Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
12. okt 2009

Lenuliatko vyhodu maleho poctu vajok vidim ozaj len v tom, ze mi este nieco ostane do zasoby pre prirodzene snazilkovanie 😅 No co uz, zo zajacika sa predsa neda urobit sliepocka, to by bolo proti prirode 😀

zajacik...
12. okt 2009

Feja ani ja nechapem preco je nas doki taky "komunikativny". Ved rozhovorom, alebo aspon milym slovom ci usmevom by nam zlepsil chut a vieru v pozitivny vysledok... No ale Herman je vraj komunikativne na tom podobne ako Hredzak, takze velmi si nenavyberas...

zajacik...
12. okt 2009

Minule som citala trochu forum o centra Reprofit v Brne, tam je viac doktorov, ale babulky su s nimi maximalne spokojne. Po OPU dostanu nejaky keksik, potom dostanu aj tehotensky test... Myslim ze za tie peniaze co do toho davame by sme mohli mat aspon tie primaky zadarmo a pristup dokiho by mohol byt tiez trosku iny...

lenuliatko
12. okt 2009

Zajačik, ale aj zajačiky zvyknú mať početné potomstvo 🙂 A poviem ti, ja sa doslova cítim ako sliepočka 😀 Po poslednom UZV, keď som sa dozvedela, že mám v sebe dosť folikulov a chodila som po meste a proste cítila som bruško pri každom kroku, tak som tak jemne našľapovala, chránila si tie vajíčka, moje budúce deťúrence, potom pohladkám bruško, nech pekne rastú 😀 😀 😀 No, my buď otehotnieme, alebo skončíme na psychiatrii 😀
Veľa robí prístup lekára, máš pocit, že si pre nich dôležitá, že vynakladajú maximálne úsilie, aby ti pomohli, určite je aj väčšia dôvera k človeku, ktorý ti všetko ochotne vysvetlí, podporí ťa, ukľudní... 😒 My môžme len snívať, ale pokiaľ ozaj pomôže, dokážem to oželieť.

lyndus
12. okt 2009

Cafte babulky, najprv desiatka 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Inac babule, podla mna uz toho Hredziho tolko nerieste, aj tak to nema vyznam...akurat sme sa cez vikend z manzelom zhodli, ze zrejme je tazky introvert a komunikacia proste nieje jeho parketa... ja tvrdim, ze hlavne nech spravi to co ma a nech to prinesie pozadovany vysledok, to je najdolezitejsie 😀 😀 😀 To ze inde dostanu kexik a tehu test... to su podla mna totolne detaily, ja by som take vobec neriesila, popravde ja nemam nemocky a podobne zariadenia vobec v laske, takze ja som po OPU padila dom, ani smrad po mne neostal 😀 teda dufam hehe 😀 takze ani kexik by ma tam neudrzal hehehe... a ci si spravime test alebo nie je len nase osobne rozhodnutie, my mame prist rovno na krv... ak v tom centre robia tehu testy, ked dojdes na kontrolu, tak chapem, ze ti jeden daju dom a len ked je pozitivny, tak mas prist do centra...podla mna je krvicka lepsia, aspon mame 100% istotu 🙂

feja co sa tyka tvojho dotazu, podla mna ti dal tri preto, lebo zamrazovat sa neoplatilo a preco to neskusit... inac zavinac 😀 sestricka mi hovorila, jak mali jednu pacientku z Presova, roky nemohla otehotniet, vystriedala asi 3 centa, kym skoncila v SPLNe, tam mala po OPU 3 embrijka, troska slabsie, tak jej dali secky tri... chytili sa secky, takze porodila trojcatka...a rok na to otehulkovala prirodzene a porodila dvojicky... takze ma teraz doma 5 detureniec, ani nevie ako...popravde, popri tej seckej radosti by som si miestami asi byla hlavu o stenu hehehe

feja22
12. okt 2009

Zajačik hovoríš mi z duše. Môj manžel najviac dudre na tie prezervatívy. My tam chodíme už štvrtý rok a len raz na začiatku s nami prekonzultoval postup a venoval sa mojím otázkam. To sme išli a IUI. Na poslednej návšteve som si vypočula telefonát, v ktorom odznela informácia, že v priebehu jedného mesiaca maju nárast až 45 nových pacientiek. Začínam mať pocit, že kvalita ide na úkor kvantity. Každý hovorí, že máme pozitívne myslieť, ale niekedy je potrebné tu pozitivitu aj podporiť. Ja osobne mám dnes krízu. Verím, že sa nakopnem a pôjdem ďalej.
Ospravedlňujem sa ak so niekoho znechutila. Potrebujem to dať zo seba von a nemám kde a s kým.

dalida
12. okt 2009

Kukuk, splnieckovo. 😉

lyndus
12. okt 2009

feji, gebulku hore, urcite to bude oki doki 😉

ozaj, seckym transferujucim dnes drzime mono paluchy 😉 😀

dalida
12. okt 2009

Zajacik, tebe poseilam speci pozdrav 😉

lyndus
12. okt 2009

ahoj dalidka, ako? este si netestikovala? 😉

dalida
12. okt 2009

Dnes som ta videla v Splne. 😉

dalida
12. okt 2009

Lyndus, 😵 🤐

zajacik...
12. okt 2009

Dalidka dakujem 🙂
Lyndus ved tu nejde o ten keksik ani o test, to je uplna banalita popri tych peniazoch co tam nechame...
Feja uz chodite 4 rpky do SPLNu? A co ste tam uz absolvovali? Inak ja som si predtym myslela, ze CAR sa zaobera neplodnostou komplexne, ze sa robia specialne vysetrenia, ked sa stale nedari otehulkovat... Ale mylila som sa, robi sa tam len IUI a IVF a tym to konci...

zajacik...
12. okt 2009

Dalidka ty si dnes bola v SPLNe???????? No tak ja potom ozaj vobec neviem ktora to si 😲 A to uz si bola na krvicku???? Straaaaaaaaaaasne ti drzkam palceky!!!!!

dalida
12. okt 2009

Nooo, bola som. Nechcela som vam to este hovorit, lebo sa bojkam 😔 Zajacik, ty si stala pred dverami, ked ja som do teba taaaaaakmer vrazila. Take male ziena v ciernej dlhej bunde, mala som okuliare. To som bola ja. 😉

zajacik...
12. okt 2009

Dalidka a ty si odchadzala? Lebo ja som pri dverach stala len chvilu, potom som sedela pri tych zadnych dverach na stolicke... Ale vobec neviem ktora si ☹ Preco si sa mi neprihovorila? A nebojkaj, u teba citim ze je to na spravnej ceste 😉

feja22
12. okt 2009

Ďakujem Lynduske aj lenuliatkovi. Máte pravdu, konečne som sa zasmiala a nakopla. Idem do sprchy spláchnuť zvyšky pochmúrnych myšlienok. Ahojky 😉

zajacik...
12. okt 2009

Lyndus myslim ze o tej co mala trojciatka a potom dvojciatka davali reportaz vlani v reflexe. A mali vsetko same baby 😅

dalida
12. okt 2009

Zajacik, ja som si ta uz potom pri odchode nevsimla. 😒 Ked som prisla hned som utekala na WC 😅 a potom cakala na sestricku pred jej miestnostou, kedze sa mi zdalo,ze je tam dost ludi...

zajacik...
12. okt 2009

Dalidka spominam si ze jedna babulka vosla a isla hned na WC, ale nezaregistrovala som ako vyzeras, teda nespoznala som ta. A to ze si skoro do mna vrazila, tak to vas bolo viac, kedze som stala pri dverach 😀

lyndus
12. okt 2009

zajacik, ved jasne ze nejde, to uz je nic popri tych prasuliach 🙂 mna skor rozculuje tie kondomi, aspon toto by teda mohli mat vlastne 🙂
dalidkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, priznaj farbu, ze si ty testikovala a bola tam dialnica jak hrom 😀 😀 😀
ja si tiez myslim, ze ty si tehulka, konecne by tu bola pozitivna spravicka 🙂

lyndus
12. okt 2009

zajacik mno to je teda nadeleni, secko diavky 🙂 to sa ten tatulo nemoze citit ani ako kral, ten mal len 3 😀 😀 😀

ixi
autor
12. okt 2009

ahojte babuse uz sme domka 😀 rozmrazili sa mi vsetky3 ale jedno sa prestalo vyvijat a tak mi vlozili dve moje lasky vraj krasne sa deliace 😵 sestricka mi povedala ze opovazim sa s nimi daco spravit 😀 😀 😀 tak idem lezkat papa ozveme sa 😀 😀 😀

dalida
12. okt 2009

Ixinka, drzkam prstiky 😉 Opatrujte sa. 🙂

zajacik...
12. okt 2009

Jeej Ixi tak to je super, tak nieze sestricku neposluchnes 😉 Tak sup do postielky a zohrievat bambulky 😵

lyndus
12. okt 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuj ixinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mocno drzim paluchy, nech sa riadne zahryzkaju chrustiky 😉 dufam, ze aj nase posledne 3 sa tak krasne rozmrazia, aby bol aj surodenec 😉

dalidka, ty paskusnica 😉 😀

lyndus
12. okt 2009

volas o pol hodku o vysledok? 😉 😉 😉

zajacik...
12. okt 2009

Lyndus ten tatino co mal tych 5 dcer, tak sa ho pytali ci by nechcel este syna, a on ze staci, ze uz sa tesi ked baby vyrastu, tak bude mat 5 zatov a bude s nimi chodit na pivo 😀

zajacik...
12. okt 2009

Lyndus citas mi myslienky, presne som chcela Dalidke napisat ze uz len polhodinka 🙂 Podla mna testikovala, len si chce byt ista krvickou 😵

katy2
12. okt 2009

ixi, drzim palce a gratulujem k bambulkam 😵
dalidka, myslim na teba a strasne ti drzim palce, aby si pocula tu uzasnu spravu so stastnym koncom 🤐 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre