Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
15. okt 2012

@malaterezka ved si pisala minuly pondelok ze o 2 tyzdne ultrazvuk...tak nech je vsetko v poriadku.

haannka
15. okt 2012

@malaterezka teda pisala si minuly utorok, nie pondelok ze o 2 tyzdne na srdiecko...asi si uz taka nedockava ze si sa pomylila :D :D :D

melisska
15. okt 2012

@haannka moja tak je nejdem teraz na ket-nenarastla mi dost sliznica-nebrala som lieky, ale si potrebujem trosku odychnut, tak na buduci mesiac 😉 no nic budem rodit mesiac po tebe 😀

haannka
15. okt 2012

@melisska tak to si pis ze ano...aspon v klude ukoncis skolsky rok :D ;)

haannka
15. okt 2012

@melisska ja si nemozem pomoct ale ty mas taku pozitivnu fotku, ze ja vzdy ked ju vidim hned mam den krajsi...takto to dopadne aj s somnou aj s tebou ako ukazujes 😉

haannka
15. okt 2012

moju fotku zrusili...rok nikomu nevadila az teraz :(

melisska
15. okt 2012

@haannka to som velmi rada 😉 a preco zrusili?

haannka
15. okt 2012

@melisska nevyhovovala pravidlam...nebolo mi vidiet poriadne do tvare :-0 VRAJ...

malaterezka
15. okt 2012

@haannka ne nepomilila som sa ale to co som pisala tak to som objednana k svojej gyn, a zajtra idem do SPLNU tak si myslim ze mozno bude aj srdiecko ked je vsetko OK a idem tam na prvy ultr. tak ze tak ale pravdu povediac som aj nedockava 🙂

karinka6
16. okt 2012

@haannka no odber bol v piatok, mali sme 17 folikul a ostali nam 4 krásne embrya. Takže dve sme dali zmraziť a dve vložiť.

malaterezka
16. okt 2012

huuuuuuuuura tak uz nam bije aj srdiecko velmi sa tesim juj aka som rada strasne lubim naseho maleho chrustika 😀 😀 😀 😀

jennifeer23
16. okt 2012

@malaterezka jeeeeeeeeeeeeej blahozelaaaaaaaam a držím palcekyyyyyy 🙂 verim že sa aj ja čoskoro pridam 🙂

mimka
16. okt 2012

@malaterezka juuuj radost obrovska 🙂 tesim sa! drzte sa...

mimka
16. okt 2012

@jennifeer23 aj jaaaa 🙂 zajtra laparoskopia a potom sa pustame do boja 🙂

majka2205
16. okt 2012

@malaterezka super správičky, blahoželám 🙂

majka2205
16. okt 2012

@haannka
@karinka6 a Vám baby držím palce nech sa to podarí aby sme potom počuli opäť pozitívne správy 😉

bique
16. okt 2012

@malaterezka jeeeeej....krasaaaaa 😀 veeeelmi sa tesim s vami 😉 😀 😀

jennifeer23
16. okt 2012

@mimka zajtra sa drz 🙂 daj vedieť ako si dopadla 🙂 aj tak bude všetko fajn uvidis 🙂

melisska
16. okt 2012

@haannka ja som dobre videla tvoju tvaričku 😉 😀

haannka
16. okt 2012

@melisska uz sme 3v1 ....teraz len cakat...😉

melisska
16. okt 2012

@haannka drzim silne palceky 😉 😵

malaterezka
16. okt 2012

@haannka drzim vam palceky a velmi siiiiiiiiiiiiiiiilno

karinka6
17. okt 2012

@haannka super to si na tom rovnako ako ja. Nech ti to rýchlo ubieha. Mne od pondelka ide strasne pomaly čas.

haannka
17. okt 2012

@karinka6 diky napodobne, ja som dnes uz normalne v praci, tak mi to azda rychlo zbehne....ja to absolutne neriesim...sama nechapem...proste to beriem uplne v pohode, ze ako sa ma stat stane sa...ak to nevyjde mame dalsi plan 😉
este raz drziiiim palce...

karinka6
18. okt 2012

@haannka ja som doma na PN. Čudujem sa ale tiež to tentokrát beriem úplne inak, nestresujem. Ja si ani inú možnosť že to vyjde nepripúšťam, naladila som sa na pozitívny výsledok a možno aj preto som v pohode.

bique
18. okt 2012

@karinka6 @haannka baby, drzim vam strasne palceky, ked ste v pohodicke, urcite sa to podari....mne vyslo prve IVF, tiez som neuspech vobec neriesila, ani som nevedela do coho idem....potom neuspesne 2xKET, to som bola v strese, co ak sa nepodari, co ak toto tamto a nepodarilo sa...toto druhe IVF som bola tiez v pohode...povedala som si, ze ak nevyjde, idem sa dat pekne do sruby, venovat sa robotke naplno a skusime po nejakom case zasa...a aha! s jednym embryjkom pozitivny vysledok..a to som isla s tym, ze riskneme zasa 2, ale doki povedal, ze dve v ziadnom pripade neda 😝 tak som bola rozcarovana, ze nam znizil asi sancu, ale povedala som si, ze ked sa ma podarit aj tak sa podari. a malicke ma teraz samo pre seba veeeela miesta, tak sa moze kludne roztahovat🙂..a ono sa nam pekne zabyvalo🙂 🙂..pozitivne myslenie je 90%...u spokojnej mamicky su aj babulky spokojne 😀

haannka
19. okt 2012

no ako??? @karinka6 pomaly ti to ubieha 😉 ...kedy testujeme? ;-DDDDDDDDD

karinka6
19. okt 2012

@haannka ale tento týžden mi zbehol, no ja skusim v pondelok ráno testík tak uvidíme. A ty kedy?

haannka
19. okt 2012

@karinka6 ja uz by som aj dnes 😀 ....ale nie, neviem niekedy v utorok, stredu...ja neviem, ja som nemala pk....😉

mimka
20. okt 2012

hlasim ze uz mam po laparke 😉 a viac ma bolia priedusky a hrdlo ako rez 😀 prajem krasny víkend 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre