Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
22. máj 2009

mno mi mame tiez elektricku ruru a manzel hovoril ze telka a pocitac a pracka a chladnicka... ale aj tak sa mi to zda moc ☹

lyndus
22. máj 2009

deny a kolko izbak mate?

deny3
22. máj 2009

1,5, v lete sme si kúpili PC a odvtedy, keď sme prišli z roboty tak vkuse do večera zapnutá telka aj PC. Ale ten predchádzajúci majiteľ tiež platil 1000, Sk, tak keď som sa ja prihlasovala, tak som nechala zálohové platby rovnaké a po roku mi vracali okolo 6000, Sk, tak mi to kleslo na 500,-Sk. Je však pravda, že on tu mal staré spotrebiče a ja som sa snažila kupovať A alebo A+. Mne sa zdá, že platím veľa za plyn, keďže ja toho nenavarím, veľa pečiem v práve v rúre.

ixi
autor
22. máj 2009

zdravim zlaticka 😵 😵 😵

ixi
autor
22. máj 2009
lyndus
22. máj 2009

mno my plyn nemame, platime iba elektrinu, takze mozno preto... tiez mame vsetko A+, ine by sme ani nekupili... mno co uz...
ahoj ixinka, ako moja?

lyndus
22. máj 2009

zlate mambulky 🙂

deny3
22. máj 2009

ahoj ixi, videla som tie fotky, krásne, ale keď si pomyslím, čo to obnáša dvojičky, tak sa aj teším, že to bude u mňa jedno. Ako sa darí, depka prešla?

lyndus
22. máj 2009

deny veru, aj ja by som sa bala mat dvojky, radsej postupne 🙂 a ja som este malicka, chuducka, tak neviem jak by to moje telo zvladalo...

deny3
22. máj 2009

a práve ide moja svadobná pieseň na exprese, oh...

melisska
22. máj 2009

ahojte,
ixi aj ja som videla tie fotky 🙂 cmuk mas krasne deticky 😵
mna vcera zase ked sme prisli zo SNV bolelo brusko ☹
no a na elektriku som aj ja zvedava 😕

deny3
22. máj 2009

ja teraz riešim kúrenie, zima bola mierna, tak dúfam, že bude preplatok, len ma štvú tie koeficienty, darmo že sú merače, oni tam nahodia nejaké číslo a ty len plať, ja im kašlem na úniky, to isté je aj s vodou.
kedy ideš meliska na ET a koľko si dáš vložiť?

ixi
autor
22. máj 2009

moje naladky su raz tak raz tak tžo nekomentujem doteraz som spala hlavu mam jak balon dnes mam nocnu

piskota80
22. máj 2009

ahojte,
ja sa idem dať trošku do poriadku a idem si niečo pozrieť na svadbu, lebo cez víkend som mimo KE a v pondelok už nastupujem do práce a robím aj sobotu, tak to nestíham. Už sa aj teším, že vypadnem a pôjdem na čerstvý vzduch, je tam krásne, veď melisska by o tom mohla hovoriť svoje, však 😵 😵 😵
neboj, bruško prebolí, do pondelka sa ukľudní

ixi
autor
22. máj 2009

melisska a velmi ta brusko bolelo 😔 ja ti pofukam fuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
22. máj 2009

piskotka a uz mas mrchu?

deny3
22. máj 2009

ja som sa lynduš dozvedela až v 13tt, že boli dve bambuľky, dovtedy to nikto nevidel, ani Hredzák, najpv mi to bolo veľmi ľúto, ale už to prešlo. Ja mám stavbu tela dobrú, aj na štvorčatá, moje boky sú preurčené rodiť. Len škoda, že to bude možno len raz.

ixi
autor
22. máj 2009

deny isto to nebude len raz 😉

piskota80
22. máj 2009

už je na ceste, v noci keď som bola na WC tak tam bola krvička, teraz opäť len špiním, takže ju čakám coby dup

ixi
autor
22. máj 2009

ach to spinenie tak to mi ani nehovor 😖

piskota80
22. máj 2009

myslím, že MS by sa už naplno spustila, držia ju na uzde len tie lieky

melisska
22. máj 2009

ixi dakujem, uz tak neboli 😵 a pijem o dusu 😝
piskotka tak si vyber nieco co ta potesi 😉
deny naozaj a ako na to prisli v 13tt?

ixi
autor
22. máj 2009
ixi
autor
22. máj 2009

melisska a kolko das vlozit?2 ci 3?

deny3
22. máj 2009

ixi ja som stará rachetľa, onedlho mám 39, ani nedúfam, že prirodzene to zrazu vyjde, možno skúsim ešte raz IVF, ale to budem samoplatca a v 40tke už ani vajíčka nie sú ktovie čo, tak uvidím. Ale radšej som zmierená s tým, že toto bábo bude jedináčik.

katy2
22. máj 2009

vy teda pisete.... normalne nestiham 😉

melisska
22. máj 2009

😵 Naozaj pekne 😵
idem na postu 😉

ixi
autor
22. máj 2009

deny aka rachetla ja ti dam vnajlepsom veku teraz sa tes z tochto babetka a mozno sa rozhodnes potom ze chces ist zasa dotoho 😀 😀 😀
katy avojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵

piskota80
22. máj 2009

ixinka, práve dnes som na to pozerala, nádherné... 😵 😵 😵
melisska, najhoršie je to, že neviem čo si kúpiť, rada by som niečo, čo môžem nosiť aj normálne, nie len na také príležitosti a teraz som tak pekne pribrala, že som v živote také čísla nenosila... čo zapnem dole, nezapnem hore kvôli cici 😀 😀 😀 😀

deny3
22. máj 2009

bola som u Dankovčíka, asi má predsa lepší utz a tam bolo krásne vidieť jedno bábo a druhý už prázdny vačok. Ten vačok bol ešte aj v 17 tt, ale vraj sa vstrebe. Keďže som bola od začiatku v tom, že jedno bábo, tak ma to až tak nemrzelo.
a daj si tri, mne to s troma vyšlo, isto bude robiť caviky, ale nedaj sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre