Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
8. apr 2009

Ahojte...no super, stevka, to je mile, ze ste sa takto stretli, aspon budete spolu kocikovat 😀 pozdrav ju, chlapci su milucki, na spapanie.. 😵

katy2
8. apr 2009

stevka, ahoj 🙂 ked budes zasa s jankitkou, tak ju pekne pozdrav 😵
ja som tak mala radsot, ked som videla taellkine chrustiky.... take malinke, zlatucke.... 😵

steva
8. apr 2009

ahoj Kukulik.ano,aj ja som sa velmi potesila,este som nestretla nikoho z konika.Ako citam,aj vam sa to uz rozbieha.aj ja mam vseobecnu a mala som ziadost schvalenu ani nie do troch tyzdnou.drzim silno palce,Samko sa urcite surodencom potesi 😵

katy2
8. apr 2009

stevka, tebe sa to uz poriadne krati 😉 juj, ide to strasne rychlo.... po tebe idem ja 😕

kukulik30
8. apr 2009

sa tesim, ze zase pribudu dalsi drobcekovia 😵

stevka ja dufam, ze to bude raz dva schvalene, i ked ma poistovna problemy...v podstate v dalsom cykle chcem stihnut decapeptyl 😉

ixi
autor
8. apr 2009

tu dnes aj prsi aj svieti slnkono jak v aprili 😀 😀 😀

jaanulienka
8. apr 2009

ahojte 😉

dafy
8. apr 2009

Súbor LNK

mirus25
8. apr 2009

ahoj všetkým. 😀

ixi
autor
8. apr 2009

ahoj je tu dakto 😎

katy2
8. apr 2009

ahojte 🙂
my sme boli dnes na velkom uzv.... mala je v poriadku, je uz velka, aj sa na chvilku ukazala, ale len do polky tvaricky, lebo sa zakryvala ruckami.... foto nemame ☹ nebola spravne otocena na fotenie.... ale hlavne, ze je v poriadku.... 😵

ixi
autor
8. apr 2009

katy super ze hanicka je ok o chvilu ju mas v plnej krase 😉

katy2
8. apr 2009

ixi, ahoj, veru, potom sa na nu napozeram dosyta 😵

ixi
autor
8. apr 2009

tak sa s tebou tesim 😵 😵 😵 a tisko zavidim....

katy2
8. apr 2009

dovtedy budes aj ty tehulka 😵

ixi
autor
8. apr 2009

tak to dufam 😀 😀 😀

katy2
9. apr 2009

Dobre ranko 🙂
Vsetkym prajem krasny den 😵 Mame dnes aj tusim niekoho na ET, nie? Myslim mirus 😵 Ak som sa nezmylila, tak drzim palce 😵

zuzana.dry
9. apr 2009

Dobre ranko, Mirus, aj ja drzim palce a zdravim ostatne... 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulik30
9. apr 2009

dobre ranko, ano dnes ma Mirus ET, tak silno drzime palce 😵 😵 😵

zuzana.dry
9. apr 2009

Katy, v ktorom tyzdni si uz zacala pocitovat pohyby? A v ktorom vam urcili pohlavie? Bolo to az na 3D? Ja idem 28.4. ku obvodnemu na UTZ...to by som mala byt nejaky 20. tyzden...a potom na 3D v 22. tyzdni...

katy2
9. apr 2009

ahojte 🙂
zuzka, ja som prve pohyby citila presne v 20+0tt vecer pri Panelaku 😉 a pohlavie sme vedeli na 70% uz v 20tt a na 100% na morfologickom uzv u dr. dank. v 21tt...
v tom 20tt by sa uz malinke mohlo ukazat.... 😵 a tie pohyby su individualne.... drzte sa.... 😵

zuzana.dry
9. apr 2009

Katy, dakujem... 🙂 Aj tebe drzim palceky...uz to mas naozaj len za par 😉 Kociar uz mate?

katy2
9. apr 2009

zuzi, kocik este nemame, ale uz je vyhliadnuty..... 🙂

ixi
autor
9. apr 2009

ahojte splniecka moje 😵 😵 😵 mirus myslim na teba 😉

melisska
9. apr 2009

Ahojte 😵

mirus ale to som si hovorila 12 rokov a nic, a teraz mam citak ze to nevyjde, vobec neviem ci mam ist do toho, ked sestricka mi povedala aby som prisla hned 😝

katy ved ja uz idem do 3.IVF, nie druhe 😝 😀

ahoj zajacikm ako sa mi mas???? 😎

kukulik nebola si vcera sama autom v kauflande okolo 17:15 hod.????videla som taaaaaaaaaaaaa, len sme sa minuli, my sme autom odchadzali a ty si prisla 😒

ahoj ixiiiiiiiiiiiiiii, ty moj optimista, ved aj ja som vecny optimista, ked este si myslim, ze co ak nahodou budem mat po 13 rokoch dietatko 😝 😀

pozdravujem vsetky stimulantky a trosku vam zavidim, ze ste uz blizsie pri OPU-fuj, som hnusna ale tak to momentalne citim 😝

melisska
9. apr 2009

joooooooooj, mirus , no kym sa ja spamatam, ty uz mas slniecka v brusku, siiiiiiiiiiiilne drzim palceky, je to krasny pocit 😵

melisska
9. apr 2009

No, ale uz koncím, jednej kočke som slubila, takze, musi sa mi to podarit, velmi tužim po detickam, tesim sa na ne a čakam na ne dlhych 13 rokov, tak uz ku mne urcite pridu 😵

katy2
9. apr 2009

melisska, ahoj 🙂
to je o to lepsie.... 3.IVF - do tretice vsetko najlepsie 😵

kukulik30
9. apr 2009

ahojte dievcata, kupila som si dnes sterilizovane cilli papricky, staci, ked si dam jednu denne?mne nevadi, ze pali, tak skusim takto pojedat kazdy den 😉

katy2
9. apr 2009

kukulik, ahoj 🙂
ked ti palive nevadi, mozes si davat aj viac ako jednu..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre