Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzlik7
12. dec 2012

@franina doma mam asi inu znacku...no uvidim...mozno este raz investujem do mamatestu.. 😔 nechcem mat smutne vianoce 😔

franina
12. dec 2012

@zuzlik7 co to za pesimizmus????? 😠 investujes ale preto aby si tam videla //

zuzlik7
12. dec 2012

@franina ved ano...chcem ich tam najst 😉 co to za pesimizmus? taky chvilkovy, pretoze som neprestala verit, ze to bude ok...

franina
12. dec 2012

@zuzlik7 ved preto!!! drzim palce a daj určite vediet 😉

zuzlik7
12. dec 2012

@franina dakujem...urcite dam vediet... 😉

franina
12. dec 2012

@zuzlik7 budem sledovať každý deň 😀

deni5
12. dec 2012

@zuzlik7 ahoj aj sa budem prizerať,ako sa budete tešiť.Veď idú vianoce,tak to ježiško určite zariadi. 🙂

mimka
13. dec 2012

@bique len tak preventivne. Dnes mi je uz prvy krat zle, tak dufam, ze tam neprevraciam cely tyzden 🙂 to bude zazitok 😝 ako sa citis? malinke kopka? 🙂

bique
13. dec 2012

@mimka tak drzim palceky, nech nevolnosti nie su velke a babulko nech pekne rastie 😉 ja som vkuse spala, normalne za jazdy, este ze som nechodila do prace, lebo si neviem predstavit, ako by som fungovla 😝 drobcek kopka ostosest, manzelovi minule kopol do hlavy, ked pocuval s uchom na brusku, ze co sa tam deje 😀 inak sa citim fajn, akurat, ze mam vkuse chut na sladke a potom jem a mam vycitky, ze tolko sladkosti neprospieva...no a + 10kg 😕

mimka
13. dec 2012

@bique 😀 sa smejeeem 😀 zeby to bol futbalista? 🙂 ja tiez strasne vela spim, az extremnou unavou by som to nazvala, fungujem od 6tej rana do tej 14tej, ked zalahnem pred telku, budim sa az sprchovat a presunut do spalne 😀 priatel sa smeje ze prespim cele tehotenstvo 😀 a s vahou hm to bude tiez zaujimave, ja nemam odvahu od septembra stupit na vahu, uz teraz sa citim ako tank 😝 zatial nemam specialne chute, len stale pocitujem hlad.

franina
13. dec 2012

@zuzlik7 netestla si? 🙂

bique
13. dec 2012

@mimka tak u mna to malo taky priebeh: bolo leto, takze som mala na dvore lehatko v tieni pod slnecnikom...vstala som okolo 9,00, naranajkovala sa, lahla na lehatko, citala asi hodinu knihu a uz som spala...vacsinou od tej 11 do 13,00...potom obed, zasa na lehatko, zasa kniha a po obede od tej 15 do 17,00 som zasa spala 😀 vecer po 20,00 som uz zasa pri telke zaspavala a po presune do postele som zasa spala bez prestavky az do rana 😀 😀 preslo to po nejakom 10tt sa to zacalo zlepsovat, ale doteraz vecer zaspavam pri telke a vstavam az okolo 10,00...ja som to spominala aj dokimu, ci je to normalne tolko spat a on ze, ved to je super, len spinkajte, znamena to, ze babatko rastie a prospieva, preto vam spotrebuje tolko energie 😅 takze sa vyspinkaj do sytosti, kolko sa ti raci 😀 😀 😀

zuzlik7
13. dec 2012

@franina ee ... zatial nie... 😎

franina
13. dec 2012

@zuzlik7 hihi dobre, tak čakám ďalej 🙂

zuzlik7
13. dec 2012

@franina 😀 zlatá 😀

karinka6
14. dec 2012

@zuzlik7 no čo neskúšala si test? Alebo si už počkaš na pondelok na krv?

zuzlik7
14. dec 2012

@karinka6 @franina tak dnes som test urobila (sice nie mamatest) a bolo tam tak bielo ako je vonku...

karinka6
14. dec 2012

@zuzlik7 dnes si 11 den tak to este može byť pozitívne, hlavne to nevzdávaj. Uvidíš krv bude pozitívna a to je hlavné.

franina
14. dec 2012

@zuzlik7 ja iným testom aj tak neverím, tak že pre mňa ako keby si ani nerobila ten test 😉 vôbec nezúfaj.... 😉

zuzlik7
14. dec 2012

@karinka6 a vies, ze ma to nejak nedostalo? ty budes robit zajtra? ja poprosim mm, aby mi siel kupit mamatest a skusim este zajtra rano...

zuzlik7
14. dec 2012

@franina nezufam...vobec nie...ono by ducha malo byt vidiet bez toho, aby som akokolvek s testom naklanala, ze? lebo krutim ho kade tade a taky miniduch tam je, ale beriem to tak, ze je to normalne a vidim na snehovo biele...

franina
14. dec 2012

@zuzlik7 hmmmm neviem, ja som nakláňala furt a ukľudňovala, že je tam keď nakloním, tak že to je dobré znamenie a ono bude silnieť ... keď je tam slabá tak má čo silnieť, a keď je to obyčajný test a keď aj tak ti to tam ukázalo tak to je super ... ďalej držím palčeky 😵

zuzlik7
14. dec 2012

@franina no trosku mam pocit, ze si to namyslam...no uvidime zajtra s mamatestom...

franina
14. dec 2012

@zuzlik7 aj ja som sa toho bála stále, že si to namýšľam, skús ukázať manželovi... oni povedia pravdu.... aj mne tak stále hovoril, či je tam či nie a väčšinou som sa naňho hnevala lebo tam nič nevidel a ja som ho presviedčala, že však je tom tam, čo nevidí, či je slepý? a nebol.... 😔 ale potom už aj on videl 🙂

zuzlik7
14. dec 2012

@franina uvidime...popravde si to asi nepripustam...sama svojmu postoju nerozumiem...ale asi takto bude sklamanie boliet menej...neviem...zajtra skusim mamatest a potom si uz len pockam na krv...

franina
14. dec 2012

@zuzlik7 bude dobre, čakám zajtra na správu 🙂

zuzlik7
14. dec 2012

@franina prave som kuk na krabicku testu a je na nom 12tka...cize je dost mozne, ze je to ok a tento test to nemal este sancu zachytit? akoze jaka ukludnovacka z mojej strany... 😕

franina
14. dec 2012

@zuzlik7 no vidis, nie je o com pisat 😉 zajtra uvidíme s mama testom 😉

karinka6
14. dec 2012

@zuzlik7 mam doma mamatest aj rapidclear taký červený, mi povedali v lekarni že je najlepší ale skúsim až v nedelu. A možno aj zajtra uvidím ved dam vediet potom čo a ako.

zuzlik7
14. dec 2012

@karinka6 ja som vyslala mojho manzelika a u nas nemaju mamatest...takze sa budem musiet spolahnut na citlivost ineho... 😒 drzim ti prsteky...budem cakat na spravicky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre