Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jespera
9. júl 2009

Ahojte Splnacky,
vsetkym snazilkam drzim palce, z celeho srdca vam to prajem.
Vevericka - dakujem, mam sa pohodicka.
Lyndus som tu dlho nevidela - nikto nevie co je s nou...?

leto79
9. júl 2009

Ahojte zienky,
chcem sa vas opytat, ci neviete, ci je v SPLNE dovolenka cely august - teda od 1.8 do 31.8.

kukulik30
9. júl 2009

ahoj 😉 nie cely august urcite nie, co viem, tak ma byt posledne 2 aug. tyzdne a 1. septembrovy 🙂

kukulik30
9. júl 2009

jespera..no lyndus sa tu neukazala par dni, dufam, ze len kvoli tomu, ze niekde oddychuje 😉

leto79
9. júl 2009

No tak to mi akurat nevyhovuje... No nic, september to isti 😉

kukulik30
9. júl 2009

tak tak september to isti 🙂

leto79
9. júl 2009

Este sa vas chcem opytat, na co sa picha decapeptyl...

kukulik30
9. júl 2009

decapeptyl je akoby zastavovacia injekcia..na zastavenie cinnosti vajecnikov pred stimulkou

leto79
9. júl 2009

aha, a potom sa kedy zacina pichat ten puregon? Od 1. DC?

kukulik30
9. júl 2009

nie ..pojdes po skonceni menzesu na uzv a vezmu ti krv na kontrolu hormonov a na zaklade toho ti dr urci den, kedy zacnes pichat...niekto picha 7. den cyklu, niekto neskor...ale zacina sa po menzese 😉 cca 10 dni+-

leto79
9. júl 2009

livi, a picha sa ako dlho? a po tom decapeptyle pride mrcha v pohode? Myslim, ci mi nebude meskat lebo co...l
A este ma zaujima jedna vec - lieky mi daju v splne, alebo si ich nor,alne vyberiem na recept...

kukulik30
9. júl 2009

cca 10 dni 😉 to som myslela na puregon, asi som to blbo napisala 🙂
mne po tom decapeptyle dosla mrska po 10 dnoch...sestricka vravi, ze do 14 dni by mala prist, ak nie treba volat do SPlnu..
Recept na lieky ti vystavi dr, ked prides pichnut decapeptyl a hned si ich aj vyzdvihnes vedla v lekarni 🙂

leto79
9. júl 2009

to musim vedla v lekarni?

kukulik30
9. júl 2009

nie nemusis, ak mas vybavene aj niekde inde, napr v SNV, len aby ich mali , nie su to bezne lieky..tam su vzdy pripravene, kedze asi spolupracuju so Splnom 😉

leto79
9. júl 2009

no jasne, ja len ze ci by niekde inde nebola napriklad lepsia cena

katy2
9. júl 2009

Ahojte 🙂
leto 🙂 🙂 🙂 teba specialne vitam... tak ste sa teda rozhodli pre SPLN 😉 drzim palce..... 😵 😵 😵

melisska
9. júl 2009

leto aj ja som si teraz zistovala ceny tych liekov a SNV nie, najlacnejsie su tam v KE lekarni pri Splne 😉

kukulik30
9. júl 2009

podla mna su tam lacnejsie, co som pozerala aj na internete ako sa doplaca za lieky, tak tam boli lacnejsie 😉 myslim, ze nemas nad cim rozmyslat 😉

kukulik30
9. júl 2009

katy ahoj, ako sa mate a Hanka? 😵

melisska
9. júl 2009

Katy a Hanička ahojteeeeeeeeeeee 😉 posielam našej maličkej pusinku 🤐 😵

leto79
9. júl 2009

ahoj katy, tak ano, pre SPLN. Dufam, ze to neolutujem.... 😝 😝 😝
V septembri pridem castejsie, budem mat otazky.... 😀

leto79
9. júl 2009

ok, baby, diky, mam teda o starost menej, vyberiem lieky tam... A neviete mi povedat kolko sa doplaca? Myslim presne.

kukulik30
9. júl 2009

neviem ako puregon a zavisi to aj od toho , kolko ti predpisal..ja som napr doplacala za Gonal 9300 mala som 5 baleni/ 5 pier...Puregon je cenovo asi podobne..ale neda sa to tak presne..my mame stale prichystane 300-500 Eur...sa mi zda , ze najviac hovoril, ze sa doplaca 300 Eur 😉

katy2
9. júl 2009

leto, v septembri idete na to? my sme tiez mali IVF v septembri a vysledok sa mi prave puci a prehadzuje v postielke 😀 😵 😵 😵
melisska, hanke som pusinku odovzdala na licko 😉
kukulik, ahoj 🙂
nestiham tu vela chodit, teda prispievat, lebo obcas citam, co nove.... mame sa dobre akurat, ze musime cvicit, lebo mala ma stuhnuty sval na krku a hlavicku jej to toci dozadu doprava (na niektorych fotkach je to vidno) ... zajtra ideme na rehabku, tak som zvedava, co nam povedia a ake cviky nam odporucia....
asi mame aj reflux, lebo min. raz do dna sa pozvrackala po papani.... teraz mame antirefluxne mliecko a je to super.... v pondelok ideme na uzv bruska, tak som zvedava....
v noci spi malicka super, budi sa len okolo 2-3h. a potom az okolo 5-6h.... takze to nie je take strasne....
mame z nej velku radost...
este raz chcem vsetkym napisat, ze vsetko to trapenie aj bolest z neuspechov sa vyplati..... my sme si tiez prezili svoje ale nelutujem ani sekundu.... a urcite si pojdeme cim skor (ako to len bude mozne po sekcii) pre surodencov 😉

leto79
9. júl 2009

diky, tak ratam - cca 300 E

katy2
9. júl 2009

leto, ja som mala tiez puregon, teraz isli tie lieky trosku dole.... bolo to menej ako pri 1.IVF.... ale kolko ti nepoviem, nepamatam, a platil manzel....

kukulik30
9. júl 2009

katy, super, ze nestihas konika pre taketo mile ruzove stvoreniatko 😵
hej o tom cviceni kvoli tomu svalu som uz pocula, mavaju to deticka, ale urco sa to polepsi, pocvicite a bude fajn 🙂 a ten reflux, no ten je neprijemny a nas samko mal troska, grckal z mliecka, ale nejako to preslo, zvysili sme matrac na spanie ....ale je pravda, ze to nemal zas az take hrozne
a ty nedojcis? pytam sa preto, ze pises o antirefluxnom mliecku...

kukulik30
9. júl 2009

hanulka je zlatunka, posielam je letny boztek 🤐 drzte sa a coskor sup do Splnu, nech pribudne surodenec 😀

katy2
9. júl 2009

nedojcim... pre mna to bola velka trauma v porodke, ked som mala kopec mliecka a mala sa nedokazala prisat, ani cez klobuciky.... 😔 😔 😔 aj dost schudla.... tak sme si povedali, ze s tym nic nenarobim, zo zaciatku som aj odsavala, ale potom som o mlieko prisla.... tak sme na UM.... natrapila som sa dost, nedalo sa nic robit..... co uz.... ale to AR je super, vobec negrcka.... mame ho na predpis, takze platime len polovicu.... a priberame o sto sest..... viac ako je priemer..... aj rastieme... za 3 tyzdne vyrastla 5 cm.... kolko ma teraz ani netusim.... na poradnu ideme az 22.7. tak som zvedava, koko dovtedy priberie a vyrastie.... je taky bucko.... 😵

kukulik30
9. júl 2009

katy, hlavne ze ste obe spokojne 🙂 to je dolezite 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre