Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
16. sep 2009

mas pravdu stoji mi to zato 😉

ixi
autor
16. sep 2009

zlaticko idem este vyzehlit uniformu lebo zajtra budem hola 😀 😀 😀 😀 maj sa a zajtra sa ozvy papapa a cmuk 😵

tomka12
16. sep 2009

a roky uz naspat nepojdu, len dopredu...

tomka12
16. sep 2009

ok ixi, idem aj ja spat, rano skoro vstavam, tak sa maj pa pa, dobru noc 😵

zdeja
16. sep 2009

halo ostal tu este niekto? 😖

katy2
17. sep 2009

Ahojte 🙂
Dnes je uprsane rano ☹ ale dufam, ze slniecko nadeje svieti vo vasom vnutri.... 😵
ixi, vitaj doma 🙂
tomka, drzim palce do Brna... 😵
zdeja, tak v noci tu nikto nechodi, musis prist skor..... Potrebujes nieco? 🙂
Pozdravujem vsetky, hlavne uz pracujuce maminky 😉 a malych skolkarov 🙂
My uz trreti den s malou bojujeme, nechce vobec papat, uplne odmieta flasku a pritom je hladna. Vcera sme pochodili po lekaroch, ci ju neboli nahodou hrdlo alebo usko, alebo ci nema v puse nejake afty, co by ju mohlo stipat a preto by nepapala a nic sa nezistilo.... Tak ju krmim ked spi, vtedy nieco spapa.... Som zvedava, co bude dnes.... Vcera som si aj viackrat poplakala....
Snad to nic nebude, len prechodny stav....
Teraz sa sama hra v postielke, gagoce a bucha do hrkaliek, co ma nad sebou.... Je strasne zlata... vsetkym zo srdca prajem take pokladiky.... 😵

taella
17. sep 2009

katy, to isté robila moja Karolínka asi 3 mesiace , niekedy za deň vypila dokopy iba 200 ml mliečka . Pripisovala som to mliečku , ktoré pila ( Nutrilon Allergy Care - veľmi horké ) , ale nemohli sme ho zmeniť kvôli podozreniu na alergiu na bielkovinu kravského mlieka . Tá sa nepotvrdila , ale mliečko jej nezmenila . Odkedy papáme príkrmy , tak sa to zlepšilo . Ale kedže pekne priberá , tak sa to viac neriešilo . Veľakrát som si aj ja pri nej poplakala . 😢 Najhoršia je tá bezmocnosť , keď nevieš čo máš robiť . Držím palce , aby Hanka opäť začala pekne papať a robila ti iba radosť . 🙂

katy2
17. sep 2009

taella, vdaka za povzbudenie.... ja uz len cakam, kedy budem moct zacat prikrmovat. ma sa od ukonceneho 4.mesiaca, ale mozno zacnem nejaky tyzden skor....
ved to, ja jej dam flasu, 2x potiahne a zacne strasne plakat, neda sa ani utisit. Horsie ako po ockovani.... Ale ked spinka, tak mi pekne nieco vypije....
Dzte sa, mas krasne deticky, uz som ich davno nevidela... 🙂

lyndus
17. sep 2009

jooooooooooooooooooooj babulky, jaky su ty vasi drobci nadherny 🙂
Dnes som bola v poradni, secko ok, krcok pekne drzi, len si sestricka vsimla vo vysledkoch s 8TT 😕 😕 😕 protilatky na Rubeolu, tak mi vzala krvicku na kontrolny test... hlavne ze doki mi povedal, ked som volala, ze secko ok 😒 tak len dufam, ze som ju prekonala ako dieta, alebo ma zaockovali...bojim bojim 😖 ani sa mi nechce verit, ze uz len 16 tyzdnov a maly je na svete 🙂 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
a ranajockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

lyndus
17. sep 2009

tak som volala dokine, kukla do karty a ze som bola ockovana proti rubeole ako 12. rocnu, uff som si vydychla 😀 inac som citala na nete, ze od 1982 su vsetky dievcata ockovane proti rubeole vo veku 12 rokov prave kvoly tomu, aby ju nedostali v tehu 🙂 kdeze ste secky?

zdeja
17. sep 2009

ahojte babenky.....je tu neaka holka tesne pred IVF. dnes som bola v splne na poslednom usg....v utorok ma caka vyber vajicok....jooooj

jespera
17. sep 2009

Ahojte,
aj ja som mala dnes poradnu - len mi nic nerobila, ani ultaz. - ani vysetrenie - ako sa mate? ja ze dobre, zapisla a dovidenia...Pytala som sa doktor. na tu pupocnik. - hned volala do ceptry /neviem ci som neskomolila ten nazov/ - ze mi poslu papiere a sa rozhodnem, s tym ze mi na buducu poradnu odpichne krv na dodatocne vysetrenia k tomu potrebne, a mam si urobite este interne..takze tolko z jej strany.
Lyndus a tu rubeolu ako mas poznacenu v tehot. knizke - ma to nejaku skratku alebo nieco, mne sa zda ze mne to nerobili. To ti robili spolu s tripple? Ale zrejme som na to bola ockovana aj ja - podla toho co pises 😀 .

Zdeja ahoj - ja som napr. po ivf a mam to dost cerstvo v pamati, co potrebujes vediet?

zdeja
17. sep 2009

jespera....no mam v tom chaos....v nedelu si mam pichnut pregnyl a potom v utorok na lacno do splnu.....
mam v tom chaos ako vo vsetko novom- je to 1x a dufam ze naposledy.....
ako to prebiehalo a co si zo sebou niesla ??? dakujem

zdeja
17. sep 2009

jespera...vyslo ti to na 1x????mam dobry pocit ale aj obavy 😕

jespera
17. sep 2009

- v prvom rade sa neboj, snaz sa byt v pohode - aj ked sa to hovori lahko ja viem...
Prisla som s manzelom, sestricka ma zobrala na izbu - obliekla som si pyzamo, a cakala som kym ma nezavolaju, lahnes - pichnu ti narkozu a sladko spis, zobudis sa na posteli v izbe a manzel sa na teba bude usmievat. Medzi tym on odovzda spermie. Pospis hodinku - dve - podla toho ako - mne sa vobec nechcelo spat, v pohode vstanes, oblecies sa a idete obidvaja k dokimu,on ti povie kolko vajicok a kedy mas prist na vklad.
Tento den aj nasledujuci by bolo dobre keby si ostala doma, aspon ja konkretne ale aj baby pisu - mna potom dost bolelo brucho - podbrusie, brucho ako balon, takze ja som tie tri dni do vkladu prelezela pred telkou a podstate aj potom , aby sa to co najlepsie uhniezdilo /hned po vklade som isla za mojou doktor. - ktora mi vypisala PN/.
- na odber : pyzamova kosela, ponozky, slapky, voda, nieco na jedenie, prezervativ a manzela..🙂
- a potom vlastne lieky podla pokynov Hredziho..

zdeja
17. sep 2009

joooj som rada ze si to tak pekne rozpisala.....
zoberem vsetky lieky co mam doma ..... ja chodim ku dr. MUranskej tak sa chystam po tom vsetkom ku nej pre PN, ja som aj teraz na PN od obvodnej pretoze v praci dost vela beham a dviham tazke tak som sa dala vypisat ....
vyslo ti to na 1 x????

zdeja
17. sep 2009

kedy si platila zakrok???? a kolko ak smiem vediet ...nam povedal ze cca 500 e....dalas si si aj zmrazit drobcov???

jespera
17. sep 2009

- jaj neodpovedala som - ano na prvy pokus, predtym sme boli na inseminac. ale to nevyslo a dalsie pokusy som nechcela, rovno sme isli na ivf.
- tie tabletky potom - hlavne podla pokynov Hredziho, lebo casto sa stava ze to baby miesaju a potom narobia viac sarapaty /sestricka mi vravela.../🙂
- este k nej PN - pred tym vsetkym som vravela sestricke, zeby som chcela spravu alebo odporucanie na PN, takze potom vsetkom - uz mi len dal Hredzi vypisanu spravu a doktorka problemy nerobila...
- a medzitym co ja som sa obliekala ked sme isli k dokimu - manzel dal sestricke peniazky. Inac ta narkoza bola v pohode, cely zakrok trval mozno 20 min.. Ja som mala narkozu zatial dvakrat /laparka a ivf/ ale mne sa to hrozne paci - to zaspavanie, lebo sa s nimi stale hadam ze este nic, nic a zrazu sa zobudim na izbe....
- drzim palce a verim ze ti to vyjde, ale v prvom rade si musis verit ty!!

jespera
17. sep 2009

- myslim ze automaticky ich zmrazuju - ja ich mam este osem. ano 500 e.

jespera
17. sep 2009

- akurat som minule rozmyslala - ze pred rokom taky cas som ani netusila co je "spln" a dnes.... 🙂 🙂

zdeja
17. sep 2009

prepac ze sa tolko vyzvedam ale vies chcem vediet asi vsetko a potom aj tak sa to pomiesa... 🙂
platila si az potom ako ti to vkladali alebo vtedy ked vyberali vajicka....joooj a este tooo-- kolko babetiek si si dala vlozit????? 😵

jespera
17. sep 2009

hehe, dala som ich vlozit 2 - jedno odislo, ani neviem kedy ani ako...
platila som v den odberu vajicok - teda manzel, kym ja som bola na izbe
kludne sa pytaj, viem ake to je - ale je to fakt v pohode, je tam skvela sestricka - vsetko ti pekne povie, ukaze..
a predtym je dobre ak pojdes na wc /malu/ - wc je hned na izbe, takze nemusis v koseli nikde behat. Pri zakroku - je sestricka, potom ta druhu taka blondina, dalsia babenka co ti da narkozu a potom pride Hredzi..uz ked zaspavas - aspon u mna to tak bolo 🙂

zdeja
17. sep 2009

ved ani ja som nevedela vooobec nic a ze ja budem jedna z tych "stastnych"
mamka vravela ze po nej stacilo hodit trenirky 😀 a bola v tom .....

jespera
17. sep 2009

mi hovor, kde mna kedy napadlo ze ivf sa bude tykat mna - ach jaj, co narobime vacsinou je to stale tak, niekto ani nevie a je zrazu v tretom mesiaci a niekto o to bojuje vsetkymi silami...
a vy ako dlho bojujete ?

zdeja
17. sep 2009

hej ta sestricka na recepcii je zlata zienka.....povedali kolko sa plati za zmrazenie??? vies chem byt na vsetko pripravena ....hredzi mal dnes taku divnu naladu tak ma troska rozladil, joj tak ma troska nastval ale teraz je to v pohode....aj ja chcem vlozit 2, takze ak mi vyberu v utorok je mozne ze v piatok mi ich vlozia????
si super baba ze na man mas nervy 😅 tolko sa staram atd....daaaaakujem

jespera
17. sep 2009

zmrazenie uz je v cene 500 e - neplatis nic naviac. A co sa tyka Hredziho naladay - no on je taky vzdy, hocico co sa ho opytas mas pocit ze ho tym neskutocne nudis a nemas narok na ziadne otazky, a vyzeras pri nom ako idiot - aspon ja som mala ten pocit, preto ja som sa ho nepytala nic - proste fakty, kedy co a dovidenia.
- ja som mala napr . odber v stvrtok a v pondelok rano bol vklad, a u teba - no mozno v piatok - alebo v stvrtok neviem. potom vklad je uz rychla zalezitost a bezbolestna ale to uz predbieham.

zdeja
17. sep 2009

no presne ja mam taky isty pocit ...dnes som mala popodpisovat suhlas a som sa len zistovala co je co a mal blbe odpovede ze ked nepodpisem toto tak je zbytocne tamto a dookola ...ale asi mal naladu ako pocasie.......
joooj tesim sa na to ...ty teraz len lezis a vegetujes???
aaaa na vklad ties musis doniest neake veci???
po akom case si sla k nemu na kontrolu???

zdeja
17. sep 2009

jedna znama bola tiez v splne a vravela ze potom ako sa im narodili dvojicky dali snehuliakov prec a potom platili 20 000 korun

katy2
17. sep 2009

ahojte 🙂
sa mi paci, ako nas uz tehulky uplne nahradili.... 🙂 podavaju uplne vycerpavajuce info 😉
zdeja, strasne ti drzim palce, nech to 1.IVF je aj posledne a nech je uspesne.... 😵 😵 😵

zdeja
17. sep 2009

dakujem velmi pekne katy, moj starky ma uz zo mna velku hlavu lebo ja vsetko rozoberam a chcem o vsetko co sa deje kecat tak si to kompenzujem tu a som rada ze su tu spravne baby ktore poradia ......ty si tiez navstevovala spln???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre