Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jajica
29. sep 2009

ixi ja má 4 😵 😵

ixi
autor
29. sep 2009

ale verim ze tieto budu najsilnejsie 😉

ixi
autor
29. sep 2009

4? a po kolko ich mas zmrazene ved zmrazuju po 3

jajica
29. sep 2009

jasne ixi , musíme im veriť 😉 😉 😉

ixi
autor
29. sep 2009

teraz to musi vinst inu moznost nepripustam 😉

katy2
29. sep 2009

ixi, strasne ti drzim palce, aby tie posledne mrazaciky zabojovali.... velmi na teba myslim, mozno prave preto, ze si mi tak blizka.... odkedy som ta spoznala osobne este viac.... viem, co si si prezila, o to viac ti drzim palce.... si statocna a silna zena... hlavne teraz mysli pozitivne.... 🙂
jajica, aj tebe... ale to sa uz stale opakujem... ked vas je tu teraz tolko stimulantiek... to tu este asi nebolo 😵

jajica
29. sep 2009

jáááj, tak to ja ti vôbec neviem ixi - teraz od teba počujem 1. krát, že to pri mrazení nejako delia 😨 😨 😨

ixi
autor
29. sep 2009

katy aj ja na teba a hanicku casto myslim 😉 mne asi vinde ket tak ako pred rokom et tak dufam ze uz len koli tomu to vinde 😎

katy2
29. sep 2009

jajica, ked su 4 tak su zmrazene po dvoch... oni to mrazia po skupinkach, aby nemuseli rozmrazovat naraz vsetky.... lebo naspat sa zmrazit nedaju a je ich skoda.... 😵

ixi
autor
29. sep 2009

jajica to ti po opu zostali 4?ak ano tak preto su po dve 😉

jajica
29. sep 2009

dakujem katy2 🙂 🙂 🙂

katy2
29. sep 2009

ixi, dakujem 🙂

ixi
autor
29. sep 2009

dufam ze na 4 pokus nam to vinde 😵 tak velmi tuzim mat dom take babusko ako ty neviem to ani opisat 😵

jajica
29. sep 2009

jasnéééé kočky - rozumiem , tak mi ich zmrazili asi po2 🙂 🙂

jajica
29. sep 2009

musím končiť, zatiaľ sa majte 😵 😵 😵

ixi
autor
29. sep 2009

ahojky jajica 😎

ixi
autor
29. sep 2009

kde ste vsetky ☹ som tu šam ☹ a a je mi šmutno ☹

ixi
autor
29. sep 2009

😔 😔 😔 😔

kukulik30
29. sep 2009

ja mam 11 🙂

ixi
autor
29. sep 2009

ty sa mas kukulik 😎 a beres aj dajake vitaminky?

kukulik30
29. sep 2009

ixi, nie neberiem teraz nic, lebo pred Et som barala vsetko mozne, ale vies ako to skoncili, tak teraz to nechavam vsetko na nasho sefka tam hore 😵 verim mu 🙂
ale zabudla som, sem a tam si dam chilly papricky, lebo tym neodolam 😀 inak nic

kukulik30
29. sep 2009

ukladala som maleho, tak som odbehla,ale uz lezka pri mne v posteli/ to iba teraz , kym je chory, lebo nechcem , aby bol v noci odkopany, tak ho mam pod kontrolou, nech sa poriadne prelieci/...je cely het, ze moze spat s mamkou a tatika sme vyhnali do detskej 😀 tak som mu pustila uspavanky a ja surfujem 🙂

ixi
autor
29. sep 2009

ani ja nic neberem som sa rozhodla az ked sa podari aj ja si dam sem tam chili ale v tabletke

kukulik30
29. sep 2009

no ixinka, tak teraz nam to vyjde, uvidis 😵 😵 😵

ixi
autor
29. sep 2009

bodaj by tfuj tfuj 🤐 😵 🤐

kukulik30
29. sep 2009

sak uz by sa patrilo 😵 prichadza plodna jesen

ixi
autor
29. sep 2009

tak tomu ver uz aby sme boli tehule 😀

kukulik30
29. sep 2009

potom uz konecne prides na tu kavu do SNV?haaaaaaaaaaa 😀

mirus25
29. sep 2009

ahoj dievčence. Všetky vás pozdravujem.
Ozývam sa po dlhej dobe. Ale občas som si vás prečítala. A teraz mi to nedá neozvať sa.
Ixi podľa tvojich príspevkov budeme spolu očakávať pozitívny výsledok. Aj ja som bola v pondelok v Splne, a idem na kontrolu 6.10.. Takže asi aj KETovať budeme fakt spolu.

kukulik30
29. sep 2009

jeeeeeej, ahoj mirus, pekne , ze si sa ozvala, tak dalsia ketacka pribudla, aaaale nas je teraz na jesen pekna kopa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre