Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
28. apr 2009

mno ked to je take tazkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 ale maximalne do piatku 🙂

melisska
28. apr 2009

kuspitka papam chilli papricky aj 10 denne ale uz mam doma kajanske korenia tak dnes zacnem papat aj to 😉

melisska
28. apr 2009

kuspi ty si korenie papala dva denne? anopirin brat nemozem lebo si picham fraxiparin, nie? 😕

ixi ma uz drobciatka v brusku, pfuj,pfuj, pfuj 😵

mirus25
28. apr 2009

ahoj kočky. 🙂

petronellka... aj ja sa pridávam k blahoželaniam. 😉 veľmi sa teším a prajem ti to. 🙂
a samozrejme aj ostatným adeptkám držím palce. už sa teším na vaše testíky. 🙂

kuspitka
28. apr 2009

melisska tak ti to prislo???super...
hej ja som ho papala dva krat denne...

katy2
28. apr 2009

ahojte 🙂
uz som doma od ocnej a zastavila som sa aj v soc. poist. odniest poslednykrat papier na penazite davky.... od 8.5. som na MD 🙂

petronelka77
28. apr 2009

Ahojte, ja som papala kajanske 2xdenne asi tyzden pred KET, po KET 1 x denne, teraz ho uz vysadim.
Dakujem Mirus, dufajme, ze vsetko bude ok 🙂 .
Lyndus, uz to vydrz 🙂
Katy, tebe to ale leti, za chvilu si uz na vytuzenej materskej 🙂 .

katy2
28. apr 2009

peti, no ja som na PN od odberu vajicok, takze ja to nejak nevnimam 😉

lyndus
28. apr 2009

katy2 a mozem sa opytat, preco si na PN?

melisska
28. apr 2009

NO dievčata tak ked to pomohlo vam, pomoze to aj nam 😵

katy pekny datum na MD 😵 mam meniny

katy2
28. apr 2009

lyndus, na PN som bola najprv kvoli tomu, ze som nechcela stresovat do vysledkov krvi, a ked to vyslo, boli to dvojicky, tak ma nechal doma, aj kvoli veku a mojej praci..... potom nam jedno babenko odislo, zacala som mat problemy, lezala som v nemocnici a tak.... uz ma do prace pustit nechcel.... to vies, pracujem v skole, deti su stale chore, mnozstvo viroz a bacilov, vela stresov, cely den na nohach, vela schodov......

melisska, tak si na teba specialne spomeniem 😵

melisska
28. apr 2009

dobre moja 😵

mimusa4
28. apr 2009

ahojte dievčatá..dnes to tu frčí... 🙂
ixi držíííííím palce, a nezabudni vložky hodiť do koša, že viac ich nechceš vidieť 😉
aj vám dievčatá držím place, aby to už vyšlo každej, už dosť bolo nekonečného čakania..rozšírte rady mám 😵
už je tu veľa mien, tak aby som nepoplietla, tíško gratulujem 😵
a bacilky vám posielam 😀 , také zakuskávajúce 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lyndus
28. apr 2009

katy jaaaaaaaj, toho druheho babatenka mi je luto ☹ hlavne nech je hanka zdrava ako buk 🙂
mimuska chytameeeeeeeeeeeeeeee secky baciliky 🙂
petronelka som telefonovala s mangelom a som vravela, ze je tu jedna co bola tiez ako ja na transfer v stredu a dnes mala ciarku na teste...tak sa ma hned pytal, kedy mi ho ma kupit 😀 sme sa dohodli, ze testujeme v piatok rano, bude doma, tak ma aspon utesi trochen, ked nic z toho nebude ☹

petronelka77
28. apr 2009

Lyndus, tak si kup s najvacsou citlivostou a drziiiiiiiiiiiiiiiiim palceky, nech je to pozitivne 🙂 🙂 🙂

katy2
28. apr 2009

ixi 😵 😵 😵 uz si doma a oddychujes? 😵 😵 😵 opatruj babenka 🙂 🙂 🙂

melisska
28. apr 2009

katy aj ja sem nakukam ci sa ixi ozvala 🙂

no ja neviem ci to je teraz pred mrchou ale ja sa prezieram 😒 brucho mam velkeee a tvrde, vyzeram ako po stimulke 😀 ale nech pride mrcha lebo od jedla prasknem 😀

jaanulienka
28. apr 2009

ahojte zienky!

Ixi drzim palceky. 😵

piskota80
28. apr 2009

ahojte,
ixi, kde si? Držím palce a čakám na správičku koľký ste doma 🙂 🙂 🙂
bambuľky, dá sa kajanské korenie kúpiť aj priamo v lekárni?

jespera
28. apr 2009

Petronelka - od Et som dnes osmy den, ak nepocitam den prenosu. zajtra rano skusim dalsi test - ale pozeram ze je tam citlivost od 25, a vraj uz tri dni po oplodneni - chcela by som to vidiet, blbost..
Ale tebe k tym // blahozelam.
A pozdravujem vsetky Super zeny - ktore zvladaju tento boj.

melisska
28. apr 2009

piskotka mozno v niektorych vacsich, ale lahoko sa objedna z netu za tyzden som ho mala doma 😉 no nie kazdemu pomoze, ale co , za vyskusanie nic nedame 🙂

ixiiiiiiiiii moja ty asi este cestujes 🙂

jespera robila si test?

piskota80
28. apr 2009

ahoj melisska, vďaka za info, ale ja by som to potom nestíhala, keď budem mať ket siedmeho alebo jedenásteho mája. A kedy tebe vychádza termín na injekciu dekáča?

melisska
28. apr 2009

ja uz dekac mam v sebe od 20.4: 🙂 len mrcha neprisla

lyndus
28. apr 2009

melisska aj ja som nafuknut akaj po stimulke...kazdu chvilku som dnes behala na zachot, jak mi to tlacilo na mocak hehe
A mozem sa opytat na stranku, kde ste to kajanske objednavali a kolko stoji? aj ked snad ho nebudem najblizsie 2 roky potrebovat 🙂

lyndus
28. apr 2009

petronelka kupila som 2 s citlivostou 10, tak uvidime v piatok 🙂 ianc tie popisky na testoch bavia aj mna... po troch dnoch od oplodnenia sa drobec ledvu uhniwezdit, by som chcela vidiet tych 25 HCG, ftipny su fakt 😀

petronelka77
28. apr 2009

Lyndus, tak uspesne testovanie 🙂 . Fakt, oni popisu vselijake vtipky, no treba sa asi riadit nami 🙂 .
Ja testnem asi vo stvrtok alebo piatok, mam este jeden test.
ps: sice som mala 2, ale skusala som aj teraz vecer a su tam // 😉 , ale slabucke, slabsia ako rano, ale bol to vecerny moc, tak sa upokojujem.
2 dni sa nebudem testovanim stresovat 🙂 , musim si inak mysel zamestnat, aj ked to je niekedy tazke, ved to poznate 😉 .

melisska
28. apr 2009

lyndus daj si do googla kajnské korenie a urcite to hned najdeš 😉 vyslo ma to 19,90 s postovnym a je tam 100 tobolok, dnes som zobrala prvu 😉

piskota80
28. apr 2009

Tak vidím, že sa ixi nedočkám. Idem preberať orechy - tak sa majte a pekný večer, zajtra večer sa ozvem.
Pa

ixi
autor
28. apr 2009

ahojte nesol mi net vlozili mi 2 babulky museli rozmrazit 6 a zostali nam este 3 ale to teraz nebudem potrebovat 😀 😀 😀 😀

kukulik30
28. apr 2009

no kooooooonecne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre