pocitov, boli nieco ? Mna uz ani nie, sem tam take tuknutie - ale za normalnych okolnosti by som si to ani nevsimla, mam pocit ze ma caka tazky tyzden. Ta pn ma fakt jednu nevyhodu - je to totalne cakanie...
Prajem pekny vikend.

ixi
autor
26. apr 2009

dobre ranecko splniecka 😀 😀 😀 😀

vevericka80
26. apr 2009

dobre ranko prajem kazdemu 🙂 🙂
dlho som tu nebola, lebo sa snazim stale niecim zamestnat, aby som to vydrzala dom 4.5.
jespera-aj mna uz presli tie velke bolesti, teraz uz iba sem tam pichne niekde...ale pre zmenu ma zacali boliet prsia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre