Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mery35
11. mar 2010

Caute splniecka...... 🙂 🙂 🙂 🙂 dlho som tu nebola ....mirka vitaj 🙂 🙂 🙂 vevericka zdravim ta ako sa mas ja som 13 d po transfere zajtra idem na krv....citim sa stasne ☹ ☹ ☹ ☹ od 7 dna som mala dost velke bolesti brucha ,prsnikov a praveho vajecnika ........

vevericka80
11. mar 2010

mirka ja som testla vcera rano, bohuzial nic neukazal....zajtra testnem znova
mery ty si aj testovala, alebo sa spoliehas na krv?....aj mna obcas chytia krce v podbrusku ako na mrchu a k prsnikom sa neviem dotknut, lebo ma bolia...drzim ti palceky, aby si mala pozitivnu krvicku

mery35
11. mar 2010

Vevericka vdaka za podporu.... 🙂 aj ja tebe drzim palce 🙂 🙂 🙂 netestujem ani pri 1ivf som netesovala .....

vevericka80
11. mar 2010

no tak to ta obdivujem 🙂

zajacik...
11. mar 2010

Mirka vitaj 🙂
Vevericka drzim palce na zajtrajsi testik, nech sa tam uz ukazu // 😵
Mery aj ja ta obdivujem ze si netestovala, drzim palce, podla mna konecne prelomis tu smolu, lebo priznaky mas dobre 😉

vevericka80
12. mar 2010

zajacik vdaka, ale este som netestla, trochu sa bojim

monikasun
12. mar 2010

ahojte splniecka....tak vevericka, od rana na teba myslim...a asi sa bojim viac ako ty 😀 velmi velmi ti drzim prsty!

vevericka80
12. mar 2010

juuuj monika vdaka 🙂 rano som nejak nemala odvahu testnut, nechcela som si hned z rana pokazit den ...ty sa ako mas?

monikasun
12. mar 2010

no ja stale OK, ziadne mimoriadne pocity... 😒 tak ja uz neviem....snad vsetko dobre dopadne 😀

kukulik30
12. mar 2010

ahojte, pozdravujem vsetky staronove a nove Splniecka 😵 opatrujte sa

marcelka82
12. mar 2010

Ahojte. My sme dnes boli na ultrazvuk. Malá je zdravučká a srdiečko krásne bije. 😀 No má 35cm a iba 1523g. ☹ Dokiho to zarazilo.

deny3
12. mar 2010

pekný večer 🙂

marcelka nechápem, prečo to lekára zarazilo. Kubko v 32tt mal cca 1100g a dr. skonštatoval, že sa narodí do troch kíl. Ukázal mi graf, podľa ktorého bol stále v norme, aj keď na dolnej hranici. Nakoniec mal 2510g, ale to sa narodil o 17dni skôr. A pokiaľ si sa aj ty narodila maličká, tak je veľká pravdepodobnosť, že aj ty budeš mať maličké bábo. Tieto veci mi na prietokoch vysvetlil Dankovčík.

marcelka82
12. mar 2010

Ahoj deny. No ja som dosť vysoká. Neviem aká som sa narodila presne, ale nejak okolo 3500g. Tak si ma potešila, že stále je šanca, že... Bojím sa o ňu. Nechcela by som, aby bola v inkubátore. Ja som tiež málo pribrala (+4kg). To je dosť málo.

zajacik...
12. mar 2010

Marcelka ved do porodu mas este skoro 2 mesiace a v poslednych tyzdnoch rastie babatko najviac, takze hlavku hore a ziadne stresy, vsetko bude v poriadku 🙂

zajacik...
12. mar 2010

Vevericka ked sa rozhodnes testovat, tak urcite z prveho ranneho mocu, vtedy je koncentracia hcg v moci najvyssia 🙂

ixi
autor
13. mar 2010

ahojte splniecka marcelka podla mna je to v pohode najviac sa pribera v 8 mesiaci 😉

ixi
autor
13. mar 2010

podla mna nezalezi ake bude velke dietatko podla toho kolko ty priberes sestra pribrala 20kg a oli nemal ani 3 kg 😎

ixi
autor
13. mar 2010

a sesternica len 7 a maly mal 4,5 kg 😎

marcelka82
13. mar 2010

Ďakujem vám. No uvidíme ako to nakoniec bude. Hlavne nech sa narodí živá a zdravá. Zvyšok dorastieme a priberieme už na svete.

matulka7
14. mar 2010

Dobrý deň dievčence,.... prajem dobrú chuť k obedíku,... 🙂 🙂 🙂

mery35
14. mar 2010

Caute splniecka 🙂 🙂 🙂 🙂 moje druhe ivf neuspesne ☹ ☹ ☹ ☹ sestricka vravela ,ze nieco sa zacinalo ale neprepukolo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ v piatok som mala strasny den tak som verila musim sa pozbierat mam este 3 bublinky...... Skusim tu imunologiu v KE..... zajta idem na kozne mam po tele vyrazky mozem mat alergiu na tie lieky....co som brala?Aku tam na imunologii maju pracovnu dobu...... mrska este nedosla ,nech uz rychlo dojde.Preco ma teraz vobec neboly brucho?

jespera
14. mar 2010

Caute, zdravim vas po dlhsej dobe.
Vevericka - kolky den si po .., drzim palce.
Marcelka - ja som uz v tvojom tt mala Karin na svete🙂, len si pekne davaj pozor a hlavne neumyvaj podlahy.

sonulienkas
14. mar 2010

Caute kočky ,ja som pribrala 17 kíl,malá pri narodení vážila 3550 gramov , no a mne vtedy doktor vravel , že najviac dieťatko priberá od 35. týždňa až po 40. týždeň.

vevericka80
14. mar 2010

ahojte zienky 😉
marcelka neboj, to dozeniete 😉
mery je mi to velmi luto....aj ja som rozhodnuta, ze ked to bude zajtra negativne, tak pojdem na imunologiu a aj hematologiu
tak ja som vpiatok poobede (11.den po ET) testla a bolo to negativne, tak uz som sa s tym zmierila
sonulienkas ahoj 🙂

sonulienkas
14. mar 2010

veverička ja ťa chápem , lebo ja som som po KETe tiež častejšie testovala od 9. dňa asi každý deň , až kým som nešla na krv - stále som mala len jednu čiarku , bola som z toho veľmi nešťastná-veľmi som túžila vidieť na teste druhú čiarku, no bohužiaľ -KET bol neúspešný ☹

vevericka80
14. mar 2010

sonulienkas je mi to luto.....no stale som dufala, ale teraz som to uz vzdala

ixi
autor
14. mar 2010

vevericka je mi to luto ... ☹

vevericka80
14. mar 2010

ahoj ixi 😉 ....no co uz, taky je osud...pan bozko nas skusa

ixi
autor
14. mar 2010

hej skusa ja mam posledne dni dajake depky a vobec to prestavam zvladat...

vevericka80
14. mar 2010

chuda moje.....treba sa trochu ukludnit...z coho mas depku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre