Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
14. dec 2009

Ahojte babulky, tu som, nič sa nedeje 🙂 Boli sme odcestovaní od piatku, bola som si kúpiť väčšie autíčko, nech mám deťúrence v čom vyvážať a spojili sme to aj s návštevou u rodiny.
Vidím, že píšete pomenej, Kukulik, držím strašne, strašne palce, aj na nohách 😉
Katy, tak Hanulka má už pol rôčka 😵 A s naušničkami už bude aká kočka 😉
Tina, držím palce, nech to konečne vyjde.
Jespera, som rada, že sa s malou tešíte už doma, to budú krásne vianoce.
Zajačik, a ty sa ako máš? Predpokladám, že stále nemáš pocit, že si tehu, často ani ja 😅 Bruško už vykúka?
Ixi a ty sa máš ako?
Mimka, takže KEt hneď v januári? Treba využiť šancu a skúšať a skúšať...

lenuliatko
14. dec 2009

A všetky ostatné babulky pozdravujem tiež 🙂
Ešte sa to tu schyľuje k nejakým KETom? Dalida, Veverička, Rebeka? Asi až v novom roku, čo?

kukulik30
14. dec 2009

ahoooj leni, som rada, ze tvoja nepritomnost bola len kvoli odcestovaniu 😉 fiha, takze uz sa budete vozit pohodlne 😵 drzkaj sa

ja hlasim , ze vcera vecer mi tlaky zahadne a uplne ustali, takze uz necitim nic, ktovie, co to bolo 😕

pozdravujem vas, my sme este so Samkom doma, zajtra ideme na ko, ale predpokladam, ze este do konca tyzdna nas necha doma...

kukulik30
14. dec 2009

a teraz ma napadlo, aj Lynduska sa uz dlhsie neozvalo, zeby uz bol malinky na svete??? 😕

zuzana.dry
14. dec 2009

Kukulik, drzim palceky...budem na teba mysliet...ostatne zdravim... 😉

jespera
14. dec 2009

Ahojte,
aj mna napdla minule Lyndus - ze co ako, urcite sa uz nieco deje - zvykla tu byt pravidelne..
Ja si doma pomaly zvykam na noveho cloviecika - na tie zvuky - to nema chybu, ale Karinka je zlata - cez den ani pomaly neviem ze ju tu mam, v noci je to trosku ine - zvykam si na to pravidelne mrmcanie a vsetko, ale pohoda.

Pozdravujem vsetky Stimulantky a na Vianoce // 🙂

tina1
14. dec 2009

ahojte dievčatá, hlásim po dnešnom odbere 7 vajok. Vo štvrtok mám ET. Mám strašné bolesti vaječníkov. A ešte jedna vec, tesne pred odberom som mala dosť silné špinenie. Mali ste to niekto? Mám z toho nie veľmi dobrý pocit.

kukulik30
14. dec 2009

tinka, super..pekne cisielko 🤐 😵 tie bolesti po odbere su velmi neprijemne, skus si dat Ibalgin, ked sa to nebude dat vydrzat 😉 a spinenie..nie to som nemala..nepytala si sa dr alebo sestricky?

jespi...to je krasa, Karinka je dobrucka, to je fajn, posielam jej boztek 🙂

zuzka dakujem, cakaju vas prve Vianoce v trojici ...uzite si ich..aj ostatne babulky s babuliatkami 😵 😵 😵

matelko1
14. dec 2009

ahojte,prepacte,ze som sa sem vkradla,ale ja vas citam 😅
tina ja som mala tesne pred odberom spinenie a dost silne,takze sa neboj.tiez som nemala z toho dobry pocit,nik mi nevedel poradit ci je to normalne,takze sa neboj.

kukulik a ty moja ako sa citis.budes aj testovat.si stale na pn,ano...

kukulik30
14. dec 2009

ahoj matelko..od vcera vecera nic necitim, absolutne nic...ale predtym som mala noc a den take tlaky na menzes , ze az som nechapala...ale vcera vecer nahle ustali a dnes nic nic nic...a testovat urcite budem, asi aby sme sa zbytocne netrepali do KE kvoli krvi...ak bude neg, tak nepojdeme asi 😒
stale som na PN so Samkom, ale zajtra uz pojdeme na KO, takze uz ma tu zase dlhsie nebude 😅 ..teraz mas troska viac casu

matelko1
14. dec 2009

kukulik ja verim,ze ti to vyjde 😅 ...a ktory den chces testovat.

kukulik30
14. dec 2009

ja neviem este...rozhodnem sa tak nahle, ako sa poznam 😀

katy2
14. dec 2009

ahojte 🙂
kukulik, drzim palce 😵
tina, gratulujem k urodicke a drzim palce nadalej, nech je z toho nadherny vianocny darcek 😵
matelko, vitaj 🙂 tebe sa to uz krati 🙂
jespera, tesim sa, ze si malu uzivas, je to super pocit, vsak?
drzte sa vsetky 🙂

matelko1
14. dec 2009

veru krati sa mi to.cim som blizsie,tym sa viac bojim porodu.
kukulik a kedy mas ist na krv.

kukulik30
14. dec 2009

katy 😵 🤐
matelko krvicka 22.12. 😉

matelko1
14. dec 2009

tak to musi vyjst pred vianocami.budete mat krasny darcek 😅

zajacik...
14. dec 2009

Lenuliatko som rada ze ste s babikami v poriadku 🙂 Tak mate pekny vianocny darcek, babiky v brusku a k tomu nove auto 🙂 A presne ako si napisala, niekedy ani neviem ze som tehu, uzivam si to ze mi nieje zle 😵

Tinka blahozelam k sedmicke, nech ti prinesie stastie 😵

Kukulik tie mrchovske bolesti boli podla mna uhniezdovanie, ja som to tiez mala v noci asi na 4.den po ET, som sa zobudila na to ze ma pobolieva brusko. Ale to bolo len raz a potom uz nic, iba sem-tam som tak mierne citila vajecniky. Takze podla mna to bolo u teba uhniezdovanie, tak nech sa babulky pekne zahryzkaju a uz sa ta nepustia 😵

No aj ja som zvedava na Lyndus 🙂

Zdravim ostatne SPLNiecka 😵

mima263
14. dec 2009

ahojte,
kukulik som hrozne zvedavá ... a aj na lyndus
zajacik, lenuliatko neuveriteľné ako rýchlo Vám nabiehajú tie ttčka ... alebo sa mi to len vidí ? Zachvíľku ste v druhej etape.
Ja som sa už pomaly zmierila s tým, že to bude na dlho a tak trpezlivo čakám na ms. Ideálne by bolo keby prišla až po 1. januárovom týždni 😎
Opatrujte sa všetky

zajacik...
14. dec 2009

Mima ano aj mne sa zda ze to ide nejako rychlo, ale hlavne ze je vsetko OK. A v tej druhej etape by to uz mohlo ist pomalsie, a hlavne ked uz bude vacsie brusko a zacnu kopanceky, nech si to pekne vychutname 😵 😵 😵

Mima ani sa nenazdas a aj tebe budu naskakovat tt 🙂 Aj ostatnym snazilkam 🙂 Drzkam vsetky palceky a nieco posielam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petronelka77
15. dec 2009

Dobre ranko splniecka 🙂 .
Prajeme krasny den a posielame zopar tehu virusikov
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Kukulik, velmi velmi drzime palce, aby testiky boli pozitivne 🙂 .
Lyndus sa tu dlho neozvala, dufam, ze je vsetko ok, mame rovnaky termin, jespera uz porodila, dufam, ze Lyndus je este 2v1 a je v poriadku.

kukulik30
15. dec 2009

ahojte 🙂 my ostavame doma na oCR dalej a dr chce jednoznacne vynat Samuela z kolektivu skolky, lebo si mysli, ze tie opakujuce sa zdravotne problemy su sposobene kolektivom ☹ ...takze mame co cez Vianoce dumat..chcela som prejst sa polovicny uvazok,ale neviem ci sa tym daco poriesi 😒mozno kratsia doba v skolke ..hmmm...ktovie ..inak si to neviem predstavit, co odist z prace? dat vypoved? neviem....hladat si opatrovatelku na 4 hodiny? koho? cudziu zenu si neviem predstavit...ach jaj..vyriesila by to jedna jedina vec....// 🙄 a bolo by po probleme

zajacik...
15. dec 2009

Kukulik uvidis panbozko to vyriesi k spokojnosti vas vsetkych 😵 Neskusis zajtra testik? To uz budes 8.den po KET, to uz by sa mohlo nieco crtat, hmm? Drzim palceky!!!! 🙂

kukulik30
15. dec 2009

zajko, ja bojim na ten test nejako, este asi pockam..po tych vsetkych skusenostiach s testovanim 😅 nejako mi lepi 😒
veru , som si dnes rano tak v duchu vravela , aj Sefkovi hore, ze keby to tak poriesil, nebolo by zle 😵 ..no ale, necham to na Neho 😉

katy2
15. dec 2009

Ahojte 🙂
kukulik, drzim palce, nech to On vyriesi.... Myslim na teba 😉
zajko, tie tt ti pekne nabiehaju 😵

katy2
15. dec 2009

Inak objednala som malej pod stromcek tuto Bibliu:
http://www.kumran.sk/product_info.php?products_...
Je velmi pekna 🙂 Este je na nu malinka ale onedlho budeme skusat citat....

kukulik30
15. dec 2009

katy dakujem, je krasna 😉 urcite potesi 😵 budete si s Hanulkou citat spolocne 🙂

kukulik30
15. dec 2009

skvely tip na darcek, dobre vediet, Samulovi casom tiez kupime..zatial ma taku knizocku s modlidbami Pre najmensich...teraz fici na roznych autickach, ale pride cas, ked mu dobre padne aj tato a urcite ju zakupime 😉

kukulik30
15. dec 2009

my sme Samkovo objednali toto, kedze ma vela energie 😀 tak na upokojenie
http://www.prenasedeti.sk/product/brazilske-hoj...

katy2
15. dec 2009

kuku, ale ta knizka je prave pre take malinke babetka... Uz nam dosla, nema vela textu, skor obrazky... Je to super spracovane prave pre take male deticky. A teraz ju este maju v zlave.... 😉

kukulik30
15. dec 2009

a kraneho drevenho anjela na zavesenie na takej spruzine, zavesime ho na lampu do detske, tak krasny 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre