Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
26. aug 2009

ja idem ešte vyvesiť asi 250 práčku a hneď sa vám venujem 😀 😀

nie, nie preháňam....ale aj 8 je strašné číslo.....na chalupe nemáme práčku, tak som doniesla domov na pranie uterákov, posteľného prádla, našich vecí......za celé 2 mesiace 😨 😨

lyndus
26. aug 2009

cavik jeeeeeeeeeeeeeej, ja som vcera vyvesila len dve a mala som dost 😀 😀 😀 idem von babulky a na nakup, majte sa zatial, smuqi 😀

piskota80
26. aug 2009

ahojte,
mne trošku teplota klesla, ale aj tak mám pocit, že ruky vážia tonu.
Cavik, ešte raz vďaka za telefón. Pevnú linku mi neberú, nevieš, to je do ambulancie? Neviem, či môžem zavolať na mobil, či to nie je súkromné číslo 😕 😕 😕 ?

ixi
autor
26. aug 2009

ahojte splniecka 😵 😵 😵
lyndus na zajtrea drzim palceky nech sa dozvies co mas pod srdieckom 😵
piskotka a ty si choraucka? 😕

cavik
26. aug 2009

pekný večer

piškótka, neviem Ti povedať či volať na mobil, má ho na vizitke, čo mi dala pred rokom, tú pevnú linku mi dala naposledy jej sestrička, pretože predtým mali spoločné číslo aj s objednávaním sa na UTZ k Dankovčíkovi, ale idem zistiť, či nemá dovolenku 😉

cavik
26. aug 2009

Takže.....môj tajný informátor 🙂 🙂 mi akurát oznámil, že naša dr. Muránska má dovolenku 😉 😉 , preto sa tam teraz nedá dovolať 🙂

steva
27. aug 2009

Dobre ranko Splniecka. 😵
Citam,ze sa tu bude v septembri vo velkom tehulkovat. 😉 stale na vas vsetkych myslime a drzime palce 😵
My dnes ideme na ockovanie a tak som uz celu noc nespala.neviem ako to prezijem,taky drobcek a uz ho musia pichat.
Prajeme vsetkym krasny den.nestiham vsetko citat,ale sme stale s vami.

kukulik30
27. aug 2009

dobre ranko 🙂
stevka, neboj, taki mali drobci to este najlepsie znasaju...horsie , ked uz su starsi 😉 zvladnete to🙂
samko, skrivil usta, ked ho sestricka pichla a po vytiahnuti uz sa smial, rychlo som ho zacala zabavat, alebo dala cumlik a po placi ani chyru ani slychu 😀

steva
27. aug 2009

AHOJ Kukulik.aj ja dufam ze to takto zvladneme,ale strasne sa bojim.Tak Samko je statocny.Citala som ze uz ides do prace,ta zmena mozno prospeje a Samko bude mat surodenca.Aj ty to budes urcite prezivat tazko ked nechas Samka prvykrat v skolke.

mimusa4
27. aug 2009

ahojte..raňajočky
ttttttttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 tttt
tttttttt 😵 tttttttttt
tttttttt 😵 tttttt
tttttttt 😵 ttttt
tttttttt 😵 tttt
tttttttt 😵 ttt
tttttttttttttttt

lyndus držíme palce na dnes..hlavne nech sa ukáže..
piskotka čím skôr sa uzdrav..

a chcem sa opýtať tých čo sú mamky, kde máte detské lekárky, totiž neviem kam ísť, ale tak aby sa dalo aj zaparkovať a nebolo ďaleko, a aby som mala na jednom mieste všetko, nie že ma budú posielať s malým krista-krážom..

cavik
27. aug 2009

Pekný deň

Samkovi sme včera zabudli zapriať všetko naj k meninkám !!!!!!

mimusa.....ja chodím, do Novej nemocnice ku dr. Balluchovej, len to parkovanie pri Novej je o držku 😒

mimusa4
27. aug 2009

dík cavik..no ja rozmýšľam nad novou, len to parkovanie..fuuu a potom varianta kvp..

kukulik30
27. aug 2009

stevka, veru tak, neviem, ako vydrzim v praci prvy den, asi budem chodit potajomky nikde plakat, nech ma nikto nevidi, ako mi bude smutno za nim...a hlavne, ci neplace on , alebo ma nehlada ☹ ...ale nejako to prejde a potom bude dobre 🙂

a dakujemeeeeeeeeeeeeeeee 😵

taella
27. aug 2009

mimusa aj my chodíme do novej k dr. Podhorskej . Aj ostatných lekárov tam máme . Parkovať nám netreba ,nakoľko to máme z domu čoby kameňom dohodil . 😀

a Samkovi všetko najlepšie k meninám 😉

cavik
27. aug 2009

Teallka....ahoj 🙂 ako sa vy mávate ? deťúrence počúvajú ?

aj my chodíme na poradne len pešo, a to teda nemáme, čo by kameňom dohodil, ale Miško sa väčšinou vyspinkal buď cestou tam alebo späť.. 🙂
.....ale keď by mal byť chorý s horúčkou a šlapať tam pešo alebo má napr. teraz vyvrtnutý členok, tak teda ďakujem pekne....zaparkuješ až kdesi medzi bytovkami pri ZŠ alebo internátoch 😠 😒 aj tak, aj tak treba brať kočiarik

lyndus
27. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee babuly, uz sme doma, vzali nas skor 🙂
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak, bude to chlapeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec hehehe, manzel isiel od radosti vyskocit z koze hehehe 😀 😀 😀 velmi sa tesime 😀 😀 😀
Mno my planujeme chodit na Furcu ku Dr. E. Antonyovej, pocula som na nu vela chvaly z roznych zdrojov a vraj je to jedna z najlepsiech pediatriciek v Ke 😉

deny3
27. aug 2009

gratulujem lyndus 🙂 🙂 🙂 takže ďalší Jakubko 🙂
už môžeš nakupovať modré vecičky. Ale ako vidíš, naozaj neplatí, že vracia sa pri dievčatkách. A máš aj foto? pridaj dôkaz.

lyndus
27. aug 2009

ahoj deny, veru veru, neplati, zle mi je doteraz 😀 😀 😀 a Jespere uz vobec od 12tt tusim a caka dievcatko 😉 mno asi ostanem pri nakupoch zeleneho a kremoveho, co ked sa este postasti dievcatko 😀 par modry veciciek ale bude 😀 foto nemam, nechcel ukazat xichtik, ale vybavu ukazal komplexne, este som si len lahla a doki ze... toto su nozicky a pohlavie a my hned s manzelom a co to bude a doki ze 100% chlapec 😀 😀 😀 manzel tam hned zacal hulakat ze dnes pijem hehehehehehe

lyndus
27. aug 2009

normalne nam par krat este ukazal pindika a gulky, doki bol zlaty, secko okomentoval, len strasne potichucky hovoril... ako sa volal netusim, ale ani Dankovcik ani Urdzik to nebol...

piskota80
27. aug 2009

Ahojte,
najprv Samkovi všetko najlepšie k meninkám.
Lynduš, gratulujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém k chlapčekovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

deny3
27. aug 2009

asi to bol Grochal, taký chudý ? hej bol zlatý a také jemné dotyky mal 😀 ja som tiež väčšinou kupovala také neutrálne farby, zelenú, béžovú a žltú, ale mám aj pár modrých veciiček. Inak výber vecí pre chlapcov je oveľa menší ako pre dievčatá, nechápem. Nejak tie týždne zleteli, včera som bola u svojej lekárky, tak nástup na MD mám 11.9., také neskutočné mi to pripadá, že ja som sa dopracovala k MD.

katy2
27. aug 2009

ahojte 🙂
lyndus, gratulujem k chlapcekovi 😵 😵 😵 😵
samkovi vsetko najlepsie 🙂 🙂
mimus, my chdime na Torysku k dr. Gregovej.... Sme spokojni.... A okrem nej aj do neonatolgickeho centra k dr. Varadymu.... (na KVP)

zajacik...
27. aug 2009

Ahojte 🙂
Lyndus tak moje zdanie ma neklamalo, gratulujem k chlapcekovi 😵
A Kukulikovmu Samkovi dodatocne vsetko naj a nech je zdravucky a poslucha mamicku a nech sa mu paci v skolke 😀
Deny teda ako ti to rychlo zbehlo, ved len nedavno si sa pripravovala na IVF a pomaly uz budes maminou 😉

lyndus
27. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej babulky dakujem, veru ste sa nesekli, chlapisko to je 🙂
kukulik Samkovi secko naj 😉
deny veru, nejako rychlo to bezi, ani sa mi nezda, ze uz mam polku tehu za sebou 😀 pojdem kuknut do Tesca, co tam maju chlapcekovske... ani sa mi verit sechce, ze sa nam chlopak podaril 🙂 sa dnes manzel smial, ze zavolame Hredzimu, ze dobrych mrazacikov vybral 🙂 ale to asi skor teta embriologicka 😀
inac dnes som piakla zemlovku s kyslimi jablckami, mnam mnam 😀 😀 😀

deny3
27. aug 2009

díky zajko, rýchlo ako rýchlo, 9 mesiacov je teda riadna doba, hlavne ked som už od tretieho doma, je to na nervy. Už teraz sa neviem vyspať, zohnúť, fučím, ale keď malý zakopká, všetko je zabudnuté. 🙂
teraz v septembri sa chystá aj kamoška na IVF, konečne sa k tomu odhodlala, ale trochu ju musím krotiť, je presne taká naivná ako som bola ja na začiatku, tiež som si myslela, že šup šup a som tehotná. Dúfam, že ju prípadný neúspech neodradí.

lyndus
27. aug 2009

ktovie co sa o piatej ukaze Petronelke 😀 😀 😀

zajacik...
27. aug 2009

Deny treba verit ze kamoske to vyjde na prvy sup 🙂
Petronellke tipujem dievcatko 🙂

deny3
27. aug 2009

tak to budem musieťzase vysieť na koníkovi, tiež som zvedavá na výsledky.
lyndus žemlovka mňam mňam, ja ju nerobím, lebo pre muža to nie je jedlo a potomja zožerem celú tepšu 😀
ja som v tescu kúpila akurát podbradníky, neviem, akosi nič ma neuchvátilo, oplatia sa tam bodyčka, ale tie už mám dosť, potrebujem teraz niečo teplejšie, v čom ho dám do kočíka, ale keď sa mi niečo páči, akto stojí šialené peniaze, v Carefouri v tom detskom budtiku majú peknú úpravu prúžkovanú bundičku a nohavice za 1200 sk, no šalené huby som nezjedla. A v CA sa mi strašne páči kožená bundička z vnútra kožušinka za 750, sk, to chcem, ale muž mi nedovolí 😠

zajacik...
27. aug 2009

Lyndus mnaam zemlovku zboznujem odmalicka 😵 Uz by som tiez mohla niekedy upiect, davno som ju nerobila 😨

deny3
27. aug 2009

zajko verím a držím palce, ale sama dobre vieš, ako to žiaľ chodí. Neviem čo je lepšie,ísť naivná do toho, alebo neveriaca v úspech.
ale čo kecám, jeseň bude plodná !!!!!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre