Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
10. okt 2009

pekny vikend 😵

zdeja, ano je to tak, uz ziadny uzv lekar nerobi, iba sa pocka na dalsiu mrsku a sup..ja som ani ku gyn nesla 😉 to sa ma, mne to ani raz dr nepovedal 😕

cizana
10. okt 2009

Ahoj, Zdeja! Tak aj Ty si mala čierny deň? ☹ Dúfam, že sme si ich už prečerpali a už bude iba dobre 😉 😉 😉 Držím Vám s Kikou palčeky, aby Vám vyšiel KET 🙂 🙂 🙂 .
Ja vkuse smoklím - nemám mrazáčiky a tak som odkázaná už iba na posledné IVF. Ešte neviem, či sa na to dám znova. Je to posledná šanca. My sme začali stavať domček s dvoma detskými izbičkami a teraz sa už vôbec naň neteším. Bude taký prázdny............
Kukulik, držím Ti palce, dobre sa opatruj a neprepínaj sily.
Inak k dr. - berú to ako obchod kúpiš, ale o Teba sa už nestarajú...

kukulik30
10. okt 2009

cizana...ak sa na to necitis, dajte si pauzicku troska, ked sa dostanes do pohody, tak skusite opat, co ty vies, mozno prave to posledne IVF vam prinesie to stasticko a babuliatka 😵 😵 😵

cizana
10. okt 2009

kukulik, asi ti budem musieť urobiť - aj keď môj vek je prekážka- dr. mi povedal, že čím skôr, tým lepšie, aby už nebolo neskoro.
Ty kedy máš ísť na krvičku a pre dobrú správu?

cizana
10. okt 2009

chyba = asi to budem....

kukulik30
10. okt 2009

ja krvicka 21.10....dufam, ze to bude dobra sprava, hned 24.10. bude mat Samko 3 rocky 😵

cizana
10. okt 2009

Určite áno 🙂 🙂 🙂
Obdivujem ťa, aká si silná a pozitívna- ide z teba radosť

kukulik30
10. okt 2009

no veru, sama nechapem, kde sa to vo mne berie..aj naposledy po tom neuspechu, som myslela, ze ma to polozi uplne, ale o par dni som uz myslela len na to, kedy uz budem moct ist na KET 😵 rychlo si to v tej mojej gebulke pretransformujem a mam jediny ciel....

jespera
10. okt 2009

Ahojte,
Zdeji - co to citam, je mi to velmi luto, fakt som takuto spravu necakala...

mimusa4
10. okt 2009

ahojte, ahojte...určite ste si všimli, že sme už na svete..malý Mirko 5.10. - 52cm - 3390g
prišla som na ko v pondelok o 7h. a dr. povedala, že dnes porodíme 😕 🙂 pobabrala krčok a nech sa za hodinku prídem s5, tak som šla po tašky .. potom príjem do nemocky, na kt. som strávila dosť času, bolo veľa príjmov celkovo do nem...takže na sál som sa dotrepala asi o 10:15 urobil sa monitor ešte znova pobabrala krčok, troška pochodila, medzitým klistýr (dúfam, že som ok napísala) a mne stále nič, potom mi dr. pustila vodu a chvíľku sme čakali, ako som bola na 4,5 tak prišla anest. dala peda, kontrakcie sa dali predýchať to mi pripomenulo moje krámošky hnusné, ale tie tlaky potom waaaaw to už bola sila a tlaaaač fuuuu 😅 , dr. povedala, že tá epi mne pomohla akurát vtom že šlo to všetko rýchlo, akurát som nevedela presne kedy začína kontra ale vyvrcholenie bolo jasná správa...takže žijem som tu a možno raz aj druhé príde 😅 😅 😉

vôbec neviem čo sa tu udialo, vidím aj nové tváre, niekto mal mať aj výsledky krvičky nie?
dievčence držte sa, držím vám palce 😵

a foto dodáme 🙂

ixi
autor
10. okt 2009

ahoj mimusa super ze ste domka a hlavne ze si porod zvladla a najhlavnejsie ze mas svoj pokladik 😵
kukulik trosku spomal 😉 ty budes mat trojicky tak potom ti bude treba tempo 😀
melisecka som velmi rada ze si s manzelom uzivate 😵 😵 😵

ixi
autor
10. okt 2009

babulky zajtra mi uz poobede budu rozmrazovat nanuciky tfuj tfuj nech sa rozmrazia 😕

melisska
10. okt 2009

no ixi ahooooooooj 🙂 si tu??? algidky mas silne tak neboj, len aby si sa potom netrapila naraz s tromi ako kukulik 😀

mimuska moja ahoj, boze ako to rychlo ubehlo, ako blesk, este teraz sa pamatam ako si nechodila casto na fora lebo ti to mm zakazal, ale ty si nam vzdy tajne napisala 😵 a mirko je uz medyi nami 😵 😵 😵 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam mamicka 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
10. okt 2009

meliska som tu len som daco hladala na nete bodaj by sa vsetky 3 rozmrazili to by bolo super

melisska
10. okt 2009

jasne ze sa rozmrazia, ale potom sa budu aj rast 😉 🙂 😵

zdeja
10. okt 2009

ahojte hviezdicky....
mimuska gratulujem z celeho srdiecka 🙂 davajte na seba pozor
jespi ahoooj ...asi nikto taku spravu necakal ....boli to no ideme dalej, mame tri nanuky tak dufam ze budu cim skor v teple....
cizanka je mi to luto aj kvoli tomu ze nemas mrazacikov...nie je to fer, idem este v pondelok k mojej gyn. a chcem aby ma este skontrolovala zo spodu no neviem ci to nebude lepsie po menzzese ...uvidime ....
je to divne ze po tych konskych davkach hormonov ta nevysetria po ET ak je negat.

jespera
10. okt 2009

🙂 prajem pekny vikend, co porabas Zdeja?

zdeja
10. okt 2009

ahoj jespi , chystam sa zehlit len akosi ma nic nebavi.....cakam mojhoo manzilka...montoje neake kamery v meste a ja som sama 😢

kukulik30
10. okt 2009

mimuska...tak uz ste aj doma..to je paradaa super rychly porod, vau 😀 ..tak uz si mozete v klude vychutnavat malickeho 😵 😵 😵 nech ste zdravucki hlavne, drzkajte sa 🤐 a tesim sa na foto

ixi
autor
10. okt 2009

ahojte je tu niekto?

kukulik30
10. okt 2009

ja som tu este chvilku..ixi, takze pondelok sa pridas k nam cakatelkam...jupi 😵

ixi
autor
10. okt 2009

dufam ze sa pridam 😵 ako sa citis kukulik?

katy2
10. okt 2009

Ahojte 🙂
mimuska, strasne ti blahozelam, z celeho srdca... velmi rychlo to ubehlo.... ved len teraz som ta presviedcala, aby si presla do SPLNu, aby si stonovala ziadost na IVF v poistovni (pre byvale CAR) a uz je drobec na svete.... Neuveritelne 😵 😵 😵 😵 😵
drzkajte sa a uzivajte si to krasne puto, tie krasne chvile 😵 😵 😵 😵
ostatnym cakatelkam a stimulantkam drzim palce 😉

kukulik30
10. okt 2009

v pohode, sem tam mam take tlaky ako na ms, teraz vecer som citila aj vajecniky, take popichavanie..ale to som si vsimla, iba preto, ze som dnes doma, tak sa samozrejme viac pozorujem. 😀

ixi
autor
10. okt 2009

ahoj katy 😉

ixi
autor
10. okt 2009

kukulik tesis sa na trojcatka?

kukulik30
10. okt 2009

katy posielam Hanke pusinku 🤐

katy2
10. okt 2009

ahojte 😉
kuku, dakujeme 😵
tie tri bublinky budu urcite to prave 😵 😵 😵 myslim, ze mozes zacat triedit vecicky po samulikovi 🤐 😉

kukulik30
10. okt 2009

katy, keby som mala co triedit 😀 vsetko mam na vsetky mozne strany porozdavane- pozicane 😀 😀 😀 takze, ked sa mi to vrati, tak potom snad nieco vytriedim 😀

a veru, dufam, ze z tych 3 bubliniek aspon jedna so mnou ostane 😅 😵

katy2
10. okt 2009

kuku, aj mne z troch nieco zostalo 😉 ja tomu verim, ze tentokrat sa tehu neubranis.... zacni sa pripravovat 😵 😵 😵 juj, normalne to s tebou prezivam.... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre