Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
14. feb 2010

ahojte, krasnu nedelu 🙂

rebeka33
14. feb 2010

Ahojte splniečka,
Dúfam ,že ste mali pekného a romantického valentína. Dalilka díky ,urobila som to polovičato dala som len večer.
Predtým som brala dufaston a bolo to asi lepšie. Spýtam sa Hredzihi či by mi ho nedal aspon na ráno.
Dalilka -Zajtra budeme čakať na hodnotu. 😵 😵 😵 .
Prajem ešte pekný večer.

marcelka82
15. feb 2010

Ahojte. Posielam vírusiky a hlavne pre Dalidku.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dalida
15. feb 2010

Dobry den, splnieckovo. Tak, krvicka je odovzdana. Sla som k mojmu obv.gynekologovi, manzel pojde pre vysledocky, tak uvidime...
Marcelka, stedra nadielka virusikov... chytam 😉
P.s. Neviete ako sa ma zajacik?

steva
15. feb 2010

ahojte 😵
dalidka ciarka je nadherna,tesime sa na hcg.
drzime vsetkym palce 😵

katy2
15. feb 2010

ahojte 🙂
dalidka, myslim, ze uz mozem gratulovat aj nahlas 😵 drzim palce na hcg.... strasne sa s tebou tesim 🙂
dodavas nam nadej, ze aj KET moze byt uspesne 😉

dalida
15. feb 2010

hcg... 375 😉

katy2
15. feb 2010

GRATULUJEEEEEM!!!!!!! a velmi sa tesim.... a hlavne drzim palce, aby ste to pekne spolu potiahli do uspesneho konca 😵 😵 😵 😵 😵

dalida
15. feb 2010

Katy, dakujem. 🙂 Urobim vsetko preto, aby moje jezuliatko ostalo so mnou 🙂

katy2
15. feb 2010

urcite ostane 😵 ma tu najlepsiu maminku, aku len moze mat 😵 😵 😵
kolko fazuliek si mala vlozenych?

marcelka82
15. feb 2010

Dalidka blahoželám. Teším sa veľmi s Tebou. Zaslúžiš si to. 😵 😵 😵 😵 😵

rebeka33
15. feb 2010

Dalilka, blahoželám. Vliala si nám nádej, zajtra sa pôjde lepšie na ketko. Určite budeš perfektná mama. Len sa opatruj nič dôležitejšie nie je. Ešte raz gratulujem. 😵 😵 😵 😵 😵 .

kukulik30
15. feb 2010

dalidka....jejda , ja letim , rychlo zapinam notebook, ze aka hodnota..no kraaaaaaaaaaaaaasa, blahozelaaaaaaaaaaaam... 😵 😵 😵 hlavne , nech to uz je do zdarneho konca 🤐 😵 strasne sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulik30
15. feb 2010

dufam, ze ta budeme nasledovat 😵 😵 😵

kukulik30
15. feb 2010

a ahojte vsetkym , v tej rychlosti som sa pozabudla 😅 😀

jespera
15. feb 2010

Po dlhsom case zdravime aj my s Karinkou cele SPLNieckovo a prajeme vsetko dobre....

dalida
15. feb 2010

Dievcata, dakujem. 😉 Aj tak tomu stale nemozem uverit 😅 Tesit sa budem, ked uvidim bijuce srdiecko mojho drobceka... a Katy mala som dvoch bojovnikov 😉
Kukulik, ved ja chcem, aby sme spolu tehulkovali 🙂 Budem ti tiez drzat palceky. 🙂

mima263
15. feb 2010

dalida 😵 😵 😵
Blahoželám 😉

steva
15. feb 2010

dalida gratulujem a velmi sa s tebou tesim 😵

kukulik30
15. feb 2010

dalidka, ved to , ze sme pisali, ze spolu budeme tehulkovat, tak to musim dodrzat 😵 dufam, ze aj tie moje posledne zmrzlinky zabojuju, aspon ta jedna peknucka 😵 😵 😵

kukulik30
15. feb 2010

jesperka, ako sa vam s Karinkou dari? 🙂

mima a ty ako sa citis?

zajko sa este neobjavil? 😕 😒

mima263
15. feb 2010

ahojte, dnes sa tu zídeme asi všetky 🙂
kukulik dnes som 7 dní po ..... a je to presne ako minule. Prsia a bruško pobolievajú (klasika utroš úraduje). Včera som začala behať na wecko - fakt netuším ako som mohla nachladnúť 😕.
A ty ako? Kedy testuješ? Moje embryjká boli po PK, takže výsledok je už asi jasný

matulka7
15. feb 2010

Ahojte splniečka,...

dalidka, gratulujem a veľmi veľmi veľmi sa teším s tebou,... 🙂 🙂 🙂

ostatným držím place,....a som s nimi

ja som dnes bola v splne, KET ma čaká 22. 2. 2010

na lístočku mám napísané,... - estrimax 3 x denne a od 18. 2. aj utrogestan 2x2 , teraz mi poraďte,.. estrimax beriem 3 x denne už od dnes,.. nie? dúfam, že som to dobre pochopila,.... ☹ Ďakujem pekne,... papa

kukulik30
15. feb 2010

matulka ano od dnes 3x 1 estrimax...jejda takze 22. 2. transfer...super 😵 a ja mozno vtedy krvicka, ak cez vikend vyjdu // 🙂

mimka, tak ja podobne, tiez asi utros uraduje 😒 a testovat sa chystam az cez vikend, mam iba 1 testik..nastastie 😉 😉
ja uz nemam embryjka po PK, iba tie skor mrazene 3 - dnove...
a priznakmi sa vobec neriad, lebo tie priznaky su totozne s tehu priznakmi, tak je tazke to rozlisit, treba len cakat na krv, alebo na //nadej je vzdy... 😵 hore hlavku

kukulik30
15. feb 2010

mimka a mozno to nebude prechladnutie 😉 🙂

kukulik30
15. feb 2010

a zabudla som napisat, ze ja mam take divne tlaky, iba , ked stojim dlhsie a ked vela chodima a starsne ma bolia nohy..ale ked lezkam, tak nic necitim, ziadne bolesti 🙂

ixi
autor
15. feb 2010

dalidka z celeho srdiecka gratulujem velmi sa stebou tesim 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
15. feb 2010

kukulik silno drzim palce 😎

kukulik30
15. feb 2010

ixi cauko, dakujem 😵

lenuliatko
15. feb 2010

Ahojte babule 🙂
Dalida, gratulujeeeem 😵 nadhera, ze to konecne vyslo, tfuj, tfuj nech to takto krasne aj pokracuje. Veru, mnohym si dodala nadej, ze aj s ketmi to ide.
Vsetkym vam prajem rovnaky vysledok 😉
O Zajkovi neviem nic nove 😒
Ja mam kludovy rezim, cez vikend ma bolelo brusko, tlaky, tvrdlo, hlavne vcera, ze sme skoro sli na pohotovost, ani magne B6 nezaberalo. Hlavne na psychiku je to zaberak, sme za polovicou, blizime sa k hranici prezitelnosti... Tazko na to co len mysliet 😔 Tak som dnes bola u lekara, nastastie krcok drzi, mam dalej brat magne, plus som dostala dalsie lieky a lezat. A mam taky mierny vytok (com som myslela, ze je v tehu bezne a nemam s nim ziadne problemy), tak mi vzal doki aj stery, ci nemam zapal a predpisal masticku. Ale odlahlo mi, ze je to relativne ok a ze som pod kontrolou.
Drzte sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre