Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

pimma
26. máj 2010

ahojte 🙂
xeroma... ako sa mas? 🙂

xeroma
26. máj 2010

Pimma, čaves. Celkom to ujde, bez pocitov. Mám nejaké nafúknuté brucho, ale to z toho prejedania možno 😀 Neuveríš, ako som zvedavá ja na Teba. Stačí, keď napíšeš iba: //. Hneď by mi bolo veselšie. A ty sa inak ako máš?

pimma
26. máj 2010

xeroma.... ja mam tiez nafuknute brucho, ale priznam sa, ze posledne 2 tyzdne som sa dost prejedala 😝 dnes ma slabunko boli brucho ako na mrchu a nasla som nove 2 vyrazky, tak som trosku sklamana 😒 lebo viem, co to znamena. testovat budem najskor az v sobotu, aby som to doma predychala 🙂 ale uz teraz viem, ako sa mi budu triast ruky a srdce bude bit o 106.
xeroma, kedy mozem ist na dalsi ket, ak by som bola teraz neuspesna?

katy2
26. máj 2010

babulky, drzte sa... a hlavne pozitivne mysliet....

@pimma nerozmyslaj nad dalsim KETkom - ked tak az pre surodencov 😉 (inak sa da ist na dalsi KET po druhej ms od neuspesneho KET)

xeroma
26. máj 2010

Pimma, ja neviem, ako je to v splne. Či môžeš hneď začať stimulku, keď Ti príde mrcha, alebo musíš ten jeden mesiac počkač. Viem, že v iných centrách začínajú aj hneď keď je to neuspešné a príde mrcha. Ale ty zase nemôžeš podľa vyrážok posudzovať, že sa to nepodarilo.....To čo je 😠 Podarilo sa a basta!!! To sú tehotenské príznaky. Ináč ja sa chystám testovať už na nejaký ôsmy deň. Veď niektoré baby už majú čiarku aj šiesty deň. Tak uvidíme.

pimma
26. máj 2010

katy... vies ako to je,.. sledujes na sebe kazdu blbost a domyslas si vsetko mozne 😀
xeroma... ja sa normalne bojim testovat, mozno pockam na teba 😉 ale nie, dovtedy by mi asi siblo 🙂 xeroma, vyjde nam to a hotovo 😵
som rada, ze aspon s vami mozem pokecat , lebo inak by som sa zblaznila

pimma
27. máj 2010

ahojte baby 🙂
mala som dnes pokusenie kupit test, ale odolala som. asi az v sobotu....
😝
xeroma .... drz sa 🙂 a setri sa 😉

xeroma
27. máj 2010

ahojček, pimma, to bol strašne maličký čertík, čo Ťa pokúšal.....Mohol byť väčší 😀 Ja Ťa obdivujem, si vlastne už deviaty deň, nie? A ešte keď máš trojky, tam musia byť už čiariská ako svet!!!!!!!! A pocity, iné ako pri IVF?

pimma
27. máj 2010

xeroma, ano, som 9.den 🙂 vcera ma bolelo brucho ako pri ms a dnes skoro nic, ani prsia nic . ale stale mam zvacsene brusko. po ivf ma bolelo tiez brucho, ale uz nepamatam kedy, no a vtedy som mala obrovske brucho po OPU, takze teraz to neviem porovnat. ako sa mas ty? este budes doma do konca tyzdna? ja som trochu lutovala, ze som neostala doma par dni, len v den vkladu, lebo par krat som sa v robote vystresovala. ale co uz, aj tak je to vsetko v bozich rukach 😅

pimma
27. máj 2010

xeroma, ty uz mas nejake pocity?

dalida
27. máj 2010

Ahoj, splnieckovo. 🙂
Pimma, Xeroma drzim vam palce. Mam takeho silneho tusaka, ze cochvila sa tu bude tehulkovat vo velkom 🙂 😵 🤐 Urcite nam dajte vediet, ako sa mate, co testiky a taaaaaaaaak....
Pimmka, kedy testikujes? 9 den po je uz dost, nie? Zajtra bude desiaty, tak to by si uz mohla skusit, nie? 😀 /iiiiiiii - teraz som taky certik, pokusitel 😉 /

pimma
27. máj 2010

dalida... ahoooj 🙂 rada ta vidim 😵 zajtra este nerobim, lebo sa nechcem zostresovat rano pred pracou, no ale uvidim. inak snivalo sa mi dnes, ze som krvacala. to asi zo strachu, ,.. nevadi 🙂
dalida.. ty co mas v plane? nejak nie som v obraze 🙂

dalida
27. máj 2010

Pimmka, aj mne sa casto snivaju sny, ze... krvacam, resp. ze som to dostala..., ale mam casto sny aj ako tehulka 😵 , ci ako maminka 🙂
Momentalne sa naplno venujem praci. Po troch abortoch som sa konecne dopracovala k Dr. Bobakovi a roznym vysetrenia (vsetko neg.), tak neviem v com je problem a preco nemozem vynosit babo ☹ Asi mi neostava nic ine len skusat. Po poslednom potrate si dam aspon polrocnu pauzu, aby sa telo zregenerovalo a potom to skusime znova.

Jasne, ze pred pracou sa nestresuj a netestuj. Ono by mozno najlepsie bolo testnut v ten 14 den, avsak kto tak dlho vydrzi? Ja som naposledy testovala od 8 dna 😅 , cize som nevydrzala ani tolko co ty teraz 😉

dalida
27. máj 2010

Xi xi xi.... a to som navonok posobila ako rozvazne ziena, nestresujuce, nevyhladavajuce ziadne rozruchy ... /akurat som manzela hnala kupit mamatesty... ked sa mu to na prvy sup nepodarilo kupit ... na dalsi den obehal lekarne a aj tak som ich mat musela 😅 /

dalida
27. máj 2010

Bambulky, neviete ako sa ma Lenuliatko a Zajacik so zajacikom?

xeroma
27. máj 2010

Pimma pobolieva ma bruško a vaječníky, ale inak nič.
Dalida, ahojček, už to musíme nejako do soboty s tou pimmou vydržať......, keď je taká neoblomná 😀 😀 😀

marcelka82
27. máj 2010

Ahojte.
Dalidka, dnes som s Lenkou hovorila. Je jej tam už dlho a nuda. Ináč sa majú dobre. Stále sú 3v1. 😀 Vie si všetko prečítať, ale nemôže sa prihlásiť. Má internet iba na mobile. Takže je určite rada, že na nich myslíte. 😵

pimma
27. máj 2010

dalida... to som rada, ze mas dobre vysledky 🙂 akurat je skoda ze neviete, kde je problem. do prahy na vysetrenia sa nechystas?
xeroma.. musim vas ponatahovat 😀
lenuliatko.... drzim palce, urcite budes cochvila doma 😵 pozdrav od nas bambulky, nech este vydrzia 😉 vela vela stastia

pimma
28. máj 2010

ahojte 🙂 co mate nove?
xeroma... ako sa dnes mas? uz ti to ubieha 🙂

xeroma
28. máj 2010

ahojček, drží ma pri živote len zajtrajšie ráno 😵 Už máš nakúpené testíky???

pimma
28. máj 2010

ano 🙂 inak nic mi nie je, ani brucho neboli. je to cudne.

xeroma
28. máj 2010

Ani ja nič extra necítim, občas ma pichne, psia normal takže nič nezvyčajné. pri ivf som aspoň prsia mala citlivé. Ale možno nás bambule chcú prekvapiť 😀

pimma
28. máj 2010

ja som pri ivf mala tiez citlive prsia a bolesti na mrchu, ale nevyslo to. teraz som prekvapena, ze po tych hormonoch mi nic nie je .
xeroma... tiez mas za sebou prve ivf a prvy ket?uz sa nepamatam 🙂

xeroma
28. máj 2010

áno, sme na tom rovnako

katy2
28. máj 2010

@pimma, drzim palce na zajtrajsi testik 🤐

pimma
29. máj 2010

ahojte
katy... bohuzial, je to negativne 😖
xeroma.. ja ti strasne drzim palce, aby si mala // na testiku a nie ako ja
baby, ja by som uz chcela vysadit lieky, lebo je to uz uplne zbytocne a len mi to bude oddalovat ms. po neuspesnom ivf som mala az 39 dnovy cyklus. co myslite, mozem vysadit? nebudem v sebe zivit este nadej,ze mozno krv vyjde, je to malo pravdepodobne. a musim vobec ist na krv? velmi sa mi nechce.je velka skoda, ze na dalsi ket sa da ist az po druhej ms, tak sa to bude natahovat do konca roka. teoreticky by mi mohli vyjst este 2 kety zo 6 mrazacikov.
dnes asi pojdem nakupovat, aby som prevetrala hlavu 😝

enanena
29. máj 2010

pimma a kedy mas ist na krv????

pimma
29. máj 2010

enanena.. krv mam v utorok 1.juna

xeroma
29. máj 2010

Pimma, to myslíš vážne???? Do prčíc, čakala som inú správičku.. 😢
Pimma, ja som napr. minule vôbec na krv nebola v splne, dala som si ju zobrať na gynči a potom som iba zavolala sestričke, že negativ. Ja neviem, ja by som tie lieky ešte asi brala, veď čo ak krv bude pozitív, človek nikdy nevie.....A nečakaj do prvého ale chod hneď v pondelok na krv. Pimma, mne tiež ostalo ešte 6 mrazákov, ale po tejto skúsenosti, že mi rozmrazili až 7 a 2 prežili, tak myslím, že budem rada, ak z tohto vôbec niečo prežije. Je to fakt všetko o nervoch, treba len vydržať, raz to príde a slniečko sa usmeje na každú z nás, len si na to treba počkať.

enanena
29. máj 2010

tak skus este dovtedy brat a potom po vysledkoch popripade vysadit ....ale teraz by som este brala...moj skromny nazor. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre